Značka Goldbergh

Značka Goldbergh reprezentuje kvalitu, luxus a dôveru. Túto holandskú značku založila v roku 2009 renomovaná návrhárka športového oblečenia Lieke van den Berg spolu s podnikateľkou Sandrou Peet. Značka sa vyznačuje prekvapujúcimi módnymi prvkami a svojimi špecifickými strihmi, ktoré zvýrazňujú klasickú siluetu postavy a ženskosť. 

Goldbergh sa svojimi produktami zaraďuje medzi športové oblečenie, či už ide o čas trávený v studených dňoch pri lyžovaní, v posilňovni alebo v prírode a zároveň sú tieto modely navrhnuté tak, aby ste boli šik aj v apre-ski bare, či v meste. Sídlo Značky sa nachádza v Amsterdame a v súčasnosti sa predáva v 34 krajinách vo svete. Značka Goldbergh je prvá voľba pre elitné atlétky, ako aj pre ženy, ktoré si jednoducho užívajú pohyb a chcú vyzerať fantasticky.

"Goldbergh reprezentuje nezávislosť a ženskosť. Každá žena by si mala veriť a prekračovať svoje hranice. Je dôležité ísť si za tým, čo chceme. Vyjadrite samé seba a žite svoj život na maximum!"

Lieke van den Berg

"Goldbergh zaručuje luxus, kvalitu aj osobnosť. Goldbergh žena má v očiach iskričky a nebojí sa riskovať. Rozumieme ako sa ženy cítia vo svojom tele, pretože sme tiež ženy."

Sandra Peet

Filtrovať produkty