Mondraker

Doprajte si špičkovú španielsku značku Mondraker. Elektrobicykle a bicykle Mondraker vyrába už od roku 2001. Značka sa orientuje na výrobu hi-tech horských bicyklov. Vyberte si svoj nový bicykel alebo e-bike už teraz. S výberom vám ochotne a radi poradíme na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Mondraker

Značka Mondraker bola založená v roku 2001 dvoma nadšencami, ktorí si chceli naplniť svoj sen o založení cyklistickej značky v Alicante v Španielsku. Časom sa stal Mondraker uznávaný hi-tech výrobca bicyklov predávajúci svoju kolekciu viac než 60-tich modelov na viac než štyridsiatich medzinárodných trhoch. "Čítajte ďalej" a zistíte viac o tejto značke, jej modeloch, technológiách a histórií. Objavte kvalitné a značkové bicykle a elektrobicykle Mondraker.

Mondraker logo

Mondraker od histórie po súčasnosť

 • Mondraker má aj viacero patentovaných technológií ako konštrukcia Zero Suspension, Stealth Carbon, Stealth Aluminium a ocenená technológia Forward Geometry.
 • V dnešnej dobe sú tieto bicykle vyhľadávané skúsenými jazdcami, ktorí vyžadujú od bicykla alebo elektrobicykla, aby im pomohol posúvať svoje limity na vyššiu úroveň a jazdia na nich aj jazdci v najťažších pretekoch po celom svete.
 • Mondraker okrem bicyklov ponúka aj cyklopočítače, ktoré majú rôzne užitočné funkcie a rôzne cyklistické doplnky. Táto unikátna značka sa môže pochváliť výnimočnými bicyklami s perfektným výkonom svetovej triedy.
 • Silný rast značky v posledných rokoch vyvolal nové potreby riešené v novom sídle. Nová budova posilňuje imidž značky a ukazuje minimalistický a avantgardný dizajn, ktorý evokuje technológiu prítomnú v bicykloch Mondraker.
 • Nekonformná architektúra budovy vyniká tvarom inšpirovaným štruktúrou kolesa. Budova je zo skla a ocele, vďaka čomu vo svojom okolí vyniká svojou jedinečnosťou. Má rozlohu až 12 000 m2, na ktorej je koncepčne, vyvinutých a zmontovaných až 99 % našich bicyklov.
 • Diferenciácia, výkon a predovšetkým kvalita zostávajú základnou súčasťou DNA spoločnosti.

Bicykle a elektrobicykle Mondraker

Mondraker sa predovšetkým orientuje na horské bicykle, ktoré sú rozdelené do kategórií downhill, superenduro, enduro, cross country, trail, mestské a detské, poďme sa pozrieť na jednotlivé modely:

 • Downhill - Je vášeň značky Mondraker, už viac ako 20 rokov vyrábajú tieto modely v perfektnej kvalite. Nie nadarmo boli tieto modely úspešné na Svetovom pohári a na majstrovstvách sveta vo Val di Sole. Aktuálne je k dispozícií aj karbónová verzia a verzia s hliníkovým rámom. Medzi najlepšie modely môžeme zaradiť Summum.
 • Super Enduro - Tieto bicykle sú určené pre tých, ktorý hľadajú maximálny adrenalín s ešte väčšou univerzálnosťou, ako zjazdové špeciály. Či sa jedná o bežné bicykle alebo  elektrobicykle, ich cieľom je maximálna zábava v bikeparku a pre náročných jazdcov. Predstavujeme vám Superfoxy a jeho elektro-dvojníka Level.
 • Enduro - Pokiaľ vám v žilách koluje adrenalín, tak tieto bicykel sú pre vás priam stvorené. Milujete stúpanie, klesanie, vietor vo vlasoch a užívate si každú chvíľu keď posúvate svoje hranice. Tu je dôvod prečo bicykle od Mondrakeru majú zero suspension systém a mind technológiou, ktorá vám umožní maximálne využiť odpruženie bicykla. Objavte modely s ktorými budete cítiť vietor vo vlasoch, je ním napr. Foxy v karbónovej alebo hliníkovej verzii alebo Crafty, Dusk a Chaser v e-bikovej verzii.
 • Cross Country - Tieto bicykle sú extrémne ľahké, mimoriadne tuhé a agilné. Vďaka 20 ročným skúsenostiach to výrobca posunul ešte ďalej. Tieto modely sa umiestňujú na prvý priečkach na MS v XC vďaka top technológiam ako Forward Geometry, Sealth Air Carbon, Zero Suspension Systém a pod. Predstavujeme vám modely: F-Podium (full suspension), Podium (hardtail) a Chrono (hardtail).
 • Trail - Jazda na bicykli znamená oveľa viac , než len obyčajný šport. Užívajte si každý moment a pocit slobody v prírode. Z tohto dôvodu sú trailové bicykle v klasickej a elektro-verzii navrhnuté tak, aby ste si ich užili naplno bez akýchkoľvek obmedzení. Predstavujeme vám modely: Raze (bicykel), Prime alebo Prime R (elektrobicykel), Thundra (e-bike) 
 • Mestské - Spoznajte mestské bicykle Prime, Prime X a Tundra X a jazdite mestskou džungľou so špičkovým pohonom.
 • Detské a juniorské - Doprajte aj mladým jazdcom pretekárskeho ducha s bicyklom "Leader (16", 20", 24" a 26") a celoodpruženú verziu Factor s 24" a 26" kolesami. Už od mala môžu vyskúšať aj elektrobicykle: Play (20", 24" a 26"), F-Play (24" a 26") alebo Grommy (12" a 16").

Bicykle a elektrobicykle Mondraker

Filtrovať produkty