Značka Goldbergh

Golbergh je celosvetovo uznávaná holandská značka, ktorá zaručuje prvotriednu kvalitu oblečenia a doplnkov pre profesionálne športovkyne, ako i pre nadšenkyne letných a zimných športov. Nájdete tu sortiment zameraný na zimné i letné športy. Prečítajte si viac o Golbergh! Pre viac informácií zavolajte na tel. číslo +421 220 924 810 alebo nás kontaktujte na info@najsport.sk.

Značka Goldbergh

Športová kolekcia od značky Goldbergh nesie známky luxusu a módnych trendov s ohľadom na udržateľnosť a životné prostredie. Lyžiarske a letné oblečenie, doplnky a obuv tvoria kolekciu Golbergh pochádzajúcu až z Amsterdamu. Zistíte viac informácií o značke, hodnotách, vývoji a najnovších technológiách. Prečítajte si viac v našom novom článku - Objavte značku Goldbergh a kolekciu luxusného športového oblečenia.

Značka Goldbergh

Golbergh od histórie až po súčasnosť

 • Značku Golbergh založila v roku 2009 renomovaná návrhárka Lieke van den Berg a podnikavá maloobchodná predajkyňa Sandra Peet.
 • Dnes sa sortiment rozváža do 34 krajín celého sveta.
 • Aj keď je Golbergh mladá značka, stíha udržať krok s najnovšími módnymi trendmi.
 • Hlavným pilierom značky Golbergh je: “Vychádzať z toho, čo sa vám páči a v čom sa cítite sebavedomo, tak aby ste ostali slobodné a nezávislé. Vyjadrite sa, žite život na maximum a hlavne sa nebojte riskovať” Sandra Peet a Lieke van den Berg.
 • Vďaka dvom cieľavedomým ženám Sandre Peet a Lieke van den Berg sa dnes môžete tešiť na nové kúsky oblečenia vhodného na zimné i letné športy: lyžovanie, bežkovanie, skialpinizmus, turistika, cyklistika.
 • Ak nefandíte náročným športom, ale chcete vyzerať úžasne, Golbergh vám to určite zaručí.
 • Štýlovú a funkčnú módu si zamiluje naozaj každá žena. Sortiment je navrhnutý pre všetky ženy bez rozdielu veku a záujmov.
 • Ak chcete zostať v obraze ohľadom najnovších módnych výstrelkov značky Golbergh navštívte našu webovú stránku Najšprot a tešte sa na množstvo noviniek a informácií o rôznych podujatiach, či exkluzívnych módnych dropoch.

Kategórie značky Goldbergh

Športové oblečenie

 • Značka Golbergh sa zamerala na ženskú sekciu oblečenia. Radia sa sem také športové kúsky, ktoré si žena nielenže rada pribalí do svojho batohu, ale bude sa v ňom cítiť svetovo.
 • Všetky druhy oblečenia sú nielen imidžové a maximálne funkčné, ale aj udržateľné.
 • Tvrdá práca a odhodlanie zdokonaľuje značku od prvých krokov výrobného procesu až po ochranu pracovníkov a životného prostredia.
 • Nájdete tu rôzne prevedenia jarných, zimných a jesenných búnd, outdoorových nohavíc a zimných overalov, krátkych nohavíc, pestrých svetrov a mikín, legín, plaviek, cyklistických dresov a nohavíc, tričiek, funkčných podprseniek a plaviek, rôznych doplnkov (batohy, vaky, tašky, ľadvinky, rúška a respirátory), čiapok a nákrčníkov, šiltoviek a klobúkov.
 • Golbergh nezabúda ani na odevy a doplnky vhodné pre bežecké lyžovanie (napr. vesty, zimnú obuv a rukavice).
 • Kombinácia športovej elegancie a aktuálnych módnych výstrelkov podporuje nielen luxus a kvalitu, ale aj radosť zo života.

Zimné bundy Goldbergh

Zimné bundy - Objavte kvalitné zimné bundy od prémiového holadnského výrobcu. Tentokrát už zime, dažďu alebo vetru nedajte šancu, aby vás odradila od vašej športovej či voľnočasovej aktivity. Tieto módne kúsky vás nielen ochránia pred nepríjemnými poveternostnými podmienkami, ale tiež vám poskytnú slobodu pohybu a dodajú sebavedomie.

