Mikiny, svetre a vesty

Z našej ponuky si vyberie každý, či už zháňate funkčnéšportové mikiny, svetre alebo vesty. S výberom vám poradíme online alebo offline. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na e-maily info@najsport a my vám radi a odborne poradíme s výberom vhodnej mikiny, svetra alebo vesty.

Mikiny, svetre a vesty

V našej ponuke nájdete množstvo produktov od renomovaných výrobcov, ako AtomicDynafit, Fischer, GoldberghCrazy Idea, OrtofoxHelly Hansen a mnoho iných. V našej pestrej ponuke si prídu na svoje priaznivci skialpinizmus, lyžovania, snowboardingu, bežeckého lyžovania, turistiky alebo horolezectva. "Čítajte ďalej" a poradíme vám, ako vybrať vhodnú mikinu, vestu alebo sveter. Prečítajte si tiež článok - všetko čo potrebujete vedieť o vlne merino.

Ako vybrať ideálnu mikinu, sveter alebo vestu

Poradíme vám s výberom vhodného športového oblečenia, ktoré bude spĺňať všetky vaše očakávania. Hľadáte mikinu, sveter alebo vestu pre vašu športovú alebo voľnočasovú aktivitu? V prvom rade je potrebné zistiť za akým účelom budete bundu používať. V druhom rade je potrebné zvoliť si konkrétne parametre, vlastnosti a technológie, ktoré vyžadujete od daného oblečenie. Na úplný záver sa rozhodujete podľa špecifického modelu, veľkosti, farby alebo dizajnu.

Mikiny

Športové mikiny sú dôležitou súčasťou vášho športového oblečenia. Poskytujú optimálnu ochranu pred zimou, chladom a vetrom. Taktiež sú výbornou voľbou pri vrstvení materiálu. Poskytujú účinnú druhú vrstvu v prípade aktívneho pohybu v zimných mesiacoch (napr. lyžovanie, skialpinizmus, zimná turistika a pod.). Sú vhodné aj ako vrchná vrstva v prípade chladného jarného a jesenného počasia. Všetky mikiny v našej ponuke sú vyrobené z ľahkých, odolných, pružných a hightech materiálov. Najčastejšie sa vyrábajú z prírodného (napr. Merino) alebo syntetického materiálu (napr. Fleece, Polartec, Power Dry, Power Shield).

Mikiny

Svetre

Športové svetre slúžia najmä na zabezpečenie tepla a dobrý tepelný transport v zimných mesiacoch. Sú vyrobené s kvalitných a štýlových materiálov, ktoré vás udržia v teple a v suchu. Najčastejšie sa vyrábajú z prírodných a syntetických materiálov. Svetre vyrobené z kvalitných materiálov dobre odvádzajú vlhkosť a udržujú prirodzené teplo. Výborne sa hodia na športové a všetky voľnočasové aktivity.

svetre

Vesty

Športové vesty sú výborným pomocníkom, ktorý zabezpečuje dostatočnú termoreguláciu pre centrálnu časť tela. Sú vyrobené v moderných dizajnoch, strihoch a za použitia najmodernejších technológií (Perie, Primaloft, Thinsulate, Polartec Silver, Fleece, Tecno Stretch a pod.).

     Vesty