Ghost

Objavte špičkovú nemeckú značku Ghost. Bicykle a elektrobicykle Ghost vyrába už vyše 20 rokov. Spoločnosť založili dvaja mladí nadšenci Uwe Kalliwoda a Klaus Mohwald vo Waldsassene v severnom Bavorsku v roku 1993. Vyberte si ten správny bicykel už teraz. S výberom vám radi a ochotne poradíme na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Ghost

Sortiment značky Ghost zahŕňa najmä bicykle a elektrobicykle"Čítajte ďalej" a zistíte viac o tejto značke, jej modeloch, technológiách a histórií. Taktiež si prečítajte náš nový blogový článok - Značka Ghost, tak ako ju (ne)poznáte.

logo Ghost

Ghost od histórie po súčasnosť

 • Založili ju dvaja mladí nadšenci Uwe Kalliwoda a Klaus Mohwald vo Waldsassene v severnom Bavorsku v roku 1993.
 • Spoločnosť sa úspešne rozvíjala aj vďaka tomu, že vývojári značky sú skúsení cyklisti, čo vo výsledku znamená, že každý model má svoj vlastný charakter a nezameniteľný rukopis.
 • Časom mala firma až 335 zamestnancov, z ktorých 135 pracuje v meste Waldsassene, a dodnes sa tu vyrába 70% všetkých bicyklov. Okrem Waldsassenu má Ghost pobočky aj v Španielsku, Holandsku, Thaj-wane, Kórei a Južnej Číne.
 • Ghost taktiež sponzoruje najlepších MTB jazdcov a tímy. V roku 2008 sa rozhodla skupina Accell Group z Holandska dôverovať skúsenostiam a odborným znalostiam zakladateľa spoločnosti Uweho Kaliwodu a Ghost sa stal členom tejto skupiny.
 • Bicykle od firmy Ghost dlhodobo vykazujú výborné výsledky v medzinárodných testoch a to hlavne vďaka tomu, že podobne ako Trek, kladú veľký dôraz na testovanie, bezpečnosť a špičkové jazdné vlastnosti bicyklov.
 • Potrebujete poradiť ohľadom výberu vhodnej veľkosti, pozrite si nášho praktického sprievodcu, ktorý vám s tým pomôže - Tabuľka veľkostí bicyklov a elektrobicyklov Ghost.

Bicykle Ghost

Ghost vyrába bicykle už viac ako 20 rokov. Všetko to začalo dvoma kamarátmi, malou garážou a super nápadom postaviť si bicykle presne podľa svojich predstáv. Každý z bicyklov Ghost má svoj vlastný charakter, ktorý ho robí výnimočným. Len tu nájdete kvalitné dámske, pánske a detské bicykle Ghost naozaj pre každého. Poďme sa pozrieť na top modelové rady.

 • Horské bicykle Ghost - Všetko to začalo kvalitnými horskými bicyklami, objavte kompletnú modelovú radu obľúbených hardtailov až po vymakané celoodpružené bicykla. Objavte modelové rady, ako Lector, Lector FS, Riot, Slamr, Kato, Kato FS, Lanao.
 • Gravel, resp. gravelové bicykle Ghost - Vyskúšajte všestranné bicykle na cestu, asfalt, poľné cestičky a spevnené lesné cesty. Model Road Range teraz nájdete v sérií EQ, Advanced, Essential a Base.
 • Mestské a krosové bicykle Ghost - Láka vás mestská džungľa? Vyskúšajte minimalistický, komfortný a rýchli bicykel Square Urban, ktorý vás prevedie mestom, či už sa rozhodnete vyraziť do práce, kaviarne či do obchodu. Vezmite svoj bicykel a vyrazte na slobodou. Máte radi dlhé trate? Vyberte si pohodlný a rýchli bicykel Square Trekking alebo Square Cross, pokiaľ uprednostňujete športovejšiu jazdu.

Bicykle Ghost Lector

Elektrobicykle Ghost

Hľadáte špičkový elektrobicykel Ghost, ktorý vás dovedie kdekoľvek budete potrebovať. Stačí vypnúť myseľ a zapnúť motor. Žiadna cyklotúra, prekážka ani kopec nebude teraz prekážka. Vyskúšajte niektorí zo špičkových elektromotorov, ktoré sú premyslené do každého detailu. V našej ponuke nájdete špičkové horské, mestské a trekingové elektrobicyle. Pozrite si modelové rady:

 • Horské elektrobicykle Ghost - Vyskúšajte originálne a sofistikované horské e-bike, ktoré majú najlepšie jazdné vlastnosti. Akonáhle začnete šliapať do pedálov, tak si všimnete ten rozdiel. Predstavujeme vám top modely horských elektrických bicyklov, ako napr. E-Riot, Hybride a E-Teru.
 • Mestské a trekingové elektrobicykle Ghost - Pokiaľ hľadáte elektrobicykel na každodenné dochádzanie do práce, obchodu či na dlhé víkendové výlety. Potom trekingové a mestské e-bike budú vaším pomocníkom na zdolávanie akýchkoľvek prekážok. Objavte modely E-Square Travel, Cross či Treking pre rôzne športové aktivity.

Elektrobicykle Ghost Teru

Filtrovať produkty