Servis lyží v Bratislave

Pravidelný servis lyží prispieva k dokonalému pôžitku lyžovačky, ovplyvňuje bezpečnosť, životnosť lyží a šetrí váš rozpočet. Zastavte sa v najmodernejšom servise lyží v Bratislave na Bajkalskej 2/B. Na servis lyží sa môžete objednať online, na tel. čísle +421 220 924 810 alebo e-mailom na info@najsport.sk.

Servis lyží v Bratislave

Hlavný cenník servisu lyží

Doplnkový cenník servisu lyží

SERVISNÁ SLUŽBA CENA

Brúsenie: Top brúsenie hrán - Reichmann DTS-PRO, 2x voskovanie za tepla a 2x leštenie

14 €

Voskovanie:2x voskovanie za tepla a 2x leštenie

8 €

Výmena hrany alebo časti sklznice do 12 cm

od 35 €

Montáž viazania na podložke

25 €

Montáž nového viazania (platí pre nové lyže): Lyže spolu s viazaním kúpené u nás - montáž zadarmo

50 €

Demontáž starého a montáž nového viazania (platí pre používané lyže)

55 €

Nastavenie viazania: Lyže kúpené u nás - nastavenie zadarmo. Správne nastavenia viazania na dĺžku lyžiarky a váhu, výška, vek lyžiara, úroveň lyžiara.

10 €

Informácie: 

  • V prípade objednania expresného servisu priamo na predajni sa účtuje poplatok 30 % z ceny daného servisu. V prípade objednania expresného servisu online sa tento poplatok neplatí.
  • Pokiaľ si viazanie kúpite u nás, tak automaticky získavate zľavu 50 % na montáž viazania.
  • Servis už do 24 hodín.
  • Na montáž lyžiarskeho viazania poskytujeme záruku 2 roky

Najlepší servis lyží v Bratislave

Objednajte sa na servis lyží v Bratislave už teraz! Servis zabezpečuje náš odborný personál na najmodernejších strojoch. K dispozícii máme nemecký automat Reichmann SF 4 Race, ktorý sa naraz postará o štruktúru sklznice a tuning hrán. Stroj Reichmann DTS-U Pro s technológiou HQT (High Quality Tuning) sa postará o dokonalo ostré hrany vďaka špičkovej brúsnej keramike bez nadmerného opotrebenia hrán. Špičkový stroj Wintersteiger Sigma RS 350 zabezpečí dokonalú štruktúru sklznice, ktorú ocenia nie len profesionálni jazdci. Voskovačka R off B precízne nanáša vosk a perfektne leští sklznicu za tepla. Rezervujte si termín servisu online, na tel. čísle +421 220 924 810 alebo na info@najsport.sk. Nájdete nás v budove Národného futbalového štadióna na Bajkalskej 2/B v Bratislave.

FOTOGALÉRIA SERVISU LYŽÍ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Lyže odporúčame servisovať niekoľko krát do roka, podľa intenzity lyžovania a miery opotrebenia sklznice, hrán a pod. Minimálne však na začiatku a na konci sezóny. Určite je potrebné navštíviť nás servis, pokiaľ ste nabehli na kameň alebo inú ostrú nerovnosť. Sklznica alebo hrana je viditeľne poškodená, ošúchaná, opotrebená alebo extrémne vysušená. Taktiež treba servisovať, ak lyže horšie reagujú na zmenu smeru, sneh sa viac lepí na sklznicu, prípadne pociťujete iné zhoršenie jazdných vlastnosti (napr. zníženie rýchlosti).

Za optimálnych podmienok je potrebné servisovať lyže na začiatku a na konci lyžiarskej sezónyToto platí skôr pre príležitostných (resp. sviatočných) lyžiarov. Ak ste lyžiar, ktorý si to chce na svahu poriadne užiť a chodíte lyžovať častejšie, je potrebné lyže servisovať niekoľkokrát do roka. Frekvencia nezáleží len od intervalu vášho lyžovania, ale predovšetkým od snehových podmienok na svahu. Nerovnosti a kamene vedia vážne poškodiť sklznicu a neriešenie tohto problému vedie k veľkým škodám. Ako všade aj tu platí platí, že prevencia sa vypláca. A len pre zaujímavosť, profesionálni lyžiari odporúčajú servisovať lyže už po 3 dňoch lyžovačky.

Nepravideľný alebo žiadny servis vedie k rýchlemu opotrebovaniu lyží, ktoré vás môže vyjsť veľmi draho. A to až tak, že si budete musieť zaobstarať nové lyže. Ide v prvom rade o vaše zdravie, bezpečnosť a výborný pocit z lyžovačky. Pretože lyžovať s nenabrúsenými hranami nie je dobrý nápad. Môžeme sa len domnievať, koľko úrazov v lyžiarskych strediskách sa dá pripísať práve zanedbanému servisu. V konečnom dôsledku ide hlavne o zábavu. Na to, aby ste zažili poriadnu lyžovačku treba mať všetko v perfektnom stave. Opotrebená, nenavoskovaná sklznica a tupé hrany k tomu skrátka nepatria!