Cyklistické návleky

Cyklistické návleky sú dôležitou súčasťou výbavy cyklistu, najmä pre tých, ktorí sa aktívne venujú cyklistike a chcú optimalizovať svoje výkony a pohodlie pri jazde. Ak by ste mali nejaké otázky alebo chceli sa poradiť, neváhajte a kontaktujte nás na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk

Cyklistické návleky

Počas jazdy na bicykli môže dôjsť k špine a blatu, ktoré by mohli znečistiť oblečenie. Cyklistické návleky bránia tomu, aby sa táto nečistota nedostala na oblečenie alebo na pokožku cyklistu. Taktiež bránia telo proti odreninám a zraneniam v prípade pádu.

Cyklistické návleky na nohy

Cyklistické návleky na nohy sú navrhnuté tak, aby chránili nohy cyklistov pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, ako sú dážde, vietor, sneh a nízke teploty. Udržujú nohy suché a teplé, čo je kľúčové pre pohodlie a pohyb v nepriaznivých poveternostných podmienkach.

  • Minimalizujú riziko podchladenia a zvyšuje komfort počas zimných alebo chladných jazd. 
  • Cyklistické návleky na nohy majú aj estetickú funkciu a môžu dopĺňať celkový vzhľad cyklistického oblečenia a výbavy.

Cyklistické návleky na ruky

Cyklistické návleky na ruky slúžia na ochranu a pohodlie rúk v rôznych poveternostných podmienkach a počas rôznych druhov jázd. Výber správnych návlekov závisí na konkrétnych potrebách a počasí, v ktorom bude jazdiť.

  • Pri vyšších rýchlostiach a veterných podmienkach môžu ruky cyklistov rýchlo vychladnúť. Návleky na ruky fungujú ako bariéra proti vetru a udržiavajú ruky v teple.
  • Chránia ruky pred odreninami a zraneniami v prípade pádu.

Cyklistické návleky na tretry

Cyklistické návleky na tretry slúžia k tomu, aby cyklisti mohli jazdiť na svojich cyklistických tretrách s väčšou efektivitou a pohodlím. Tieto návleky sú navrhnuté tak, aby sa pripevňovali na cyklistické topánky.

  • Tretry pomáhajú zlepšiť aerodynamiku cyklistického vybavenia tým, že udržiavajú nohu v pevnej polohe a znižujú odpor vzduchu.
  • Pomáhajú zlepšiť výkon, kontrolu a bezpečnosť, čo ich robí dôležitým doplnkom pre cyklistov na všetkých úrovniach zručností.

    Ï