Elektrobicykle Ghost

Vyskúšajte špičkové značkové elektrobicykle Ghost v kvalitnom nemeckom prevedení. Objavte u nás v Najšporte pestrú ponuku ebikov Ghost za perfektné ceny. Na výber je množstvo dámskych, pánskych aj detských elektrických bicyklov. Pri výbere vám ochotne a radi poradíme online aj offline. Neváhajte a zavolajte na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám jednoducho pošlite e-mail na info@najsport.sk.

Extra zľava 5% s kódom MAROS5

V e-shope aj v predajni. Viac o akcii >>

Countdown

"Čítajte ďalej" a zistite viac informácii o modeloch, histórií, veľkostných tabuľkách a značke Ghost viac. Elektrobicykled Ghost si získavajú čoraz väčšiu priazeň cyklistov po celom svete. Okrem toho má značka vlastný vývoj, technológie a silné meno vo svete elektrocyklistiky. Chcete vedieť o značke Ghosť viac? Prečítajte si článok - značka Ghost, tak ako ju (ne)poznáte.

Bicykle Ghost Logo

História značky Ghost

 • Ghost založil v roku 1993 Uwe Kalliwoda a Klaus Möhwald v nemeckom meste Waldsassen.
 • V roku 1997 si bratia otvorili obchod s bicyklami, kde servisovali bicykle, to bol prvý impulz pre vznik značky Ghost.
 • Prvý bicykel bol predstavený Ghost Lector, ktorý symbolizuje ľahký, rýchly, obratný a štýlový hardtail.
 • Ghost je aktuálne na trhu viac ako 25 rokov a má za sebou tím skúsených grafikov, technických inžinierov, vývojárov a marketérov.
 • V súčasnosti Ghost spolupracuje s niekoľkými jazdcami, ako Lisa Pasteiner, Anne Terpstra alebo Sina Frei.
 • Tím Ghost Factory Racing získava pódiové umiestnenia na pretekoch World Cup XC, Cross Race či 4X. 
 • Spoznajte technológie - Lightweight Carbon, Link Traction, Superfit Geometry, Riot Shape a pod.
 • V našej ponuke nájdete horské (hardtail a celoodpružené ebike), cestné a krosové elektrobicykle, ktoré sa tešia stále vyššej obľube.

Modelové rady elektrobicyklov Ghost

Potrebujete poradiť ohľadom výberu vhodnej veľkosti, pozrite si nášho praktického sprievodcu, ktorý vám s tým pomôže - Tabuľka veľkostí bicyklov a elektrobicyklov Ghost.

Horské elektrobicykle

 • E-Teru - Hľadáte všestranný E-MTB ebajk? Tento model má jednoduchý dizajn, špičkovú výbavu a komponenty najvyššej kvality. Poteší vás špičková geometria SuperFit, ktorá zaisťuje pohodlnú jazdu po dlhú dobu. Tento elektrický bicykel nájdete s 27,5" a 29" kolesami v prevedení Advanced, Essential, Pro a Universal.
 • E-Riot - Hravý, agilný a odolný. Tento e-bike je vhodný pre každého, kto má rád akciu a traily. Tento bicykel má rovnaké vlastnosti ako jeho neelektro brať Riot Trail. Tento model tiež nájdete vo verzií Trail, Enduro a EN
 • E-ASX / Hybride - Tento celoodpružený bicykel poskytuje skutočný a neprekonateľný výkon motora a integrovanej batérie Bosch. Tento bicykel je výkonný do kopca aj pri zjazde. Poskytuje plnú kontrolu a zdvih prednej vidlice až 130 mm.

Horské elektrobicykle Ghost

Mestské a krosové elektrobicykle

 • E-Square Travel - S týmto modelom sa môžete vybrať na akúkoľvek trasu. Ponúkame vám výkonné a odolné motory Bosch a Yamaha s integrovanou batériou. Vďaka pohodlnej geometrií Super Fit zvládnete prejsť dlhé kilometre v maximálnom komforte. Ebike nájdete v dámskom aj pánskom prevedení sérií Essential, Universal a Advanced.
 • E-Square Cross a Trekking - Vyskúšajte túto krosovú klasiku či už sa rozhodnete vyraziť do mesta alebo do prírody. Tento elektrobicykle zvládne prašné cesty, spevnené cesty aj asfalt - je skutočne všestranný. Užite si rovnaký pôžitok z jazdy a dostaňte sa do svojho cieľa rýchlo a pohodlne vďaka špičkovým elektromotorom a vstavaným batériám s dlhým dojazdom. Tešiť sa tiež môžete na série Advanced, Essential, Universal a pod.

Mestské a krosové elektrobicykle Ghost

Extra zľava 5% s kódom MAROS5

V e-shope aj v predajni. Viac o akcii >>

Countdown

Filtrovať produkty