Značka Electra

Spoznajte kvalitné mestské bicykle a elektrobicykle od Kalifornskej značky Electra, ktorá je na trhu už takmer 30 rokov. S výberom vám radi a ochotne poradíme online aj offline. Neváhajte a zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte odkaz na info@najsport.sk a my vám pomôžeme.

Značka Electra

Pred viac ako dvadsiatimi rokmi prišla v slnečnej Kalifornii na svet značka Electra. Tvorcovia týchto výnimočných bicyklov a elektrobicyklov, ktoré si obľúbili zákazníci po celom svete sa snažia splniť vaše predstavy jedinečného štýlu a zmyslu pre dobrodružstvo a pomocou bicyklov vyjadriť vašu osobnosť. "Čítajte ďalej" a zistíte viac o histórií, technológiach, novinkách a vychytávkach zo sveta bicyklov Electra.

Logo Electra

Electra od histórie po súčasnosť

  • Značka Electra sa zrodila v súkromnej komunite surferov v kalifornskom meste Leucadia. Zakladatelia Jeano Erforth a Benno Baenziger sa inšpirovali ikonickým dizajnom, retro štýlom a inováciami. V roku 1993 sa zrodila značka Electra.
  • Všetko sa to začalo modelom Electra DeLuxe s klasickým dvojfarebným lakovaním lakovaním a modernými komponentami. O dva roky neskôr svetlo sveta uzrel model Hawaii (2005)
  • Bicykle predstavujú umeleckú zručnosť, model Swing predviedol ručne maľované línie. 
  • Prvé detské bicykle boli predstavené v roku 2001.
  • V roku 2003 sa zrodila legenda v podobe modelu Townie, ktorá odštartovala revolúciu v úplne novom segmente cyklistiky.
  • V roku 2005 Electra predstavila kultový model Straight 8 a Rat Fink. Bicykle mali hydroformované rámy. Na vývoji spolupracovali s legendárnym umelcom Edom Rothom.
  • V roku 2007 bola predstavená nová moderná verzia holandského mestského bicykla Amsterdam, ktorý sa stal legendou. Tento model, ako aj ďalšie napr. Madonna a La Forda Del Sol sú dnes zberateľskými kúskami.
  • V roku 2009 boli bicykle medzinárodne známe a lokálne uznávane. To spôsobilo presun na Európske trhy, kde v Hamburgu vznikla nová centrála.
  • V roku 2010 získala Electra patent, ktorý poskytuje vylepšenú úroveň ovládania a pohodlia - Flat Foot Technology.
  • Najbližšie roky bol predstavený Townie Go, Loft. Oba modely dostali inováciu v podobe jedinečného elektromotora už v roku 2013 až 2015.

Bicykle Electra

Výnimočnosť týchto bicyklov spočíva v množstve vychytávok a odlišností. Na retro bicykli máte vzpriamený posed, ktorý vám parádne uvoľní ramená a nezaťažuje chrbticu. Flat Foot technológia zabezpečuje, že nohy máte tiež natiahnuté tak, že sa môžete kedykoľvek oprieť o zem, bez toho, aby ste sa museli zdvihnúť zo sedla. Značka Electra vám vaše výjazdy na bicykli vyplní jedinečnými pocitmi, a bicykel už nebudete chcieť vymeniť za inú značku. Objavte modelové rady Cruiser, Lux, Attitude, Loft, Townie a pod.

Bicykle Electra

Elektrobicykle Electra

Vyskúšajte modelové rady retro elektrobicyklov Electra - Townie Go, Townie Path Go, Vale Go, Attitude Go, Loft Go, Townie Commute Go a pod.

Filtrovať produkty