Lyžiarsky trenažér

Vyskúšajte náš nový lyžiarsky trenažér (ski simulátor), ktorého špičková technológia reprodukuje presný pocit a zážitok z lyžovania. Na lyžiarsky trenažér sa môžete objednať na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Lyžiarsky trenažér
Pre začiatočníkov a pokročilých
Zdokonalte si techniku lyžovania
Pod dohľadom skúseného trénera
Pre lyžiarske školy a kluby

LYŽIARSKY TRENAŽÉR - PRESIDENT LUX

Lyžiarsky trenažér - President Lux sa veľmi podobá pohybu na zjazdových lyžiach. Disponuje množstvom senzorov, ktoré sledujú váš pohyb v každej sekunde. Zjazdový simulátor vie presne odhadnúť, kde sa aktuálne nachádzate, ako rýchlo robíte oblúk alebo ako veľmi tlačíte na hrany. Lyžiarsky trenažér vytvára rôzne podmienky na svahu napr. ťažký sneh, zľadovatená zjazdovka alebo prašan. Môžete jazdiť slalom, obrovský slalom, prípadne si zvoliť reálne trate svetového pohára. Stačí len prísť a vyskúšať si tento špičkový lyžiarsky simulátor nadupaný najnovšími technológiami.

PÁSOVÝ LYŽIARSKY TRENAŽÉR - DOWNHILL PRO

Okrem lyžiarskeho simulátora - President Lux u nás nájdete aj pásový lyžiarsky trenažér - Downhill Pro, ktorý presne replikuje zážitok z lyžovania, ako aj sklon svahu. Je ideálnou voľbou pre každého, kto s lyžovaním začína alebo sa rozhodne zlepšovať techniku jazdy. Výhodou oproti predošlému modelu je možnosť použiť vlastné lyže. Simulátor je tiež vhodný na tréning rovnováhy, koncentrácie, techniky a kondície. Neváhajte a vyskúšajte si túto novinku so skúseným trénerom u nás na  v predajni Najšport na Galvaniho 2/A v Bratislave.

VÝHODY LYŽIARSKEHO TRENAŽÉRA

 • Lyžiarsky simulátor vytvára rôzne podmienky, pri ktorých lyžujete (zľadovatený, mäkký alebo ťažký sneh).
 • Dokonalo simuluje preťaženie vďaka čomu sa cítite ako na skutočných lyžiach.
 • Poskytuje perfektný vizuálny zážitok s možnosťou nastavenia slalomu, grand slalomu a tratí rôznej obtiažnosti.
 • Meria všetky dostupné funkcie o jazde (rozsah náklonu, počet spálených kalórií a pod.)
 • Trenažér Vás naučí jazdu na hranách, robiť správne oblúky, stabilizuje ťažisko, zlepší koordináciu a kondíciu.
 • Rezervujte si termín tréningu online prostredníctvom online rezervačného systému.
 • Deti do 15 rokov musia mať prilbu a byť v sprievode dospelej osoby.
 • Spolupracujeme so špičkovou značkou v oblasti lyžiarskej simulácie SkyTechSport.
 • Lyžiarsky trenažér si môžete cez náš e-shop objednať SkyTechSport Leader Pro.

CENNÍK LYŽIARSKEHO TRENAŽERA

Lyžiarsky trenažér - President Lux Čas Cena
Jednotlivec (s trénerom 4 triedy Mgr. Dušanom Šimom) 30 minút 30 €
Skupina (s trénerom 4 triedy Mgr. Dušanom Šimom) 60 minút 60 €
Lyžiarsky klub (s trénerom 4 triedy Mgr. Dušanom Šimom) 60 minút 50 €

Pásový lyžiarsky trenažér - Downhill Pro Čas Cena
Jednotlivec (s trénerom 4 triedy Mgr. Dušanom Šimom) 30 minút 30 €
Jednotlivec (s trénerom 4 triedy Mgr. Dušanom Šimom) 60 minút 60 €
Lyžiarsky klub (s trénerom 4 triedy Mgr. Dušanom Šimom) 60 minút 50 €

