Získajte skipas zadarmo!

Ani vy sa už neviete dočkať snehu? S nami Vám to pôjde rýchlejšie! Stačí ak si u nás kúpite akékoľvek nové lyže a k ním dostanete 7 hodinový skipas do Parku Snow Donovaly úplne zadarmo.

CHCETE SKIPAS ÚPLNE ZADARMO?

Kúpte si nové lyže a k ním dostanete 7 hodinový skipas do lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly úplne zadarmo. Toto lyžiarske stredisko má výbornú polohu, skvelé podmienky a trate pre zjazd, slalom, bežkovanie a podobne. Všetky trate sú počas sezóny v perfektom stave, upravované a zasnežované. Vychutnať si môžete množstvo zazdoviek s celkovou dĺžkou 11 km, freeride a freestyle zónu. Medze sa nekladú ani ak chcete korčuľovať, sánkovať alebo zažiť adrenalín na bobovej dráhe.

PODMIENKY ZÍSKANIA SKIPASU

 • Kúpte si akékoľvek nové lyže a získate 7 hodinový skipas úplne zadarmo.

 • Platí pre tovar zakúpený na e-shope najlyze.sk alebo na predajni Galvaniho 2/A v Bratislave.

 • Hneď ako si zakúpite nové lyže Vám bude zaslaný na e-mail zľavový kód z inštrukciami.

 • Zľavový kód sa dá uplatniť iba na nové lyže a platí iba pre Park Snow Donovaly.

 • Podmienky, ako uplatniť zľavový kód sa dozviete v texte a všetky podmienky Vám zašleme na e-mail spolu s aktivačným kódom.

 • Viac informácií nájdete aj na stránke parksnow.sk.

 • Skipas je možné uplatniť od 7 januára 2020 do konca lyžiarskej sezóny 2020.

AKO SI UPLATNITE ZĽAVOVÝ KÓD

 • Ak ešte nie ste zaregistrovaný na Park Snow Donovaly, tak sa prosím zaregistrujte na tejto stránke a kliknite vpravo hore na "registrácia".

 • Vyplňte kontaktné údaje. V prípade, že už vlastníte čipovú kartu z predchádzajúcej návštevy strediska na Donovaloch, príp. iného strediska, ktoré používa systém SKIDATA, zadajte číslo čipu vytlačeného priamo na karte do príslušnej kolonky. V prípade, že čipovú kartu ešte nevlastníte, kolonku v registračnom formulári nechajte prázdnu.

 • Po vyplnení všetkých údajov sa prihláste do svojho konta. Zobrazí sa Vám nasledovné užívateľské prostredie. Kliknite na položku "Poukážka/zľavy" uprostred stránky alebo v menu vľavo.

 • Zadajte alfanumerický kód, ktorý ste obdržali do kolonky "Kód poukážky". V prípade, že ste si zaregistrovali aj číslo čipu, zobrazí sa automaticky vo vedľajšej kolonke. Ak ste číslo čipu nezadali,nevadí, nechajte ho prázdne. Zaškrtnite súhlas s obchodnými a prepravnými podmienkami. Samozrejme, môžete si ich pred tým prečítať, stačí kliknúť na text myškou. Následne kliknite na "načítať nový kód".

 • V prípade, že ste majiteľom čipovej karty, ktorej číslo ste pri registrácii zadali, je pre Vás týmto krokom proces registrácie kódu ukončený a na Vašej čipovej karte je nakódované príslušné oprávnenie (7-hodín alebo 5 dní, podľa obdržaného kódu). Stačí si už len čipovú kartu vložiť do lyžiarskej bundy a pri prvom prechode cez jeden z turniketov na našich sedačkových lanovkách (nie vleku!) sa čipová karta aktivuje.

 • Ak ste obdržali voucher na 3-, 4-, 7- alebo 8-hodinový skipas, voľba termínu využitia skipasu v tomto kroku nie je potrebné! Skipasy sú platné ktorýkoľvek deň počas trvania lyžiarskej sezóny v stredisku PARK SNOW Donovaly! Ak si registrujete kód na 2, 3, 4, 5, 6 alebo 7-dňový skipas, zadajte aj termín ich využitia, t.j. počiatočný deň platnosti. Tieto skipasy sú platné vždy po sebe idúce dni od prvého využitia na turnikete. V prípade, že čipovú kartu ešte nevlastníte, skontrolujte si svoj e-mail. Na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii obdržíte kód v tvare 1-1765-60-...., ktorý si buď vytlačte alebo uchovajte vo svojom mobilnom telefóne vo forme sms, ktorá Vám takisto automaticky po nákupe príde na Váš mobilný telefón. (ak ste zadali v registrácii svoje telefónne číslo). Po príchode do strediska na Donovaly sa ním v ktorejkoľvek pokladni preukážte. Po úhrade vratnej zálohy za čipovú kartu vo výške 2€ Vám pracovníčka pokladne vystaví skipas, ktorý môžete použiť na lyžovačku. Po jej skončení si môžete kartu ponechať a doplniť do svojho účtu na PARK SNOW Pass a využiť na nákup skipasov online v budúcnosti. Ak čipovú kartu už nebudete potrebovať, môžete ju vrátiť opäť v pokladni alebo v automate na čipové karty.

 • Celý postup registrácie Vám zašleme na emailovú adresu!