E-bike príslušenstvo

Vyberte si kvalitné a spoľahlivé príslušenstvo pre váš elektrobicykel. V tejto sekcií nájdete napríklad nabíjačky pre elektrické bicykle, špeciálne držiaky cyklopočítačov, kryty batérií, náhradné batérie, ochranné púzdra, adaptéry, prípadne aj čipy na elektrobicykel. Osobný e-shop poradca +421220924810. Radi vám poradíme na našich predajniach v BratislaveTrenčíne a na Kubínskej holi.

E-bike príslušenstvo

Vyberte si kvalitné príslušenstvo pre elektrobicykel 

Speed Boxy

Speed Box pre elektrobicykle Bosch je zariadenie, ktoré umožňuje odstrániť obmedzenie rýchlosti, takže váš elektrobicykel môže dosiahnuť vyššie rýchlosti. Táto funkcia vám umožní plne využiť výkon motora Bosch pri jazde na súkromných cestách alebo mimo verejných komunikácií. Inštalácia je zvyčajne jednoduchá a umožňuje rýchle prepínanie medzi režimami. Je dôležité poznamenať, že používanie Speed Boxu môže byť v niektorých oblastiach regulované zákonmi a predpisy by ste mali vždy dodržiavať.

Nabíjačky

Nabíjačky pre elektrobicykle sú nevyhnutné príslušenstvo, ktoré zabezpečuje spoľahlivé a efektívne nabíjanie batérie vášho e-biku. Moderné nabíjačky sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálne nabíjanie pri zachovaní bezpečnosti batérie, čím predlžujú jej životnosť. Ponúkajú rôzne výkony a rýchlosti nabíjania, aby vyhovovali rôznym modelom elektrobicyklov. Kompaktné a ľahké prevedenia umožňujú pohodlné prenášanie na cestách, takže máte vždy dostatok energie na ďalšie dobrodružstvá.

Batérie

Batérie pre elektrobicykle sú srdcom každého e-biku, poskytujúc nevyhnutný zdroj energie pre jeho pohon. Lítiovo-iónové batérie dominujú trhu vďaka svojej nízkej hmotnosti, vysokej kapacite a dlhej životnosti. Výber správnej batérie závisí od požadovaného dojazdu a typu elektrobicykla. Kvalitné batérie zaručujú spoľahlivý výkon, rýchle nabíjanie a bezpečnosť. Investícia do kompatibilnej a efektívnej batérie vám umožní využiť potenciál vášho elektrobicykla naplno.

Náhradné diely pre e-motor a batérie

Náhradné diely pre motor a batériu elektrobicykla sú kľúčové pre udržiavanie optimálneho výkonu a životnosti vášho e-biku. Zahŕňajú komponenty ako pohonné jednotky, ovládače, senzory, káble či konektory pre motory, ktoré zabezpečia spoľahlivý a efektívny chod. Pre batérie sú dostupné náhradné články, kryty, konektory či montážne držiaky. Výber originálnych alebo kvalitných kompatibilných dielov zaručí bezpečnú jazdu a dlhodobú spoľahlivosť vášho elektrobicykla.

Filtrovať produkty