Značka Buff

Joan Rojas je meno o ktorom ste pravdepodobne ešte nepočuli. Tento Katalánsky biznismen narodený V Barcelone v roku 1946 do rodiny, ktorá sa venovala textilnému biznisu si vždy vyberal v živote alternatívne cestičky.  

V 90-tich rokoch bol Joan vášnivý motorkár a užíval si slobodu a život brázdením ciest v Igualade. Počas týchto potulkách na motorke začal uvažovať prvý krát nad tým, že by sa mu hodil nejaký kus funkčného odevu, ktorý by mohol využiť ako ochranu proti slnku, vetru a zime a tak vznikla základná myšlienka pre multifunkčné nákrčníky s menom The Original BUFF®.

Joan sa rozhodol, že vytvorí presne to čo potrebuje a tak deň za dňom v rodinnej textilnej fabrike v Igualade navrhoval, kreslil a skúšal vyrobiť ten správny produkt. Výsledok na seba nenechal dlho čakať, a Joan prišiel s bezšvovou multifunkčnou šatkou rúrkového tvaru z mikrovlákna. 

V tej istej fabrike začal vyrábať prvé vzorky týchto multifunkčných šatiek. Zo začiatku ich používali iba jeho príbuzní a priatelia, ale v krátkej dobe sa začalo o tieto šatky zaujímať viac a viac ľudí a tak sa Joan rozhodol vytvoriť svoju prvú kolekciu "BUFFiek".

V rozmedzí troch rokov vzrástol o tieto šatky prudký záujem a "BUFFky" začali distribuovať a predávať v Nemecku, Francúzsku, Švajčiarsku a ďalších krajinách v Európe. Úspech sa dostavil vďaka tvrdej práci, veľkej dôvere a chuti meniť veci. Dnes je značka Original BUFF® známa po celom svete a pýši sa množstvom originálnych a jedinečných dizajnov a prevedení. 

Filtrovať produkty