Tachometre, cyklopočítače a GPS

Vyberte si nadupaný cyklopočítač alebo GPS s radom kvalitných a nadupaných funkcií. Tachometre rozdeľujeme na drôtové a bezdrôtové. Okrem základnych cyklopočítačov v našej ponuke nájdete aj tachometre strednej kategórie a najvyššie modely s pokročilými funkciami. Osobný e-shop poradca +421220924810. Radi vám poradíme na našich predajniach v BratislaveTrenčíne a na Kubínskej holi.

Tachometre, cyklopočítače a GPS

Cyklopočítače a GPS disponujú radom základných i pokročilých funkcií, ako je rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie, tepová frekvencia, GPS, mapy či kadencia. "Čítajte ďalej" alebo si prečítajte náš článok - ako vybrať správny cyklopočítač. Stiahnite a nainštalujte si do svojho smartfónu tie najlepšie cyklistické aplikácie, v článku - 10 najlepších aplikácií pre cyklistov, ktoré si zamilujete.

Tachometre, Cyklopočítače a GPS

Hľadáte spoľahlivého partnera pre vaše cyklistické dobrodružstvá? V našej kategórii Tachometre, Cyklopočítače a GPS nájdete širokú ponuku prístrojov, ktoré sú nevyhnutné pre každého cyklistu – od rekreačných jazdcov po profesionálov. Naše produkty ponúkajú presné meranie dát, navigáciu v reálnom čase a mnoho ďalších funkcií, ktoré zlepšujú vašu jazdu.

Tachometre a cyklopočítače

Tachometre sú esenciálne pre každého cyklistu, ktorý si chce priebežne sledovať rýchlosť a prejdenú vzdialenosť. Naše digitálne tachometre ponúkajú vysokú presnosť, jednoduchú montáž a sú kompatibilné s rôznymi typmi bicyklov. Ideálny nástroj pre zlepšenie vašich tréningov a zaznamenávanie vašich cyklistických úspechov. Cyklopočítače pridávajú ďalšiu vrstvu dát, vrátane kadencie, spotreby kalórií a srdcového tepu, čo vám umožní optimalizovať vaše tréningy a sledovať vašu fyzickú kondíciu. S našimi cyklopočítačmi môžete ľahko nastaviť ciele a monitorovať váš pokrok, čo vám pomôže dosiahnuť nové osobné rekordy.

GPS Navigácie

GPS prístroje a navigácie sú určené pre tých, ktorí sa radi vyberú na dlhšie trasy alebo objavujú nové terény, sú naše GPS navigácie neoceniteľným nástrojom. Ponúkajú detailné mapy, trasovanie v reálnom čase a množstvo ďalších funkcií, ktoré zabezpečia, že sa nikdy nestratíte. Naše GPS zariadenia sú odolné voči poveternostným vplyvom a majú dlhú výdrž batérie, ideálne pre každé dobrodružstvo.

Príslušenstvo a držiaky 

Príslušenstvo a držiaky ku cyklopočítačom a GPS poskytujú bezpečné upevnenie zariadení na bicykel, aby ste mali dáta a navigáciu stále po ruke. Univerzálne držiaky s nastaviteľnými úchytmi umožňujú jednoduchú inštaláciu na riadidlá či predstavec, pričom stabilita zabezpečí, že zariadenie zostane pevne na svojom mieste aj počas náročnejších jázd. Doplnky ako silikónové kryty, ochranné fólie a záložné batérie navyše chránia cyklopočítače a predlžujú ich výdrž počas dobrodružstiev na cestách.

Filtrovať produkty