Lyžiarsky trenažér

Najlyže sú teraz Najšport! Vyskúšajte náš lyžiarsky trenažér (simulátor), ktorého špičková technológia reprodukuje presný pocit a zážitok z lyžovania.

Pre začiatočníkov a pokročilých
Zdokonalte si techniku lyžovania
Pod dohľadom skúseného trénera
Pre lyžiarske školy a kluby

LYŽIARSKY TRENAŽÉR (SKI SIMULÁTOR)

Lyžiarsky trenažér sa veľmi podobá pohybu na zjazdových lyžiach. Disponuje množstvom senzorov, ktoré sledujú Váš pohyb v každej sekunde. Simulátor vie presne odhadnúť, kde sa aktuálne nachádzate, ako rýchlo robíte oblúk alebo ako veľmi tlačíte na hrany. Trenažér vytvára rôzne podmienky na svahu napr. ťažký sneh, zľadovatená zjazdovka alebo prašan. Môžete jazdiť slalom, giant slalom, prípadne si zvoliť reálne trate svetového pohára. Stačí len prísť a vyskúšať si tento špičkový simulátor nadupaný najnovšími technológiami.

VÝHODY LYŽIARSKEHO TRENAŽÉRA

 • Najlyže sú teraz Najšport!

 • Lyžiarsky simulátor vytvára rôzne podmienky, pri ktorých lyžujete (zľadovatený, mäkký alebo ťažký sneh).

 • Dokonalo simuluje preťaženie vďaka čomu sa cítite ako na skutočných lyžiach.

 • Množstvo senzorov s presnosťou sleduje Váš pohyb a dokáže zaznamenať každú zmenu a odchylku.

 • Poskytuje perfektný vizuálny zážitok s možnosťou nastavenia slalomu, grand slalomu a tratí rôznej obtiažnosti.

 • Meria všetky dostupné funkcie o jazde a vyhodnocuje napr. rozsah náklonu alebo počet spálených kalórií.

 • Trenažér Vás naučí jazdu na hranách, robiť správne oblúky, stabilizuje ťažisko, zlepší koordináciu a kondíciu.

 • Rezervujte si termín tréningu online prostredníctvom nového rezervačného systému.

 • Deti do 15 rokov musia mať prilbu a byť v sprievode dospelej osoby.

 • Spolupracujeme so špičkovou značkou v oblasti lyžiarskej simulácie SkyTechSport.

 • Lyžiarsky trenažér si môžete cez náš e-shop objednať SkyTechSport Leader Pro.

CENNÍK LYŽIARSKEHO TRENAŽERA

Jednotlivé tréningy Čas Cena
Jednotlivec (s interným trénerom) 25 minút 30 €
Jednotlivec (s trénerom 4 triedy Mgr. Dušanom Šimom) 25 minút Rezervujte telefonicky
Skupina (s interným trénerom - maximálne 4 osoby) 55 minút 50 €
Skupina (s trénerom 4 triedy Mgr. Dušanom Šimom) 55 minút Rezervujte telefonicky
Lyžiarsky klub (s vlastným trénerom) 55 minút 30 €

Permanentky Čas Cena Benefit
Jednotlivec (s interným trénerom) 5 x 25 minút 120 € 1 tréning zadarmo
Skupina (s interným trénerom - maximálne 4 osoby) 5 x 55 minút 240 € 1 tréning zadarmo
Lyžiarsky klub (s vlastným trénerom) 10 x 55 minút 300 € 2 tréningy zadarmo

Upozornenie: platba za trenažér je možná iba v hotovosti. Na tréning si prosím doneste vlastné lyžiarky a v rámci bezpečnosti aj vlastnú prilbu. Termíny vždy podľa rezervácie a dohody. Možnosť zapožičania lyžiarok za 5 €/tréning. Pre trenažér sú vhodné lyžiarky vo veľkosti od 265 do 330 mm (dĺžka lyžiarky je uvedená - vyrazená na bočnej strane skeletu každej lyžiarky v mm).

Mgr. Dušan Šimo je absolventom FTVŠ v Bratislave, trénerom 4.triedy zjazdového lyžovania. Skúsenosti zbieral postupne v rozličných domácich a zahraničných kluboch. V sezóne 2006/2007 jazdil Svetový pohár v Ski Crosse. V rokoch 2007-2011 bol úspešným hlavným trénerom slovenskej paralympijskej reprezentácie. Od roku 2003 sa venuje trénovaniu detí a mládeže.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Na tréning si treba priniesť vlastné lyžiarky, pre vlastnú bezpečnosť odporúčame lyžiarsku prilbu. Pre deti a juniorov do 18 rokov je prilba povinná. Odporúčame si priniesť vlastnú vodu a funkčné športové veci, ktoré Vám nebudú brániť v pohybe. V prípade ak nemáte vlastné lyžiarky požičiame Vám.

Na lyžiarsky trenažér je potrebná rezervácia vopred najlepšie prostredníctvom online rezervácie, prípadne na tel. čísle +421 919 066 704 alebo prostredníctvom e-mailu na info@najsport.sk. Na každý tréning je potrebné sa rezervovať vopred aspoň 2 pracovné dní. Nájdete nás v Bratislave / Ružinove na ulici Galvaniho 2/A, v areáli G2 Parku - v bývalom colnom sklade.

Deti a juniori do 18 rokov musia byť v sprievode dospelej osoby. Musia mať ochrannú prilbu a vyplnené tlačivo. Toto tlačivo si môžete vopred stiahnuť a vyplniť ešte pred začatím tréningu.

Ak ste si prišli trenažér len vyskúšať a oboznámiť sa s technikou, radi Vám poradíme. Štandardné individuálne kurzy robíme pre začiatočníkov, pokročilých aj expertov (lyžiarske kluby), ktorí si chcú zlepšiť techniku, koordináciu a vyskúšať niečo nové. Využiť môžete tiež skupinový vstup. Viac informácií nájdete v cenníku.

Štandardne býva tréner vždy prítomný počas celého tréningu. Koordinuje a riadi všetky aktivity a vy môžete pohodlne a bez starostí lyžovať. 

Základná ukážka tréningu je 10 minút a slúži na oboznámenie sa so simulátorom. Štandardný tréning trvá 25 minút, skupinový tréning 55 minút a je pre maximálne 4 - 5 osôb. Samozrejme je možnosť zvoliť si aj individuálne tréningové plány a plány pre lyžiarske školy a kluby.