Prečo nakúpiť u nás

Prečo nakupovať v Najšporte? Získajte množstvo benefitov a výhod pri nákupe online cez e-shop alebo v našich kamenných predajniach v Bratislave, Trenčíne a v Dolnom Kubíne. Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle +421220924810 alebo nám zanechajte správnu na info@najsport.sk.

Prečo nakúpiť u nás

PREČO NAKUPOVAŤ V NAJŠPORTE?

Chceme byť fér a preto sa snažíme poskytovať najlepšie ceny na trhu. Ak nájdete na konkurenčných stránkach lacnejší produkt, pošlite nám link na produkt a urobíme všetko čo bude v našich silách, aby ste u nás spokojne nakúpili. Najčastejšou možnosťou je uplatnenie voucheru alebo špeciálnej zľavy. Viac sa dozviete, keď sa zastavíte u nás v kamenných predajniach alebo nám zanecháte kontakt na info@najsport.sk.

Zastavte sa v niektorej z našich odborných športových predajní v BratislaveTrenčíne a v Dolnom Kubíne. Nájdete tu kompletný zákaznícky servis, športové poradenstvo, servis, požičovňu alebo bazár. Svoju objednávku si môžete teraz prevziať na 10 partnerských odberných miestach po celom Slovenku.

Na trhu pôsobíme už od roku 2013. Nesmierne nám záleží na každom jednom zákazníkovi, preto sa vám vždy snažíme poskytnúť tie najlepšie služby.

Radi vám poradíme osobne v našich šporotových predajniach, online info@najsport.sk alebo telefonicky +421220924810. Splníme všetky požiadavky aj najnáročnejším zákazníkom. Naši predajcovia sú pravidelne školení, navyše sami sú jazdci a vedia o produktoch maximum. Pomôžeme vám s výberom produktu, ktorý skontrolujeme a prispôsobíme vašim potrebám.

Nájdete u nás široký sortiment športového tovaru, ktorý pravidelne aktualizujeme o nové vychytávky. Máme priamo na sklade viac ako 10 000 produktov. V našej ponuke nájdete vynikajúce produkty od renomovaných výrobcov Atomic, Dynafit, Rossignol, Elan, Fischer, Oakley, POC, Karpos, Crazy Idea, Ortovox, Trek, Ghost, Giant, Liv, Mondraker a mnoho iných.

Balík pred odoslaním skontrolujeme a hlavne bezpečne zabalíme, aby vám produkty dorazili v poriadku na vami zadanú adresu. Automaticky máte u nás dopravu zadarmo pri nákupe nad 50 €. V rámci Bratislavy vám privezieme nastavený bicykel priamo domov. Viac informácií o podmienkach, dodacích lehotách a cenníku nájdete na stránke doprava a platby.

Získať všetko čo potrebujete vďaka šikovnému nakupovaniu cez splátky cez Cetelem alebo Quatro. Ak nakupujete vo väčšom množstve pre vašu školu alebo lyžiarsky klub neodídete bez zvýhodnených cien. Taktiež pravidelne sledujte aktuálne prebiehajúce zľavy a akcie na a ušetrite desiatky eur na nákupe v Najšporte.