Kontakt

Galvaniho 2/A - Bratislava, Ružinov (Areál G2 Park)

PREDAJNE V BRATISLAVE

Ružinov - Galvaniho 2/A

Informácie a objednávky: (Galvaniho 2/A, Bratislava) Tel.: +421 919 066 704, Servis bicyklov, e-bicyklov: (Galvaniho 2/A, Bratislava) Tel.: +421 919 066 703, Požičovňa a bazár: (Bagarova 20, Bratislava) Tel.: +421 919 066 705
Pondelok: 10:00 - 17:00
Utorok: 10:00 - 19:00
Streda: 10:00 - 19:00
Štvrtok: 10:00 - 19:00
Piatok: 10:00 - 19:00
Sobota: ZATVORENÉ
Nedeľa: ZATVORENÉ

+421 919 066 704
info@najsport.sk Napíšte nám

  • Servis
  • Požičovňa
  • Bazár

Dúbravka - Bagarova 20

Pobočka v Dúbravke je momentálne zatvorená, tešíme sa na Vás opäť na jeseň 2020.

Info Bagarova 20: +421 919 066 705
info@najsport.sk Napíšte nám

  • Servis
  • Požičovňa
  • Bazár

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Môžem objednaný tovar vrátiť?

Áno, tovar môžete vrátiť do 14tich kalendárnych dní, za predpokladu, že je neporušený a nepoškodený.

Ako môžem za tovar zaplatiť?

V hotovosti alebo kartou u nás v predajni, alebo hotovosti alebo kartou kuriérovi, ktorý Vám tovar doručí.

Koľko stojí poštovné a balné?

Pri objednávkach do 49 € stojí 5 €, pri objednávkach od 50 € je poštovné zadarmo.

Ako dlho trvá doručenie zásielky

V závislosti na tom, či máme daný tovar skladom alebo nie. Pri tovare, ktorý máme skladom a prijatí objednávky do 11:00 garantujeme doručenie do 24 hodín. Pri tovare, ktorý máme skladom a objednávku prijmeme po 11:00 garantujeme doručenie do dvoch pracovných dní. V ostatných možnostiach v závislosti od dostupnosti tovaru (je uvedená v detaile produktu pri voľbe veľkosti), maximálne však 10 pracovných dní.

Môžem nakupovať aj bez registrácie?

Áno, v našom e-shope môžete nakupovať aj bez registrácie, stačí vyplniť svoje údaje v objednávke. Po jej prijatí Vás budeme pre každý prípad kontaktovať. 

Aké sú výhody celosezónneho požičania?

Už nemusíte kupovať všetko väčšie, aby to deťom vydržalo aspoň dva roky. Konečne môžu mať vaše deti vždy tú správnu veľkosť lyží a lyžiarskych topánok a keď vám behom sezóny vyrastú, zdarma vám vybavenie vymeníme za väčšie. A lyže dostanete pripravené na lyžovačku s nastaveným viazaním.

Aké sú varianty požičania?

Aj v tomto smere vychádzame našim klientom maximálne v ústrety - u nás si môžete požičať tovar na jeden deň alebo aj na celú sezónu, táto varianta je obľúbená najmä u rodičov v prípade ich malých detí. V tejto súvislosti by sme ešte spomenuli naše test centrum, v ktorom si môžete vyskúšať aj tie najlepšie modely lyží priamo na svahu, ešte pred tým, ako si ich kúpite.

Čo všetko požičiame?

Všetko čo potrebujete na kvalitnú lyžovačku sú carvingové lyže, lyžiarky, paličky, lyžiarske prilby, okuliare, vaky na lyže a lyžiarky a pod. To všetko pre malých aj veľkých. Celkovo máte na výber z viac ako 1 000 kusov tovaru, ktorý zahŕňa aj TOP modely zo sezóny 2019/2020 a pokiaľ sa Vám nejaký z produktov zapáči, vieme sa dohodnúť na odkúpení za bazárovú cenu, kontaktujte nás.

Kontaktný formulár

Navštívte našu špecializovanú športovú predajňu na Galvaniho 2/A v Bratislave. Na rozlohe 1000 m2 nájdete  široký sortiment nových lyží, bicyklov, elektrobicyklov, snowboardov, športového a turistického oblečenia svetových značiek. V ponuke máme tiež doplnky pre cyklistiku a lyžovanie. Spolupracujeme so značkami Stöckli, Atomic, Rossignol, Head, Fischer, Völkl, Elan, Blizzard a s mnoho ďalšími.

Poskytujeme služby servisu lyží, snowboardov, bežiek, skialpov, bicyklov a elektrobicyklov, tvarovanie lyžiarok na mieru (bootfitting), požičovňu zimného a letného sortimentu, testovanie lyží (testovacie centrum) a tréningy na lyžiarskom trenažéri (ski simulátor). Naším hlavným úsilím je to, aby každý jeden z našich zákazníkov bol na svahu, ceste alebo kopcoch zo svojej výstroje nadšený.

Spoľahnite sa na výber u nás.

Tím najlyze.sk

  • +421 919 066 704
  • info@najsport.sk

Napíšte nám

* polia sú povinné
Predĺžená záruka na vybraný tovar

Predĺžená záruka na vybraný tovar

Úpravy lyžiarok na mieru

Úpravy lyžiarok na mieru

Servis lyží a snowboardov

Servis lyží a snowboardov

Top modely lyží na vyskúšanie

Top modely lyží na vyskúšanie