Značka Marker

Vyberte si z kvalitného a špičkového sortimentu, ktorý naplní vaše požiadavky a splní vaše priania. Ponúkame vám z rôznych kategórií produktov, ako napríklad skialpové viazania či lyžiarske viazania. V prípade otázok alebo potreby poradiť sa, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Značka Marker

O značke Marker

Ako globálna športová spoločnosť je ich cieľom vybudovať udržateľné, ekonomicky úspešné a fascinujúce svety produktov a značiek. K tomu vždy čerpajú z ich dlhoročnej tradície a dlhoročných skúseností, ako aj z odhodlania a motivácie zamestnancov MDV (Marker Dalbello Völki) po celom svete. Ich tímy s nadšením inovujú každý deň, aby vyhovovali potrebám dnešných a budúcich zákazníkov a vyvíjali tie najlepšie možné produkty pre tento úžasný šport, ktorý všetci žijú a milujú.

Sú pevne presvedčení, že len udržateľné podnikanie je správne. Poslaním ako spoločnosti je chrániť svet, v ktorom žijeme, a ľudí, ktorí pre nás pracujú, a prispievať k vyváženejšiemu vzťahu medzi ľudstvom a životným prostredím.

Jedno viazanie, dve normy topánok

Bez ohľadu na to, čo nosíte, všetky viazania Marker SOLE.IDkompatibilné s každým typom lyžiarskych topánok. Či už dávate prednosť topánkam alpine alebo topánkam s podrážkou touring, pomocou SOLE.ID je možné viazanie nastaviť v priebehu niekoľkých sekúnd. Tajomstvom je výškovo nastaviteľná klzná doska; ľahko ovládateľný a samozrejme poskytuje nekompromisný výkon. SOLE.ID rešpektuje ISO 5355 (lyžiarky alpine) a ISO 9523 (topánky s podrážkou touring).

Technológia X-cell

Revolučná X-cell technológia v špičkách drží lyžiarku dokonale vycentrovanú a absorbuje aj tie najtvrdšie otrasy lyže. Celkovo to znamená fantastickú kontrolu nad lyžami. Pretekárske viazanie od MARKER obsahuje magnéziové komponenty prémiovej kvality (X-cell 24.0, 18.0, 16.0), širšiu kontaktnú plochu podošvy a inovatívny tlmiaci mechanizmus v tvare písmena X v špičkách, ktoré poskytujú nekompromisný pretekársky výkon na všetkých tratiach. . Systém X-cell je doplnený o novú pätu Race X-cell, ktorá poskytuje podobný prenos sily a pružnosť pri uvoľnení na svetovej úrovni.

Technológia GripWalk

Táto technológia poskytuje lepší grip pri chôdzi čo zaručuje vysoko profilovaná protišmyková podrážka. Taktiež poskytuje lyžiarkam zvýšené pohodlie pri chôdzi vďaka zakrivenej gumenej podrážke. Viazanie GripWalk nevyžaduje žiadne výškové nastavenie – dokonca ani pri použití s bežnými alpskými lyžiarkami a podrážkami.

Filtrovať produkty