Požičovňa ferratovej výstroje

Požičajte si kvalitnú, overenú a značkovú horolezeckú výstroj na zdolanie tých najnáročnejších zaistených ciest. V našej požičovni ferratovej výstroje nájdete sedacie úväzy, tlmiče pádu, horolezecké prilby a ferratové sety za skvelé ceny.

Požičovňa ferratovej výstroje

POŽIČOVŇA VIA FERRATOVEJ VÝSTROJE V BRATISLAVE

Požičajte si kvalitné via ferratové sety alebo samostatnú výstroj v novej požičovni turistického a horolezeckého vybavenia v Bratislave. V požičovni nájdete ferratové sety, sedacie úväzy, tlmiče pádu a horolezecké prilby od svetoznámej značky Salewa. Výstroj si môžete požičať už od jedného dňa alebo za zvýhodnenú cenu na celý týždeň. Ferratovú výstroj u nás nájdete vo všetkých veľkostiach pre dospelú osobu. Ak si chcete výstroj rezervovať, prosím kontaktujte nás na tel. číslo 0919 066 704 alebo e-mailom info@najsport.sk s dostatočným časovým predstihom, aby sme vám vedeli garantovať požičanie ferratovej výstroje v požadovanom termíne.

CENNÍK POŽIČOVNE FERRATOVEJ VÝSTROJE

Cenník požičovne ferratovej výstroje 1 deň 5 - 7 dní + ďalší deň

Záloha (hotovosť)

Sedací úväz SALEWA EVO (veľkosť M-XXL) 7 € 35 € + 5 € 40 €
Tlmič pádu SALEWA ERGO CORE 7 € 35 € + 5 € 40 €
Prilba SALEWA PURA (veľkosť S-M alebo L-XL) 4 € 20 € + 3 € 30 €
Ferratový set (sedací uväz, tlmič pádu a prilba) SALEWA ERGON 15 € 75 € + 10 € 100 €

Informácie: 

  • V prípade víkendového požičania si môžete ferratovú výstroj zapožičať už v piatok po 16:00 hod. a vrátiť až v pondelok do 11:00 hod. V tomto prípade platíte zvýhodnenú cenu požičovného iba za 2 dni podľa aktuálneho cenníka.
  • Pri strate, krádeží alebo poškodení ferratovej výstroje je potrebné nahradiť škodu v adekvátnej výške zapožičaného sortimentu. 
  • Naša požičovňa nenesie zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú zákazníkovi alebo tretej osobe v súvislosti s nesprávnym alebo neodborným zaobchádzaním.
  • V prípade, ak chcete dobu požičovne predĺžiť, je potrebné nám to bezodkladne oznámiť.
  • Ferratovú a horolezeckú výstroj zapožičiavame celoročne. Rezerváciu je potrebné vykonať na tel. čísle 0919 066 704 alebo e-mailom na info@najsport.sk.