Predajňa Najšport Bratislava (presťahovaná do OC Tehelko)

Navštívte našu novú 2000 mšportovú predajňu Najšport v Bratislave na Bajkalskej 2/B (OC Tehelko oproti Trom vežiam, Národný futbalový štadión) s parkovaním priamo v podzemnej garáži. Vyberte si bicykel, elektrobicykel, lyže, skialpy, bežky, snowboard, športové oblečenie a príslušenstvo od svetových značiek. Nájdete tu letnú a zimnú požičovňu, servis, bazár, skvelé služby a športové poradenstvo. Kontaktujte nás na tel. čísle +421 220 924 810 a na info@najsport.sk.

Otváracie hodiny Služby Ako nás nájdete a kde parkovať

Predajňa Najšport Bratislava (presťahovaná do OC Tehelko)

Otváracie hodiny

Bajkalská 2/B
Otváracie hodiny

Štandardné otváracie hodiny

Pondelok: 10:00 - 19:00
Utorok: 10:00 - 19:00
Streda: 10:00 - 19:00
Štvrtok: 10:00 - 19:00
Piatok: 10:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Nedeľa: Zatvorené

PREDAJŇA NAJŠPORT BRATISLAVA

Zastavte sa v novej 2000m2 športovej predajni Najšport v Bratislave, ktorú teraz nájdete na budove Národného futbalového štadióna na ulici Bajkalská 2/B. Nájdete tu široký výber bicyklov, elektrobicyklov, lyží, snowboardov, splitboardov, bežiek, športového oblečenia, obuvi a množstvo užitočného športového príslušenstva za skvelé ceny. Okrem toho sa môžete tešiť na novootvorený špecializovaný Trek Concept Store (Trek Flag Ship Store). Pod jednou strechou nájdete všetky svetové značky ako Trek, Ghost, Mondraker, Dema, Lapierre, Giant, Stöckli, Atomic, Rossignol, Head, Fischer, Elan, Blizzard, Tecnica, Dynafit, Crazy Idea a mnoho iných. Naši odborní predajcovia vám radi a ochotne poradia s výberom. Vyskúšajte servis, požičovňu, bazár, bikefitting, bootfitting, testovacie centrum a mnoho ďalších skvelých služieb. Potrebujete viac informácií? Neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo +421 220 924 810 alebo na info@najsport.sk.

GALÉRIA LETNEJ PREDAJNE NAJŠPORT BAJKALSKÁ

GALÉRIA ZIMNEJ PREDAJNE NAJŠPORT BAJKALSKÁ

OTÁZKY

Tovar môžete vrátiť do 14-tich kalendárnych dní, za predpokladu, že nebol používaný, je neporušený a nepoškodený. Tovar nám prosím zašlite na adresu prevádzky Kedzo, s. r. o. (Najsport.sk), Viktora Tegelhoffa 16, 831 04 Bratislava (prosím nezasielať do sídla firmy Kedzo, s.r.o., Medzilaborecká 21, 821 01 Bratislava). Tovar je potrebné zaslať spolu s originálnou faktúrou a odstúpením od zmluvy, ktorú si stiahnete na tomto odkaze. Tovar prosím dôkladne zabaľte a odošlite najlepšie kuriérom DPD.

Cena dopravy pri objednávkach do 49 € je 5 €, využiť môžete kuriéra DPD, Top Trans, Zásielkovňu alebo osobné vyzdvihnutie. Pri objednávkach nad 50 € je poštovné zadarmo (neplatí však pre bicykle a e-bike, tu je hranica stanovená na 350 €). Tovar si môžete aj osobne prevziať zadarmo na ktorejkoľvek predajni alebo výdajnom mieste.

Pri objednávke tovaru, ktorý máme na sklade a prijatí objednávky do 17:00 hodiny garantujeme doručenie do 24 hodín, teda nasledujúci pracovný deň. Pri tovare, ktorý máme skladom a objednávku prijmeme po 17:00 hodine garantujeme doručenie do dvoch pracovných dní. V ostatných možnostiach v závislosti od dostupnosti tovaru (je uvedená v detaile produktu pri voľbe veľkosti), maximálne však 10 pracovných dní.

Zaplatiť môžete v hotovosti alebo platobnou kartou u nás v predajni. Pri objednávkach cez e-shop je možnosť zaplatiť dobierkou (kuriérovi, ktorý Vám tovar doručí hotovosťou alebo kartou), platobnou kartou (platobnou bránou TrusPay a TrustCard) alebo prevodom na účet. Pri akýchkoľvek problémov s objednávkou nás prosím kontaktujte na tel. číslo: +421220924810 alebo e-mailom: info@najlyze.sk. Upozorňujeme Vás, že všetky platby požičovne (vrátane zálohy) a bazáru je potrebné uhradiť výhradne v hotovosti.

Ak hľadáte akékoľvek informácie, objednávky cez e-shop, rezervácie, servis, bazár prípadne požičovňu, tak nás prosím kontaktujte e-mailom na info@najlyze.sk alebo:

  • Informácie, objednávky e-shop, rezervácie, požičovňa a bazár (Bajkalská 2/B, Bratislava): +421220924810
  • Servis bicyklov (Bajkalská 2/B, Bratislava): +421919066703

Hlavná, teda najväčšia prevádzka NAJŠPORT sa nachádza na Bajkalskej 2/B, Bratislava. Celoročne tu nájdete nový sortiment od bicyklov po lyže, bazár, požičovňu a servis.