Zimná bunda Goldbergh

Zimné nohavice Goldbergh

Zimné nohavice - Zažite maximálne pohodlie s kvalitnými a dizajnovými zimnými nohavicami, ktoré môžete využiť na lyžovanie, snowboard a voľný čas. Vyskúšajte skvelú a veľmi obľúbenú kolekciu Pipa, ktorá sa skladá z 3 vrstvového softshellu, ktorý je strečový do všetkých 4 smerov. Všetky lyžiarske nohavice sú vodeodolné, vetruodolné, priedušne a zateplené.

Zimné nohavice Goldbergh

Overaly Goldbergh

Zimné overaly - Spoznajte skvelé lyžiarke kombinézy a overaly, ktoré zaručujú optimálnu voľnosť pohybu a perfektný vzhľad. Lyžiarske overaly sú prepracované do detailu, sú vetru a vode odolné, mimoriadne funkčné a strečové, takže vás nebudú obmedzovať.

Overal Goldbergh

Mikiny Goldbergh

Mikiny - Vytvorte si pocit tepla alebo zažiarte v Apres-Ski bare s novom módnou kolekciou. Vďaka širokej škále farieb a materiálov si vyberie každý.

Mikiny Goldbergh

Starostlivá a humánna výroba oblečenia Goldbergh

Krok po kroku je výroba oblečenia starostlivo premyslená. Spoločnosť Golbergh tvorí oblečenie a doplnky s vedomím minimalizácie odpadu a vplyvu človeka na životné prostredie. Udržateľnosť výrobných procesov a výrobkov je zaručená. Myšlienkou celej výroby je ochrana sveta pre ďalšie generácie.

Prísny kódex správania človeka vo firme Goldbergh zaručuje bezpečné a spravodlivé pracovné podmienky, humánnosť a ochranu práv všetkých zúčastnených ľudí. Zákaz diskriminácie, detskej a nútenej práce, mzda na úrovni životného minima, sloboda združovania sa v odboroch, i zdravotné a bezpečnostné pokyny sú súčasťou kódexu správania sa v tejto firme.

BSCI certifikát

Certifikovaná organizácia Business Social Compliance Initiative spolupracuje so značkou Golbergh, aby sa pri každoročných námatkových kontrolách zistilo, či je zabezpečený správny chod výrobných procesov a správne fungovanie pracovného prostredia.

Kvalitné životné podmienky zvierat

 • Zvieratá, ktoré sú určené pre potravinársky priemysel sa chovajú na humánnych farmách.
 • Ich vedľajšie produkty, ako páperie musia niesť certifikát RDS (Responsible Down Standard), aby sa mohli využiť ako doplnkový produkt pre značku Goldbergh.
 • Značka Goldbergh využíva hlavne kačacie páperie a príležitostne husacie.
 • Takisto sa používa aj umelá i pravá kožušina, ktorá pochádza z fínskych humánnych fariem, kde sa chová medvedík čistotný a líška. Kožušiny nesú certifikát SAGA.

Ochrana planéty Zem

 • Látky, ktoré sa využívajú na odevy značky Goldbergh pochádzajú z recyklovaných tkanín a syntetických vlákien.
 • Polyester je získavaný z PET fliaš. Už od roku 2020 v jesennej a zimnej kolekcii ste mohli badať používanie recyklovaných látok vo výrobe oblečenia a doplnkov.
 • Okrem páperia sa ako výplň do oblečenia zaviedlo spotrebovanie recyklovaného materiálu po spotrebe. Jedná sa o materiál Primaloft Eco, ktorý sa používa aj na štítky, zipsy, visačky, ozdoby.
 • Európska legislatíva stanovila nariadenia REACH (registrácia, hodnotenie, autorizácia a obmedzovanie chemických látok) a vytvorila zoznam obmedzených a zakázaných látok, ktorých limitov sa značka Goldbergh snaží držať. Vďaka týmto obmedzeniam a odporúčaniam Goldbergh produkty zostávajú bezpečné pre človeka životné prostredie.

Filtrovať produkty