Značka Vaude

Značka Vaude

Myslenie s nadhľadom. Byť ohľaduplný pri jednaní s ostatnými. Práca zo srdca. Len tak sa môžeme pohnúť dopredu. Vo vonkajších športoch. V každodennom živote. A pri vývoji trvalo udržateľných produktov. Pretože budúce generácie si budú môcť vychutnať hory a nedotknutú planétu iba vtedy, ak zachránime to, čo milujeme.

Ak by ste sa chceli vybrať na túru na bicykli alebo pešo, spísali sme pre vás 8 tipov, kam vyraziť na turistiku po Slovensku.

Zaisťujeme dlhú životnosť našich produktov

Dlhodobé používanie, dobrá starostlivosť a údržba, v prípade potreby oprava. Predajte, darujte alebo odovzdajte ďalej. Len nevyhadzujte. Našim partnerom je dlhá životnosť produktu.

Je to neuveriteľné, ale pravdivé: Od roku 2002 sa celosvetová produkcia oblečenia viac ako zdvojnásobila; spolu s množstvom odpadu, ktorý stále viac zaťažuje našu planétu. Ak myslíte len na zisky, nemyslíte na dôsledky.

Vaude sa zameriava na materiály šetrné k životnému prostrediu, dlhú životnosť a opraviteľnosť v dizajne produktu. Výrobok sa však stane skutočne udržateľným iba vtedy, ak sa používa čo najdlhšie. Tu prídete.

O ľudské vzťahy sa treba snažiť a starať sa, aby vydržali. To isté platí pre naše výrobky. Ak sa o ne budete dobre starať, budete si ich môcť užívať dlho: pravidelne ich vetrajte, šetrne perte a občas obnovte vodotesnosť. To je obvykle všetko, čo je potrebné na zachovanie funkčnosti vašich produktov.

VAUDE Professional

Okrem vybavenia cyklistov a fanúšikov horských športov poskytuje Vaude aj prispôsobené vybavenie pre firemných zákazníkov, poskytovateľov služieb a rôzne verejné orgány. Ponúkajú tovar, ktorý je prispôsobený tak, aby spĺňal špecifické požiadavky, a zobrazuje firemný dizajn, aby pomohol vytvoriť výrazný a jedinečný vzhľad.

Funkčnosť a pohodlie spojené s odbornosťou a odhodlaním sú charakteristickými znakmi Vaude Professional. K dispozícii je celé spektrum sortimentu z troch obchodných segmentov horské športy, cyklo športy a Packs 'n Bags, vrátane prémiového outdoorového oblečenia, funkčného oblečenia na bicykel, inovatívnych batohov a tašiek, ako aj prvotriednych stanov a spacích vakov.

batoh-vaude-tecoday-iii-25

Značka Vaude je veľmi otvorená kreatívnym myšlienkam a novému vývoju a ich najväčším stimulom je spoločná implementácia konceptov s cieľom dosiahnuť optimálnu spokojnosť zákazníkov.

Vaude znamená duch partnerstva s prírodou a ľuďmi. Pripisujú veľký význam udržateľnosti a súladu so sociálnymi štandardmi. Čerpajú z ich vedomostnej základne, ako aj z ich dlhoročných skúseností, a zaručujú vysokokvalitné výrobky s konzistentným a ekologickým zladením.

Či už si vyberiete z rozsiahleho sortimentu alebo uprednostňujete prispôsobený dizajn, Vaude Professional vám vždy pomôže nájsť ideálny produkt, ktorý splní vaše potreby. Tím Vaude vkladá všetky svoje znalosti, kompetencie a vášeň do praxe, pretože vás sprevádza celým projektovým procesom.

Filtrovať produkty