Servis bicyklov a elektrobicyklov

Máme voľné termíny a hotový servis máte už do 48 hodín. Objavte špičkový servis bicyklov a elektrobicyklov za rozumnú cenu. Hravo vám poradímenastavíme, poskladáme alebo vymeníme komponenty a cyklistické príslušenstvo na vašom dvojkolesovom tátošovi. Servisovať teraz môžete v Bratislave, Trenčíne a na Kubínskej holi.

Kde hľadáte servis? Viac informácií

Servis bicyklov a elektrobicyklov

Sme opäť otvorení

Servis je pre vás opäť otvorený. Aj naďalej môžete servisovať svoj bicykel alebo e-bike rýchlo, jednoducho a pohodlne. V prípade akýchkoľvek požiadaviek neváhajte kontaktovať našu zákaznícku linku na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte e-mail na info@najsport.skNaši špecialisti na telefóne a v predajni vám radi a ochotne poradia. Tešíme sa na vašu návštevu.

Kde hľadáte servis bicyklov a e-bikov?

Servis bicyklov a elektrobicyklov

Navštívte jeden z našich troch servisných centier bicyklov a ebikov v Bratislave, Trenčíne a na Kubínskej. Zverte servis vášho bicykla alebo elektrobicykla do rúk profesionálov. O váš bicykel sa dôsledne postará tím najlepších servisných technikov. Hravo si poradíme s bežnými, ale aj s najnáročnejšími opravami. Servis bicyklov je vybavený najmodernejšími nástrojmi, postupmi a diagnostikou, vďaka ktorým vieme odhaliť a vyriešiť akýkoľvek problém na vašom bicykli.