Vaky a batohy

Ponúkame vám široký sortiment vakov na lyže, vakov na lyžiarky a batohov od top svetových výrobcov, ako Atomic, Rossignol, Salomon a iných. Doprajte svojim lyžiam, lyžiarkam či inému príslušenstvo bezpečné miesto na prepravu. Ak by ste sa chceli poradiť, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Bike Fest je tu! Zľavy na bicykle a elektrobicykle, viac info nájdete tu

Akcia platí ešte:
dní
hodín
minút
sekúnd
Vaky a batohy

Lyžiarske batohy

Vyberte si zo širokej ponuky lyžiarskych batohov, ktoré sú praktické, štýlové a vysoko kvalitné. Poteší vás vodeodolnosť či možnosť uskladnenia viacerých predmetov. Na svahu vás nebude obmedzovať a kedykoľvek sa môžete osviežiť či doplniť spálené kalórie počas športovania.

Vaky, obaly alebo tašky na lyže

Prenášajte či skladujte svoje lyže v kvalitných vakoch na lyže. Predchádzajte prípadnému poškodeniu skĺznice či iných častí lyže, ktoré by vás mohli mrzieť či spôsobiť zbytočné starosti a vôbec celkové znehodnotenie pôžitku z jazdy.

Vaky, obaly alebo tašky na lyžiarky

Doprajte svojim lyžiarkam správne úložné miesto, kde ich v bezpečí prepravíte. Nedovoľte, aby sa vaše lyžiarky oškreli, stratili lesk či dokonca vážne poškodili. Praktický vak na lyžiarky vyrieši mnoho problémov a zabezpečí potrebnú bezpečnosť.

Lyžiarske chrániče

Vyberte si špičkové lyžiarske chrániče, ktoré sú navrhnuté tak, aby chránili vašu chrbticu a dôležité vnútorné orgány. Taktiež sú tieto chrániče vhodné na lyžovanie, snowboarding, bežkovanie, skialpinizmus, splitboarding či sánkovanie. Všetky druhy chráničov v našom e-shope spĺňajú náročnú bezpečnostnú normu EN121-2 a EN14120.

Chránič chrbta

Lyžiarske doplnky

Vyberte si z našej ponuky špičkové lyžiarske doplnky - pásky na lyže, ortopedické pomôcky, vosky, vysúšače alebo ohrevné vložky.

vosky

Bike Fest je tu! Zľavy na bicykle a elektrobicykle, viac info nájdete tu

Akcia platí ešte:
dní
hodín
minút
sekúnd

Filtrovať produkty