X-Bionic

Hľadáte kvalitné funkčné prádlo či iné oblečenie, ktoré má mnohoročné skúsenosti s originálnymi funkciami? X-Bionic je svetoznámy výrobca, ktorý sa neustále snaží posúvať svoje výrobky. Ak by ste mali nejaké otázky alebo chceli sa poradiť, neváhajte a kontaktujte nás na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk

X-Bionic

V spoločnosti X-Bionic si povedali dosť pri starom myslení, čo sa funkčného oblečenia týkalo, a zmenili myslenie pre dosiahnutie svojho plánu. Za 16 rokov sa podarilo tejto spoločnosti zmeniť svet funkčného oblečenia. Na začiatku sa im podarilo vyrobiť revolučnú funkčnú ponožku. Po nej prišli s bundou. Ako to býva pri revolúciách, pokračovala nepretržite. Spoznajte značku X-Bionic a prečítajte si náš najnovší článok - Spoznajte značku X-Bionic a jej top technológie.

x-bionic-logo

Ich pokrok bol založení na zmene pohľadu na danú problematiku. Zabudli na stereotypy, na to, čo bolo známe o výrobe funkčného oblečenia a začali sa inšpirovať, ako to robievajú ľudia aj v iných oblastiach, prírodouPerfektne umiestnené porty prevodníka vedú prúdenie vzduchu na chladenie pod povrchom a používajú patentované riešenia na chladenie tela. Keď sa počítajú funkcie, chladenie je kráľovské. Či už sa ujímate vedenia na dvoch kolesách, alebo na nohách. Vetracie otvory vedú vietor cestou po chrbte do unikátneho systému 3D Bionic Sphere® (hlavná technológia).

Úspešní inžinieri sú asketici: dôsledne odstraňujú nadbytočné. Využívajú priestor získaný pre technológiu, ktorá sa používa na jediný cieľ: maximálny výkon. Vývojári v X-BIONIC® zabudujú do každého výrobku funkčného oblečenia pôsobivý počet patentov. Obklopujú telo ako integrovaná sieť pomocných systémov, z ktorých každý poskytuje kvantový skok v dimenziách tepelnej stability, neurostimulácie a koordinácie svalov. Vďaka neúnavnému duchu invencie a bionickej odbornosti vývojári X-BIONIC® vždy nájdu spôsob, ako uskutočniť zdanlivo nemožné. Pôsobivý dizajn v kombinácii s prevratnou technológiou. Čím bližšie ste k X-BIONIC®, tým väčšia je vzdialenosť od zvyšku sveta.

Dajte šancu tejto značke a budete vyzerať a cítiť sa podobne ako športovci na vrchole ich športových výkonov.

x-bionic-funkcne-tricko

Funkčné trička X-Bionic

Funkčné tričká od značky X-Bionic sú ideálnym spoločníkom pre športovcov, ktorí očakávajú od svojho oblečenia vysoký výkon a pohodlie, či už pri športe alebo outdoorových aktivitách. Sú navrhnuté tak, aby zlepšovali športový výkon a pohodlie pri každej aktivite.

  • Majú inteligentné ventilačné systémy, ktoré pomáhajú odvádzať pot od tela a udržiavať optimálnu teplotu.
  • Značka ponúka rôzne línie tričiek určených pre rôzne športy, ako je beh, cyklistika, lyžovanie a ďalšie outdoorové aktivity.

Funkčné legíny X-Bionic

Funkčné legíny X-Bionic slúžia na poskytnutie špičkového výkonu, pohodlia a podpory pri športových aktivitách.

  • Dbajú na ergonomický dizajn svojich legín, čo znamená, že sú navrhnuté tak, aby sa presne prispôsobovali pohybu tela, minimalizovali trenie a zlepšili celkový komfort.
  • Legíny majú špeciálne ventilačné zóny, ktoré pomáhajú odvádzať vlhkosť a udržiavať telo suché a pohodlné počas fyzickej aktivity.

Ponožky

Ponožky sú navrhnuté s cieľom poskytnúť vynikajúci komfort, podporu a ochranu pre nohy počas rôznych športových aktivít.

  • Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zahŕňajú technológie, ako je 3D Bionic Sphere, ktorá pomáha regulovať teplotu a vlhkosť nôh, udržiavať ich suché a pohodlné.
  • Obsahujú antibakteriálne úpravy, ktoré bránia vzniku nepríjemných pachov a udržiavajú ponožky čisté a svieže.

Filtrovať produkty