Značka Ziener

Ziener je nemecká značka, ktorá sa špecializuje na výrobu športových a outdoorových oblečení a príslušenstva, predovšetkým v oblasti zimných športov a horskej turistiky. S výberom vám radi a ochotne poradíme online aj offline. Neváhajte a zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Značka Ziener

Rukavice Ziener

Ich rukavice sú navrhnuté tak, aby poskytovali teplo, ochranu a dobrú ovládateľnosť.  Sú vyrobené z výberových materiálov, ktoré zabezpečujú tepelnú izoláciu, vodeodolnosť a odolnosť voči vetru. Používajú technické tkaniny a membrány, ktoré udržiavajú ruky suché a teplé v rôznych poveternostných podmienkach.

Ziener si zachovala svoju povesť kvalitného výrobcu športového oblečenia a príslušenstva a je obľúbenou značkou medzi športovcami a dobrodruhmi, ktorí hľadajú spoľahlivé a výkonné oblečenie pre svoje aktivity na horách a vo snehu. Jej produkty sú často využívané na profesionálnej úrovni aj rekreačne, čo svedčí o ich dôveryhodnosti a popularite vo svete outdoorových športov.

Filtrovať produkty