Značka Komperdell

Spoločnosť Komperdell bola založená rodinou Bednarovou v roku 1922 vo Viedni, kde ako prví produkovali palice z lieskového dreva. Od tej doby sa ich sortiment rozšíril a v našej ponuke nájdete lavínové lopaty, lyžiarske palice, chrániče a iné. S výberom vám ochotne poradíme na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Značka Komperdell

Takmer 100 rokov až dodnes sa každá jedná palica značky Komperdell vyrába výhradne vo svojej vlastnej továrni v Rakúsku. Stoja za inováciami, mimoriadnymi službami a svedomitým prístupom ku životnému prostredbiu. Jednoducho tradičná spoločnosť od roku 1922.

Rakúska spoločnosť Komperdell je priekopníkom, udávateľom trendov a víťazom v oblasti palíc, chráničov a snežníc. Ich čini a výrobky sa vyznačujú snahou o najvyššiu kvalitu a nové inovácie. Majú viac ako 50 ročné skúsenosti a sú hrdí na to, že dobyli trhy na svete a sú vedúcou spoločnosťou na trhu.

V roku 1999 prišli na trh so snežnicami, s partnerm Reedfather z Ameriky. S množstvom skúsenosti úspešne prišli o 20 rokov neskôr s inováciou, prvé snežnice plne vyrobené z karbónu.

Prvú ochrannú kolekciu vydali v roku 1997. Začínali s chráničmi na motocykle v industriálnom sektore. Využili znalosti, ktoré nadobudli v tomto sektore a aplikovali ich na rozvoj chráničov pre zimné športy s najväčšou plochou ochrany. Aktuálne sú jedným z lídrov, čo sa inovatívneho vývoja týka. Pracujú v sektoroch zimných, jazdeckých a cyklistických športov už viac ako 20 rokov. V našej ponuke, okrem iných produktov, nájdete aj kvalitné chrániče tejto značky.

Filtrovať produkty