Prečo nakúpiť u nás

Prečo nakupovať v Najšporte? Získajte množstvo benefitov a výhod pri nákupe online cez e-shop alebo v našich kamenných predajniach v Bratislave, Trenčíne, Dolnom Kubíne a v Starom Smokovci. Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte správnu na info@najsport.sk.

Prečo nakúpiť u nás

Benefity pre vás

  • Garancia najnižších cien na trhu

Chceme byť fér a preto sa snažíme poskytovať najlepšie ceny na trhu. Ak nájdete na konkurenčných stránkach lacnejší produkt, pošlite nám link na produkt a urobíme všetko čo bude v našich silách, aby ste u nás spokojne nakúpili. Najčastejšou možnosťou je uplatnenie voucheru alebo špeciálnej zľavy. Viac sa dozviete, keď sa zastavíte u nás v kamenných predajniach alebo nám zanecháte kontakt na info@najsport.sk.

  • 4 športové predajne a 10 partnerských odberných miest na Slovensku

Zastavte sa v niektorej z našich odborných športových predajní v BratislaveTrenčíneDolnom Kubíne a v Starom Smokovci. Nájdete tu kompletný zákaznícky servis, športové poradenstvo, servis, požičovňu alebo bazár. Svoju objednávku si môžete teraz prevziať na 10 partnerských odberných miestach po celom Slovenku.

  • Sme rodinná firma

Na trhu pôsobíme už od roku 2013. Nesmierne nám záleží na každom jednom zákazníkovi, preto sa vám vždy snažíme poskytnúť tie najlepšie služby.

  • Profesionálny zákaznícky servis

Radi vám poradíme osobne v našich šporotových predajniach, online info@najsport.sk alebo telefonicky 0919 066 704. Splníme všetky požiadavky aj najnáročnejším zákazníkom. Naši predajcovia sú pravidelne školení, navyše sami sú jazdci a vedia o produktoch maximum. Pomôžeme vám s výberom produktu, ktorý skontrolujeme a prispôsobíme vašim potrebám.

  • Top služby pod jednou strechou

Ponúkame vám služby servisu, bazáru, testovacieho centra, tvarovanie lyžiarok - bootfitting, požičovne alebo expert pointu.

  • Široký sortiment značkových produktov

Nájdete u nás široký sortiment športového tovaru, ktorý pravidelne aktualizujeme o nové vychytávky. Máme priamo na sklade viac ako 10 000 produktov. V našej ponuke nájdete vynikajúce produkty od renomovaných výrobcov Atomic, Dynafit, Rossignol, Elan, Fischer, Oakley, POC, Karpos, Crazy Idea, Ortovox, Trek, Ghost, Giant, Liv, Mondraker a mnoho iných.

  • Rýchle a bezpečné doručenie vašej objednávky

Balík pred odoslaním skontrolujeme a hlavne bezpečne zabalíme, aby vám produkty dorazili v poriadku na vami zadanú adresu. Automaticky máte u nás dopravu zadarmo pri nákupe nad 50 €. V rámci Bratislavy vám privezieme nastavený bicykel priamo domov. Viac informácií o podmienkach, dodacích lehotách a cenníku nájdete na stránke doprava a platby.

  • Množstvo bonusových výhod a akcií

Získať všetko čo potrebujete vďaka šikovnému nakupovaniu cez splátky cez Cetelem alebo Quatro. Ak nakupujete vo väčšom množstve pre vašu školu alebo lyžiarsky klub neodídete bez zvýhodnených cien. Taktiež pravidelne sledujte aktuálne prebiehajúce zľavy a akcie na a ušetrite desiatky eur na nákupe v Najšporte.