Prečo nakúpiť u nás

Zistite prečo nakupovať v Najšporte. Poskytneme vám 7 dôvodov na základe ktorých sa rozhodnete pre nákup v našom e-shope alebo v kamennej predajni.

4 športové predajne na Slovensku
Servis, požičovňa a bazár
Doprava zadarmo od 50 €
Kompletná starostlivosť o zákazníka

7 dôvodov prečo nakúpiť v Najšporte

  • NAJNIŽŠIE CENY NA TRHU

Chceme byť fér a preto sa snažíme poskytovať najlepšie ceny na trhu. Ak to tak nie je, pošlite nám link na produkt a urobíme všetko čo bude v našich silách, aby ste u nás spokojne nakúpili.

  • SME RODINNÁ FIRMA

Na trhu pôsobíme už od roku 2013. Nesmierne nám záleží na každom jednom zákazníkovi, preto sa vám vždy snažíme poskytnúť tie najlepšie služby.

  • PROFESIONÁLNY ZÁKAZNÍCKY SERVIS

Radi vám poradíme osobne, online alebo telefonicky. Splníme všetky požiadavky aj najnáročnejším zákazníkom. Naši predajcovia sú pravidelne školení, navyše sami sú jazdci a vedia o produktoch maximum. Pomôžeme vám s výberom produktu, ktorý skontrolujeme a prispôsobíme vašim potrebám.

  • TOP SLUŽBY POD JEDNOU STRECHOU

Ponúkame vám služby servisu, bazáru, testovacieho centra, požičovne alebo online servisu. Navyše máte možnosť využiť aj lyžiarsky trenažér v našej predajni.

  • ŠIROKÝ SORTIMENT ZNAČKOVÝCH PRODUKTOV

Nájdete u nás široký sortiment špičkového tovaru, ktorý pravidelne aktualizujeme o nové vychytávky. Máme priamo na sklade viac ako 10 000 produktov. V našej ponuke nájdete vynikajúce produkty od renomovaných výrobcov Trek, Ghost, Mondraker, Dema, Atomic, Rossignol, Elan, Oakley a ďalších.

  • RÝCHLE A BEZPEČNÉ DORUČENIE TOVARU

Balík pred odoslaním skontrolujeme a hlavne bezpečne zabalíme, aby vám produkty dorazili v poriadku na vami zadanú adresu. Automaticky máte u nás dopravu zadarmo pri nákupe nad 50 €. V rámci Bratislavy vám privezieme nastavený bicykel priamo domov. 

  • VÝHODY NAVYŠE

Máte možnosť nakúpiť si čo potrebujete na splátky. Cez internet to vyriešite cez Quatro a na predajni vám pomôžeme s Cetelemom. Ak nakupujete vo väčšom množstve pre vašu školu alebo lyžiarsky klub neodídete bez zvýhodnených cien.