Značka Black Diamond

Vyberte si špičkové produkty pre turistiku, horolezectvo a skialpinizmus - značka Black Diamont. S výberom vám radi a ochotne poradíme online aj offline. Stačí keď nám zavoláte na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk, tešíme sa na vašu návštevu.

Značka Black Diamond

Značka Black Diamond sa sústreďuje na inovatívne horské vybavenie pre turistiku, skialpinizmus, horolezectvo a lyžovanie. Vyskúšajte tieto špičkové produkty aj vy, stačí keď sa zastavíte v našej predajni Najšport alebo si produkty vyberiete online. Viac informácií o značke sa dočítate v našom najnovšom článku - Spoznajte značku Black Diamond.

O značke Black Diamond

  • Black Diamond sa zrodil zo značky Chouinard Equipment a bol prirodzeným pokračovaním spoločnosti, ktorý Yvon Chouinard a jeho priatelia založili v roku 1965
  • Peter Metcalf prevzal vedenie spoločnosti v roku 1989 a zmenil názov na Black Diamond. 
  • Spoločnosť sa presťahovala do Salt Lake City neďaleko pohoria Wasatch v malebnom prostredí Utahu.
  • Od roku 1972 je spoločnosť príkladom pre horolezeckú komunitu po celom svete. 
  • Spoločnosť Black Diamond sa zameriava na éru lezenia a všetkých horských športov s dôrazom na nové technológie, inovatívny pokrok, náročné testovanie a výkon.

Top produkty značky Black Diamond

Skialpinistické a zjazdové lyže

Skialpové lyže a taktiež zjazdové lyže sa stali neoddeliteľnou súčasťou výbavy Black Diamondu, ktorá sa teší čoraz väčšej obľube v radoch skailpinistov, turistov a horolezcov po celom svete. Vyberte si modelovú radu Impulse (98, 104 a 112 cm), Helio Carbon (95, 88, 104 a 115 cm), Cirque (78, 84 cm) a iné zaujímavé modely. Je jedno či sa chystáte na horské trate, skialp či technické zjazdy, kolekcia lyží na freeride a backcountry je vyladená presne podľa vašich potrieb.

Lyže a skialpy Black Diamond

Skialpové pásy 

Doprajte si ultraľahké, vysokovýkonné lyžiarske viazanie, ktoré je skonštruované tak, aby poskytli plynulý, neobmedzený pohyb počas výstupu. Vyskúšajte špičkové, testované a technologicky inovatívne skialpové pásy od značky Black Diamond.

Skialpové pásy a skiny Black Diamond

Turistické a skialpinistické doplnky

V našej pestrej ponuke produktov Black Diamond nájdete množstvo užitočných produktov:

Filtrovať produkty