Kross

Vyberte si špičkové bicykle a e-bike značky Kross. Doprajte si kvalitnú a dizajnovú zahraničnú značku bicyklov, elektrobicyklov, cyklistický komponentov a príslušenstva s vysokou obľubou medzi zákazníkmi. S výberom vám radi a ochotne poradíme online aj offline. Neváhajte a zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nás neváhate kontaktovať prostredníctvom e-mailu na info@najsport.sk.

Kross

Značka Kross patrí medzi uznávaného poľského producenta špičkových elektrobicyklov a bicyklov na medzinárodnej úrovni. Cieľom spoločnosti Kross je spájanie cyklistiky so spokojnými zákazníkmi. K bicyklu alebo e-biku má tak prístup naozaj každý, či už sa rozhodnete pre bicykel nižšej, strednej alebo vysokej triedy. Portfólie značky kros zahŕňa cestné, horské, mestské, krosové, detské bicykle a e-bike. Každý bicykel je prispôsobený potrebám daného užívateľa. Výberom bicykla Kross získate garanciu kvality, vysoký pôžitok z jazdy, zvýšenie fyzickej kondície, pohodlie, rýchlosť, prekonávanie svojich cieľov, napredovanie a pod. Zistite o značke Kross viac a prečítajte si náš najnovší článok - Elektrobicykle a bicykle značky Kross. Objavte modelovú radu 2022.

Logo Kross

Kross od histórie po súčasnosť

 • Spoločnosť založil v roku 1990 poľský vizionár Zbigniew Sosnowski. Jeho cieľom bolo ukázať Poliakom lásku k bicyklom, ktorá sa stala neodmysliteľnou súčasťou každého človeka.
 • Zbigniew rokmi tvrdej práce a s vysokým presvedčením pretransformoval značku Kross z malého výrobcu s obchodíkom na popredného producenta týchto dvojkolesových tátošov.
 • V roku 2000 na prelome milénia bol zaznamenaný dynamický rozvoj spoločnosti. Súčasne bol vybudovaný aj nový závod na výrobu bicyklov. Disponoval najmodernejšími technológiami pre optimálne riešenie montáže, skladovania a výroby rámov.
 • Firma sa zamerala na vysokú kvalitu, pekné vzory, farby, dizajn, výskum a špičkové komponenty. Zbigniew si bol vedomí toho, že na výrobu technologicky vyspelých bicyklov potrebuje znalosti a skúsenosti z oblasti automobilového priemyslu.
 • V roku 2006 založiť profesionálnu cyklistickú skupinu - Kross Orlen, ktorá v priebehu niekoľkých rokov získala mnoho titulov v MTB horskej cyklistike. Dnes je súčasťou tímu aj Maja Włoszczowska, Ondrej Cink a Bartłomiej Wawak.
 • S príchodom uhlíkového vlákna do sveta cyklistiky, nezaostával ani samotný Kross.
 • V roku 2017 predstavil prvý karbónový rám, ktorý disponoval vysokou odolnosťou, ľahkosťou a osádzal sa na tých najlepších bicykloch.
 • Dnes ho môžete nájsť v kategórií Kross Pro sérií. Okrem karbónových rámov Kross kúpil holandského výrobcu elektrobicyklov značku Multicycle.
 • V súčasnosti spolupracuje s výrobcami ako Shimano alebo Bafang na integrovaných batériách a pohonoch v rámci rámu elektrobicykla.

Bicykle Kross

Spoznajte špičkové bicykle Kross. Vybrať si môžete pánsky, dámsky alebo detský bicykel od základných po prémiové modely. Na výber máte horské (s prednou odpruženou vidlicou a celoodpružené), krosové, cestné a detské modely bicyklov:

 • Horské bicykle - Poobzerajte sa po bicykloch základnej a prémiovej rady. K dispozícií máme MTB hadrtailové bicykle - Lea, HexagonLevel pre jazdu v horskom teréne, na nerovnostiach s prednou odpruženou vidlicou. Vyberte si tiež celoodružený model Earth, ktorý splní všetky vaše očakávania, nároky na komfort, pohodovú jazdu a zvládne tiež náročne zjazdy v akomkoľvek prostredí 
 • Krosové a trekingové bicykle - Pokiaľ hľadáte bicykel do univerzálnych podmienok, ste rekreačný jazdec, tak vám odporúčame siahnuť po modeloch EvadoTrans
 • Mestské bicykle - Hľadáte mestskú klasiku? Vyberte si model Lille v originálnom retro štýle. 
 • Cestné a gravelové bicykle - Vyberte si cestný alebo gravel bike prémiovej kvality od tohto poľského výrobcu. Model Esker je gravelová klasika s namakanou geometriou. S týmto bicyklom to zvládnete aj na rozbitejšom teréne. Model Vento je priam stvorený na cestu a zdolávanie dlhých vzdialenosti ľahko a rýchlo.

Bicykle Kross

Elektrobicykle Kross

Pohodlné a praktické elektrobicykle Kross so vstavanými batériami priamo v ráme a vysokým výkonom. K dispozícií sú špičkové elektromotory Bosch alebo Shimano s vysokým výkonom a optimálnym pomerom cena a kvalita. Jazdite tiež na kvalitných batériách značky Simplo tretej generácie, ktoré sa pýšia kapacitou až 630Wh.

 • Horské elektrobicyke - Len u nás nájdete najnovšie horské elektrobicykle Level Boost, Evado Hybrid, Hexagon Boost a celoodpružená varianta Soil Boost so vstavanou batériou a vysokým dojazdom.
 • Mestské a krosové elektrobicykle - Objavte mestské a krosové e-bike Flex Hybrid a Trans Hybrid, vďaka čomu zvládnete prekonať dlhé vzdialenosti v meste a prírode ľavou zadnou.

Elektrobicykle Kross

Filtrovať produkty