Značka Reima

Značka Reima sa venuje výhradne na detské oblečenie, ktorá sa neustále snaží zdokonalovať. Inšpiruje sa detskou radosťou a hravosťou a svojim sortimentom sa ich v tom snaží podporiť. Vyberte si z množstva kategórií, ako napríklad funkčné sety, zimné čiapky, detské overaly a mnoho iného. Ak by ste mali nejaké otázky alebo by ste sa radi poradili, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Reima je pre radosť z pohybu

Spoločnosť Reima je zameraná pre radosť z pohybu. Pre tie chvíle, ktoré znamenajú rozdiel. Pre všetky tie vzrušujúce výzvy vonku alebo vnútri. Značka Reima je tu pre aktívne detstvo, na ktorom záleží. Za objavenie tej radosti z pohybu, ktorá bude trvať po zvyšok života. Pre každý deň, každé počasie, každý zážitok, kdekoľvek na vaše dieťa čaká dobrodružstvo. Reima inšpiruje deti, aby vyrastali s radosťou, ktorá nakoniec zmení ich životy a aj naše. To je cesta, na ktorej kráčajú od roku 1944, venovaná všetkým deťom na svete, inšpirovaná nimi a tou čistou radosťou z pohybu. Chcete vedieť viac informácií o histórií, kvalite, výrobe, najnovších technológiách a smerovaniu spoločnosti viac? Prečítajte si náš článok - vybavte deti kvalitným oblečením Reima.

/reima-logo-do-znaciek-new

Reima dnes

Reima je celosvetovo vedúca značka v oblasti funkčného detského oblečenia. Ich poslaním je povzbudzovať deti, aby objavovali radosť z pohybu a našou obchodnou myšlienkou je poskytnúť týmto aktívnym deťom vo veku od 0 do 12 rokov kvalitný celoročný šatník. Funkčnosť, bezpečnosť, udržateľnosť a inovácia sú základom dizajnu Reima. Zameraním sa na potreby aktívnych detí dokážeme rodičom poskytnúť relevantné riešenia v správnom čase, pričom vždy kladieme dôraz na správu životnosti produktu.

Reima ako globálna značka

V roku 2018 dosiahli čisté tržby Reimy cca. 124 miliónov . Od roku 2012 je ich ročné percento rastu objemu dvojciferné. Dnes viac ako 80 % ich čistého predaja pochádza z medzinárodných trhov z viac ako 70 krajín na troch kontinentoch. Ich najväčším trhom je Rusko, za ním nasleduje Fínsko, Švédsko, Nórsko a Čína. Vstup na severoamerický trh sa uskutočnil v roku 2016 cez Kanadu, nasledovaný americkým trhom na jeseň 2017. V Ázii je ich strategicky rastúcim trhom Čína. Reima zamestnáva takmer 500 ľudí. Majú vlastné predajné jednotky v ôsmich krajinách. Veľkoobchod je hlavným predajným kanálom spoločnosti Reima. Paralelne dôsledne budujú ich priame offline a online kanály pre spotrebiteľov, ktoré dnes predstavujú približne 25 % ich čistých tržieb.

/reima-logo-do-znaciek-new

Technológie značky Reima

Spoločnosť Reima sa od roku 1944 výrazne rozrástla a zastupuje výraznú pozíciu na svetovom trhu. Prinášame vám ich jedinečné technológie, na ktorých pracujú a ktoré využívajú vo svojich produktoch.

Reimatec

Reimatec predstavili v roku 1995 a čoskoro sa toto meno stalo synonymom pre kvalitné outdoorové oblečenie. Tkanina Reimatec je najväčšou inováciou a používajú ju takmer vo všetkých outdoorových odevoch. Čo robí Reimatec tak výnimočným, je, že je plne vodeodolný, priedušný a extrémne odolný. Netoxická úprava DWR (odolná vodoodpudivosť) na povrchu tkaniny Reimatec odpudzuje vodu a nečistoty, takže je bielizne menej: odev často stačí len utrieť. Pre deti Reimatec udrží deti v pohodlí po celý deň v akomkoľvek počasí. A pre rodičov znamená Reimatec ľahkú starostlivosť.

ReachOrange1

100% recyklovateľné mono-materiálové výrobky

V Reime sú pevne odhodlaní zlepšovať cirkulárnosť a udržateľnosť v móde. Hlavným princípom navrhovania na recykláciu je zníženie počtu rôznych materiálov v produkte. Ich monomateriálové produkty sú krásnymi príkladmi obehového hospodárstva v akcii: registráciou oblečenia online môžu rodiny sledovať svoje cesty od používateľa k používateľovi až po návrat do Reimy, kedy ich upcyklujeme. Náš cieľ je jednoduchý: chrániť naše deti a ich budúcnosť. To je dôvod, prečo do roku 2023 bude už 20 % ich oblečenia z monomateriálu a 50 % všetkého ich polyesteru bude recyklovaného pôvodu.

Xylitol Cool

S ohľadom na najhorúcejšie letné časy, Reima predstavuje hladkú, elastickú tkaninu Xylitol Cool pre deti. Chladivý pocit vďaka technológii Xylitol Cool v rôznych štýloch udrží deti v pohode a v príjemnom chlade počas letných aktivít.

Zimna-ciapka-Reima

Filtrovať produkty