X-Bionic

Hľadáte kvalitné funkčné prádlo či iné oblečenie, ktoré má mnohoročné skúsenosti s originálnymi funkciami? X-Bionic je svetoznámy výrobca, ktorý sa neustále snaží posúvať svoje výrobky. Ak by ste mali nejaké otázky alebo chceli sa podariť, neváhajte a kontaktujte nás na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk

Bike Fest je tu! Zľavy na bicykle a elektrobicykle, viac info nájdete tu

Akcia platí ešte:
dní
hodín
minút
sekúnd
X-Bionic

V spoločnosti X-Bionic si povedali dosť pri starom myslení, čo sa funkčného oblečenia týkalo, a zmenili myslenie pre dosiahnutie svojho plánu. Za 16 rokov sa podarilo tejto spoločnosti zmeniť svet funkčného oblečenia. Na začiatku sa im podarilo vyrobiť revolučnú funkčnú ponožku. Po nej prišli s bundou. Ako to býva pri revolúciách, pokračovala nepretržite.

x-bionic-logo

Ich pokrok bol založení na zmene pohľadu na danú problematiku. Zabudli na stereotypy, na to, čo bolo známe o výrobe funkčného oblečenia a začali sa inšpirovať, ako to robievajú ľudia aj v iných oblastiach, prírodouPerfektne umiestnené porty prevodníka vedú prúdenie vzduchu na chladenie pod povrchom a používajú patentované riešenia na chladenie tela. Keď sa počítajú funkcie, chladenie je kráľovské. Či už sa ujímate vedenia na dvoch kolesách, alebo na nohách. Vetracie otvory vedú vietor cestou po chrbte do unikátneho systému 3D Bionic Sphere® (hlavná technológia).

Úspešní inžinieri sú asketici: dôsledne odstraňujú nadbytočné. Využívajú priestor získaný pre technológiu, ktorá sa používa na jediný cieľ: maximálny výkon. Vývojári v X-BIONIC® zabudujú do každého výrobku funkčného oblečenia pôsobivý počet patentov. Obklopujú telo ako integrovaná sieť pomocných systémov, z ktorých každý poskytuje kvantový skok v dimenziách tepelnej stability, neurostimulácie a koordinácie svalov. Vďaka neúnavnému duchu invencie a bionickej odbornosti vývojári X-BIONIC® vždy nájdu spôsob, ako uskutočniť zdanlivo nemožné. Pôsobivý dizajn v kombinácii s prevratnou technológiou. Čím bližšie ste k X-BIONIC®, tým väčšia je vzdialenosť od zvyšku sveta.

Dajte šancu tejto značke a budete vyzerať a cítiť sa podobne ako športovci na vrchole ich športových výkonov.

x-bionic-funkcne-tricko

Bike Fest je tu! Zľavy na bicykle a elektrobicykle, viac info nájdete tu

Akcia platí ešte:
dní
hodín
minút
sekúnd

Filtrovať produkty