Značka Roxy

Svetoznáma značka Roxy, ktorá je výhradne zameraná pre výrobu dámskej módy, patrí pod spoločnosť Quiksilver, ktorá bola v roku 1970 založená Alanom Greenom a Johnom Lawom v meste Torquay v austrálskom štáte Victoria. V našej ponuke nájdete zimné oblečenie, doplnky a iný sortiment značky Roxy. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Značka Roxy

História značky Roxy

Značka Roxy patrí pod spoločnosť Quiksilver. Táto spoločnosť vyrábala predovšetkým veci do vody – na leto a surfovanie, no výhradne len pre mužské pokolenie. Avšak v roku 1990 sa spoločnosť Quiksilver rozhodla zahájiť výrobu dámskej módy pod značkou Roxy.

S odstupom rokov môžeme skonštatovať, že tento krok bol správny a spoločnosti sa vyplatil. Našli dieru na trhu a rozhodli sa ju zaplniť svojím sortimentom pre ženské pohlavie. Hoci sa zo začiatku sústredila výhradne na plavky a oblečenie na leto, onedlho predstavila rozšírenie sortimentu a slávila taký úspech, že na dnešný deň nájdeme pod značkou Roxy celoročné oblečenie, oblečenie na šport či rôzne športové doplnky na lyže, snowboard a surfovanie.

Taktiež sa značka Roxy prezentuje kolekciou Ski Roxy. Jedná sa o kolekciu, ktorá ponúka snowboardy, lyže a topánky vyrobené v spolupráci so svetovou značkou Rossignol a všetko, čo k lyžovaniu patrí - lyžiarky, prilby, lyžiarske okuliare, vaky na lyže a iný športový sortiment zameraný na zimné športy.

Oblečenie Roxy

Oblečenie Roxy nájdete na našej stránke, pričom Vám s výberom ochotne poradíme. V oblečení značka Roxy ponúka rôzny sortiment, ako džínsy rôznych strihov z kolekcie Denim, tričká, šaty, topy, plátené nohavice, či rôzne doplnky ako čiapky, ponožky, topánky, kabelky, hodinky a mnoho iného. Táto značka sa stala populárnou medzi tínedžermi.

Filtrovať produkty