Vaky a batohy Skladom - ihneď k odberu

Ponúkame vám široký sortiment vakov na lyže, vakov na lyžiarky a batohov od top svetových výrobcov, ako Atomic, Rossignol, Salomon a iných. Doprajte svojim lyžiam, lyžiarkam či inému príslušenstvo bezpečné miesto na prepravu. Ak by ste sa chceli poradiť, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Vaky a batohy Skladom - ihneď k odberu

Batohy

Vyberte si zo širokej ponuky batohov, ktoré sú praktické, štýlové a vysoko kvalitné. Poteší vás vodeodolnosť či možnosť uskladnenia viacerých predmetov. Na svahu vás nebude obmedzovať a kedykoľvek sa môžete osviežiť či doplniť spálené kalórie počas športovania.

Vaky na lyže

Prenášajte či skladujte svoje lyže v kvalitných vakoch. Predchádzajte prípadnému poškodeniu skĺznice či iných častí lyže, ktoré by vás mohli mrzieť či spôsobiť zbytočné starosti a vôbec celkové znehodnotenie pôžitku z jazdy.

Vaky na lyžiarky

Doprajte svojim lyžiarkam správne úložné miesto, kde ich v bezpečí prepravíte. Nedovoľte, aby sa vaše lyžiarky oškreli, stratili lesk či dokonca vážne poškodili. Praktický vak na lyžiarky vyrieši mnoho problémov a zabezpečí potrebnú bezpečnosť.

Filtrovať produkty