GT

Spoznajte kvalitné a značkové bicykle či elektorbicykle GT. Značka vyrába bicykle už od roku 1972 v USA a prioritou je vysoká kvalita a spokojnosť zákazníkov. S výberom nového bicykla vám radi a ochotne poradíme online aj offline. Neváhajte a zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

GT

"Čítajte ďalej" a zistite o značke GT viac informácií. Dozviete sa novinky, pozrieme sa na históriu bicyklov tejto značky, vývoj, technológie, najnovšie modelové rady a mnoho ďalších užitočných informácií.

GT logo

GT od histórie po súčasnosť

 • Zakladateľom značky GT je Gary Turner v roku 1972 v USA.
 • V roku 1973 Gary Turner vyrobil svojmu synovi ľahké rámy na závody, ktoré postupom času získali vynikajúcu reputáciu.
 • Hneď na to sa v roku 1974 zrodilo najslávnejšie partnerstvo v histórii BMX, keď Garyho kontaktoval majiteľ bikeshopu v Kalifornii Richard Long.
 • V roku 1979 spolu založili GT Bicycles Inc. a začali rozvíjať distribúciu po celej USA a Európe a spoločnosť rástla závratnou rýchlosťou. Ich freestylový rám Performer sa stal legendárnym. Neskôr začali dominovať bicykle BMX, kde sa značka GT stávajú svetovým fenoménom.
 • V časoch keď MTB zažíva boom, GT predstavuje svoje prvé MTB bicykle v Nevade. GT ako prvý na svete vybavuje svoje bicykle výmennou pätkou a vyztužuje okraje hlavovej rámovej trúbky. Postupne skupuje distribučné firmy a začína skladať kompletné bicykle.
 • Vo svojom medzinárodnom tíme má viacero šampiónov a GT Team sa stáva jedným z najsilnejších na svete. Vyvíja aj najrýchlejší dráhový bicykel na svete pre Americký Olympijský dráhový tím. V roku 1988 uviedli na trh geometriu Triple Triangle ktorý sa stáva poznávacím znamením GT bicyklov.
 • V roku 1993 prichádzajú so systémom RTS a stáva sa vedúcim vo vývoji celoodpružených bicyklov a neskôr vyhráva aj ocenenie najlepšieho odpruženia. Postupne sa GT stalo prvou spoločnosťou s masívnou výrobou celoodpružených bicyklov na Taiwane a taktiež sa stal oficiálnym sponzorom Olympijskeho tímu na olympijských hrách v Atlante.
 • V roku 1994 je GT už na svetovom vrchole, ale v roku 1996 sa všetko nenávratne zmenilo, keď hlavného ťahúňa firmy Richarda Longa vo svojich 46 rokoch na motorke zrazilo auto a zraneniam bohužiaľ podľahol. GT naďalej prichádza s množstvom inovácií užitočnými vylepšeniami a novými technológiami.
 • Z "garážového projektu" vyrástla jedna z najlepších a najväčších značiek bicyklov a elektrobicyklov na svete, ktorá dala najavo, že jej nejde len o predaj, ale chce hlavne vylepšovať, tvoriť, vyvíjať a prinášať tú najlepšiu kvalitu. O čom značí aj fakt, že za jednu sezónu získala značka GT toľko výhier a ocenení, čo sa ostatným nepodarí ani za celú svoju históriu.

Bicykle GT

Vyberte si dámske, pánske alebo detské bicykle GT v MTB, cestnej, gravel, krosovej alebo mestskej verzií. Poďme sa pozrieť na jednotlivé modelové rady:

 • Hadrtailové bicykle - Spoznajte bicykle s predným odpružením, ktoré budú rýchle a nekompromisné. Spoznajte modely Agressor (preskúmajte akýkoľvek horský terén s modelom Agresor Comp, Sport, Expert), Avalanche (jazdite rýchlo a nekompromisne s modelom Avalanche Comp, Sport, Expert a Elite), Laguna (dámska verzia obľúbeného modelu), Zaskar (univerzálny MTB bicykel pre každého).  
 • Celoodpružené bicykle - Doprajte si kvalitné celoodúpružené bicykle GT na zjazdy, enduro, traily či XC. V ponuke nájdete modely, ktoré sú maximálne pohodlné, stvorené pre zábavu, vysoko kvalitné a prvotriedne - Force (bicykel s agresívnym odpružením, s vysokou presnosťou a kontrolou), Fury (staňte sa jazdcom, ako pretekár na svetovom pohári), Sensor (moderný trailový bicykel, ktorý je navrhnutý s dôrazom na rýchlosť).
 • Cestné a gravelové bicykle - Objavte rýchlosť na ceste s modelmi Grade (Carbon, Elite, Expert, Pro a Comp).
 • Krosové a mestské bicykle - Vyrazte na cyklotrasu alebo do mesta s modelmi Transeo v dámskom a pánskom prevedení.

Bicykle GT

Elektrobicykle GT

Vyberte si špičkový elektrický bicykel GT a získajte optimálny pomer komfortu, výkonu a pohodovej jazdy. Všetky elektrobicykle majú prepracovanú stavbu, špičkové komponenty, batérie a motory. Objavte najnovšie modely:

 • Horské elektrobicykle - Objavte modely Force Current (celoodpružená verzia horského elektrobicykla), Pantera (Bolt, Dash alebo Current).

Elektrobicykle GT

Filtrovať produkty