Mikiny, svetre a vesty Skladom - ihneď k odberu

Z našej ponuky si vyberie naozaj každý, či už zháňate funkčnéšportové mikiny, svetre alebo vesty. S výberom vám poradíme online alebo offline. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na e-maily info@najsport a my vám radi a odborne poradíme s výberom vhodnej mikiny, svetra alebo vesty.

Mikiny, svetre a vesty Skladom - ihneď k odberu

V našej ponuke nájdete množstvo produktov od renomovaných výrobcov, ako Atomic, Dynafit, Fischer, Goldbergh, DC, Crazy Idea, Spyder, Ortofox, RoxyHelly Hansen a mnoho iných. V našej pestrej ponuke si prídu na svoje priaznivci skialpinizmus, lyžovania, snowboardingu, bežeckého lyžovania, turistiky alebo horolezectva. "Čítajte ďalej" a poradíme vám, ako vybrať vhodnú mikinu, vestu alebo sveter. Prečítajte si tiež článok - všetko čo potrebujete vedieť o vlne merino.

Ako vybrať ideálnu mikinu, sveter alebo vestu

Poradíme vám s výberom vhodného športového oblečenia, ktoré bude spĺňať všetky vaše očakávania. Hľadáte mikinu, sveter alebo vestu pre vašu športovú alebo voľnočasovú aktivitu? V prvom rade je potrebné zistiť za akým účelom budete bundu používať. V druhom rade je potrebné zvoliť si konkrétne parametre, vlastnosti a technológie, ktoré vyžadujete od daného oblečenie. Na úplný záver sa rozhodujete podľa špecifického modelu, veľkosti, farby alebo dizajnu.

Ako rozdeľujeme toto oblečenie

  • Mikiny sú dôležitou súčasťou vášho športového oblečenia. Poskytujú optimálnu ochranu pred zimou, chladom a vetrom. Taktiež sú výbornou voľbou pri vrstvení materiálu. Poskytujú účinnú druhú vrstvu v prípade aktívneho pohybu v zimných mesiacoch (napr. lyžovanie, skialpinizmus, zimná turistika a pod.). Sú vhodné aj ako vrchná vrstva v prípade chladného jarného a jesenného počasia. Všetky mikiny v našej ponuke sú vyrobené z ľahkých, odolných, pružných a hightech materiálov. Najčastejšie sa vyrábajú z prírodného (napr. Merino) alebo syntetického materiálu (napr. Fleece, Polartec, Power Dry, Power Shield).

Mikiny

  • Svetre slúžia najmä na zabezpečenie tepla a dobrý tepelný transport v zimných mesiacoch. Sú vyrobené s kvalitných a štýlových materiálov, ktoré vás udržia v teple a v suchu. Najčastejšie sa vyrábajú z prírodných a syntetických materiálov. Svetre vyrobené z kvalitných materiálov dobre odvádzajú vlhkosť a udržujú prirodzené teplo. Výborne sa hodia na športové a všetky voľnočasové aktivity.

svetre

  • Vesty sú výborným pomocníkom, ktorý zabezpečuje dostatočnú termoreguláciu pre centrálnu časť tela. Sú vyrobené v moderných dizajnoch, strihoch a za použitia najmodernejších technológií (Perie, Primaloft, Thinsulate, Polartec Silver, Fleece, Tecno Stretch a pod.).

     Vesty

Filtrovať produkty