Značka Ghost

Unikátna značka Ghost vyrába bicykle už vyše 20 rokov. Založili ju dvaja mladí nadšenci Uwe Kalliwoda a Klaus Mohwald vo Waldsassene v severnom Bavorsku v roku 1993. Spoločnosť sa úspešne rozvíjala aj vďaka tomu, že vývojári značky sú skúsení cyklisti, čo vo výsledku znamená, že každý model má svoj vlastný charakter a nezameniteľný rukopis. Časom mala firma až 335 zamestnancov, z ktorých 135 pracuje v meste Waldsassene, a dodnes sa tu vyrába 70% všetkých bicyklov. Okrem WaldsassenuGhost pobočky aj v Španielsku, HolandskuThaj-wane, Kórei a Južnej Číne.

Sortiment značky Ghost zahŕňa cestné bicykle, horské bicykle, trekkingové bicykle, mestské modely a v neposlednom rade aj elektrobicykle. Značka Ghost taktiež sponzoruje najlepších MTB jazdcov a tímy. V roku 2008 sa rozhodla skupina Accell Group z Holandska dôverovať skúsenostiam a odborným znalostiam zakladateľa spoločnosti Uweho Kaliwodu a Ghost sa stal členom tejto skupiny.

Bicykle od firmy Ghost dlhodobo vykazujú výborné výsledky v medzinárodných testoch a to hlavne vďaka tomu, že podobne ako Trek, kladú veľký dôraz na testovanie, bezpečnosť a špičkové jazdné vlastnosti bicyklov. Okrem bicyklov nájdete v ich pestrom sortimente aj ďalšie komponenty a príslušenstvo ako cyklistické dresy, rukavice, batohy, tašky na bicykle, prilby a ďalšie doplnky pre deti a dospelých. viac sa o značke Ghost dozviete v blogovom článku - značka Ghost, tak ako ju (ne)poznáte.

Filtrovať produkty

Bicykel Ghost Lanao Essential Star White/Purple 2021
599,00 €

Bicykel Ghost Lanao Essential Star White/Purple 2021

Bicykel Ghost Kato Advanced 27.5 Green/Blue 2021
799,00 €

Bicykel Ghost Kato Advanced 27.5 Green/Blue 2021

Bicykel Ghost Powerkid 12 Pink/Violet 2021
189,00 €

Bicykel Ghost Powerkid 12 Pink/Violet 2021