Permanentky - President Lux / Downhill Pro Čas Cena Benefit
Jednotlivec (s trénerom 4 triedy Mgr. Dušanom Šimom) 5 x 30 minút 150 € 5 + 1 tréning zadarmo
Skupina (s trénerom 4 triedy Mgr. Dušanom Šimom) 5 x 60 minút 300 € 5 + 1 tréning zadarmo
Skupina (s trénerom 4 triedy Mgr. Dušanom Šimom) 10 x 60 minút 600 € 10 + 2 tréningy zadarmo

Informácie:

 • Platba za trenažér je možná iba v hotovosti
 • Na tréning si doneste vlastné lyžiarky a prilbu (možnosť zapožičania lyžiarok za 5 €/tréning).
 • Termíny tréningu si vždy rezervujte prostredníctvom online rezervačného systému, telefonicky na 0919 066 704 alebo e-mailom info@najsport.sk.
 • Tréningy budú prebiehať pod vedením Mgr. Dušan Šimo, ktorý je absolventom FTVŠ v Bratislave, trénerom 4.triedy zjazdového lyžovania. Skúsenosti zbieral postupne v rozličných domácich a zahraničných kluboch. V sezóne 2006/2007 jazdil Svetový pohár v Ski Crosse. V rokoch 2007-2011 bol úspešným hlavným trénerom slovenskej paralympijskej reprezentácie. Od roku 2003 sa venuje trénovaniu detí a mládeže.
 • Pre trenažér sú vhodné lyžiarky vo veľkosti od 265 do 330 mm (dĺžka lyžiarky je vyrazená na bočnej strane skeletu lyžiarky.Hodnota je uvedená v milimetroch - viď obrázok nižšie).

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Na tréning si treba priniesť vlastné lyžiarky, pre vlastnú bezpečnosť odporúčame lyžiarsku prilbu. Pre deti a juniorov do 18 rokov je prilba povinná. Odporúčame si priniesť vlastnú vodu a funkčné športové veci, ktoré Vám nebudú brániť v pohybe. V prípade ak nemáte vlastné lyžiarky požičiame Vám.

Na lyžiarsky trenažér je potrebná rezervácia vopred najlepšie prostredníctvom online rezervácie, prípadne na tel. čísle +421 919 066 704 alebo prostredníctvom e-mailu na info@najsport.sk. Na každý tréning je potrebné sa rezervovať vopred aspoň 2 pracovné dní. Nájdete nás v Bratislave / Ružinove na ulici Galvaniho 2/A, v areáli G2 Parku - v bývalom colnom sklade.

Deti a juniori do 18 rokov musia byť v sprievode dospelej osoby. Musia mať ochrannú prilbu a vyplnené tlačivo. Toto tlačivo si môžete vopred stiahnuť a vyplniť ešte pred začatím tréningu.

Ak ste si prišli trenažér len vyskúšať a oboznámiť sa s technikou, radi Vám poradíme. Štandardné individuálne kurzy robíme pre začiatočníkov, pokročilých aj expertov (lyžiarske kluby), ktorí si chcú zlepšiť techniku, koordináciu a vyskúšať niečo nové. Využiť môžete tiež skupinový vstup. Viac informácií nájdete v cenníku.

Štandardne býva tréner vždy prítomný počas celého tréningu. Koordinuje a riadi všetky aktivity a vy môžete pohodlne a bez starostí lyžovať. 

Základná ukážka tréningu je 10 minút a slúži na oboznámenie sa so simulátorom. Štandardný tréning trvá 25 minút, skupinový tréning 55 minút a je pre maximálne 4 - 5 osôb. Samozrejme je možnosť zvoliť si aj individuálne tréningové plány a plány pre lyžiarske školy a kluby.