Akcie a kurzy

Pravidelne pre vás pripravujeme zimné alebo letné akcie, kurzy a workshopy. Prihláste sa na lyžiarky, bežkársky, skialpový alebo cyklistickú kurz už teraz!. Voľné termíny postupne pridávame. Registrujte sa online, prostredníctvom kontaktného formulára, e-mailom na viliamkostelnik@gmail.com alebo telefonicky 0903 795 819.

Kurzy Fotogaléria Rezervovať

Akcie a kurzy

Kurz bežkovania

Začínate s bežkovaním, radí bežkujete alebo si len potrebujete zlepšiť techniku? Vyskúšajte celodenný kurz bežkovania so skúseným inštruktorom. Pokiaľ máte záujem môžete si rezervovať termín v našom rezervačnom systéme. V prípade ďalších informácií prosím kontaktujte viliamkostelnik@gmail.com. alebo volajte 0903 795 819.

Kde a kedy: Bežecký areál Pezinská Baba (termín: 4.2.2023 o 14:00 hod a 5.2.2023 o 11:00 hod., dĺžka: 1,5 hod, podľa snehových podmienok).

Pre koho je určený: Začiatočník až mierne pokročilý jazdec.

Cena: 10 € (pokiaľ si kúpite bežkársky set v Najšporte, kurz získavate zadarmo, je však potrebná registrácia).

 Ďalšie informácie: Kurz je určený pre začiatočníkov a bude prebiehať v lyžiarskom stredisku Pezinská Baba. Čakajú tu na vás 2, 3, 4 a 5 km strojovo upravované bežkárske okruhy pre klasický a voľný štýl. Maximálny počet účastníkov kurzu je 15 ľudí

Rezervovať termín kurzu

Zoznam aktuálnych akcií a kruzov
Termín akcie a kurzu
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov

FOTOGALÉRIA AKCIÍ A KURZOV