Značka Dynafit

Dynafit patrí medzi najlepších výrobcov skialpinistickej, turistickej a lavínovej výstroje. Značka prináša na trh produkty prémiovej kvality a špičkovej technológie. S výberom vám poradíme online na tel. čísle 0919 066 704 alebo e-mailom na info@najsport.sk.

Značka Dynafit

Vlastným vývojom a neodmysliteľným dizajnom spôsobuje doslova revolúciu v skialpinizme. Staňte aj vy súčasťou Dynafit a vyberte si prémiové produkty, teraz v skvelých cenách! V našom e-shope na vás čaká celá sekcia skialpinizmu (skialpové lyže, lyžiarky, palice, prilby, pásy, okuliare, batohy, viazania) nesmieme zabudnúť na lavínovú a horolezeckú výstroj, turistickú výstroj a oblečenia od výmyslu sveta (bundy, nohavice, mikiny, funkčné oblečenie a iné).

Vďaka kvalitnému športovému vybaveniu Dynafit zvládnete prekonať akékoľvek limity. Počasie, náročné preteky, prekonávanie vlastných výziev či stanovenie nových cieľov pre vás nebudú prekážkou. Chcete vedieť o značke, histórií, vývoji a technológiam viac? Prečítajte si náš podrobný článok - Dynafit, to najlepšie pre skialpinistu.

Značka Dynafit od histórie po súčasnosť

V roku 1950 začína spoločnosť Dynafit s výrobou svojich prvých skialpových lyžiarok. V roku 1965 sú uvedené na trh nové zdokonalené lyžiarky. Značka získava nevídané úspechy v súťažiach po celom svete. Spolupracuje so športovcami ako Franz KlammerLeonhard Stock. Inovácie a pokrok sa len tak nezastavia a v roku 1993 predstavujú superľahké sialpové lyžiarky. Využívajú pritom inovatívne technológie vrátane Gore-Tex a Thermo Dry. V oblasti viazania sa nenechajú v roku 2002 zahambiť ani najľahším TLT (rámové) viazaním na svete. V roku 2006 prichádzajú na trh nové špeciálne lavínové airbagy, ktoré skutočne zachraňujú životy. V roku 2013 prichádzajú z novým viazaním pre freeride. Dynafit stále inovuje a tak prichádza na trh najnovšie techové viazanie ktoré váži necelých 60 gramov, pričom posúva latku stále vyššie. Aktuálne má dynafit v ponuke radu kvalitného sortimentu - najľahšie lyže z jadrom paulownia, s vysokou pevnosťou a nizkou váhou. Pýšiť sa tiež môže vývojom najľahších lyžiarok s karbónového kompozitu, ako aj radou kvalitných a premyslených batohov a ochranných prvkov do vysokohorského terénu.

Logo Dynafit

Znak leoparda symbolizuje hodnoty značky Dynafit. Pretože leopard, ako zviera sa dokáže rýchlo pohybovať aj v najvyšších horách - zdolávať terén hravo a rýchlo. Či už sa pohybujete v desaťmetrovom prašane alebo na strmých svahoch vysokých hôr, s Dynafitom to hravo zvládnete. Značka sa venuje horským vytrvalostným športom a jej cieľom je podporovať športovcov k dosahovaní cieľov.

Technológie značky Dynafit

Značka Dynafit sa snaží vyrábať najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre horské vytrvalostné športy - skialpinizmus, turistika, horolezectvo. Používa inovatívne materiály a nepretržite vyvíja svoje vlastné produkty prémiovej kvality.

Skialpinizmus (lyže, lyžiarky, pásy, viazania)

 • Paulownia Poplar Core - Veľmi ľahké dvojdruhové drevené jadro paulownia s vysokou pevnosťou a nízkou hmotnosťou.
 • 3D Tech - Konštrukcia lyže znižujúca hustotu a hmotnosť materiálu smerom ku päte a špičke čím sa lyže stávajú ľahšie ovládateľné.
 • Semi Sidewall - Zredukovaním množstva materiálu v bočniciach sa dosiahne celkové zníženie hmotnosti lyže.
 • 3D Tip - Špička lyže je vyrobená z karbónového materiál, ktorý redukuje vibrácie pri vyšších rýchlostiach.
 • Alloy Tip - Perfektné uchytenie pásov na hliníkovom ukončení špice.
 • Single Radius - Vyrovnané vlastnosti pri zjazde vďaka tradičnému vykrojeniu lyže.
 • Velcro Power Strap - Silný remienok vám poskytne rýchlu oporu a zlepší výkonnosť topánky pri zjazde z kopca. Ľahko ho uvoľníte, takže môžete rýchlo prejsť z režimu SKI do režimu WALK.
 • Speed Nose - Skrátená špička "Speed ​​Nose" redukuje hmotnosť o 15 percent. Pri zostupe sa lyžiarska turistická topánka dá zablokovať do predného sklonu 15 alebo 18 stupňov. To ponúka dynamickú polohu pre rýchle klesanie.
 • Master Step - Patentovaná vložka Master Step uľahčuje obúvanie až o 50%. Na špici lyžiarky sú dve dierky, do ktorých sa zachytáva viazanie. Na zadnej strane sú taktiež drážky, do ktorých sa po dokopnutí napevno pripevní viazanie.
 • HOJI Single Lock - Popruh nie je spojený so zadnou pákou, a preto sa musí prepnúť do režimu zjazdu samostatne, aby sa zaistil.

Oblečenie

 • Gore-Tex, Primaloft, Gore-Windstopper, Downtek, Polartec, Drirelease, Dryarn, Dynashell, Nilit-Innergy, Pontetorto Technostretch a iné.

Filtrovať produkty