Značka Assos

Spoznajte luxusnú švajčiarsku značku Assos a vyberte si špičkové cyklistické oblečenie v našej ponuke. Vyberte si prémiové cyklistické dresy, nohavice, ponožky a cyklistickú kozmetiku prvotriednej kvality. S výberom vám radi a ochotne poradíme online aj offline. Neváhajte a zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte e-mail na info@najsport.sk.

Značka Assos

"Čítajte ďalej" a zistite viac informácií o tejto špičkovej švajčiarskej značke Assos, ktorá sa zameriava predovšetkým na výrobu cyklistických nohavíc a dresov prémiovej kvality. Prečítajte si tiež náš najnovší blogový článok - Spoznajte švajčiarsku značku cyklistického oblečenia Assos.

O značke Assos

 • Príbeh značky Assos začal v 70. rokoch 20 storočia. Zakladateľ Tony Maier-Moussa sa venoval lyžovaniu a cyklistike. 
 • V roku 1976 bol vyrobený prototyp areo cestného bicykla z karbónu. Na tú dobu išlo o jedinečnú technologickú vychytávku a tento model si dodnes môžete pozrieť v centrále v Assosu.
 • Bicykel bol spolu s cyklistickým oblečením testovaný v špeciálnych aeorodynamických tuneloch za účasti švajčiarskeho technologického inštitútu.
 • Špičkový inovátor Tony Maier videl potenciál v aerodynamických cyklistických dresoch a nohavíc
 • Maier začal kombinovať inovatívny strečový materiál Lycru so syntetickou funkčou textíliou Polyester.
 • Assos začal spolupracovať s cyklistickým tímom Ti-Raleigh na návrhu prvých cyklistických šortiek z inovatívneho materiálu.
 • Dodnes zostáva značka Assos v rodinnom vlastníctve majerovcov.
 • V súčasnosti zamestnáva takmer 70 zamestnancov v centrále Lugano v regióne Ticino na juhu Švajčiarska.
 • Assos je distribútor v 30-tich krajinách sveta a spoločnosť akutálne riadi Bergman Maier a jeho brať Roche.
 • V roku 2009 sa podarilo v Frankfute otvoriť nový Assos Concept Store a o rok neskôr značkový showroom neďaleko jazera Lugano.
 • Spoločnosť plánuje otovoriť nový zážitkový showroom v Tel Avive.

Top produkty značky Assos

Cyklistické dresy

Vyberte si špičkové cyklistické dresy Assos, ktoré vás prekvapia vysokým výkonom a pohodlím v každom okamihu. Funkčné pretekárske a voľnočasové dresy s kvalitnými strihmi a pohodlnými textíliami. Vyskúšajte modelovú radu Dyora/Equipe (pretekársky ladená séria vhodná pre výkon, disponuje kompresnými tkaninami a ultra ľahkým dizajnom), Mile/Uma (séria vhodná pre širokú verejnosť práve pre jej pohodlnosť, pohodlne strihy a termoregulačné vlastnosti), Trail (modelová rada vhodná pre zvýšenie pohodlia, voľnosti a termoregulácie).

Cyklistické dresy Assos

Cyklistické nohavice

Doprajte sebe a svojim blízkym odolné, aerodynamické a extrémne pohodlné cyklistické nohavice Assos. Pohodlné a výkonne šortky s výbornými chladiacími vlastnosťami pri letnej cyklistike alebo funkčným prevedením pre zimné aktivity. Vyskúšajte modelovú radu Equipe (pánsky model) a Dyora (dámsky model), ktorá je určená pre pretekárov. Pre rekreačných a športových cyklistov je vhodná séria Mille (pánsky model) a Uma (dámsky model). Vyskúšajte tiež sériu pre trialových a enduro jazdcov Trail.

Cyklistické nohavice Assos

Cyklistické bundy

Vyskúšajte funkčné, nepremokavé a vetruodolné cyklistické bundy Assos, ktoré sú vhodné do každého počasia. Materiál použitý na výrobu týchto búnd je navrhnuté pre ochranu a pohodlie v tých najnáročnejších podmienkach. Aerodynamické strihy z progresívneho materiálu zabezpečujú vhodné termoregulačné vlastnosti. Vyberte si z modelov Mille/Uma (séria pre jazdcov vyžadujúcich pohodlie a funkčnosť), Equipe/Dyora (pretekárska séria pre náročných jazdcov vyžadujúcich výkon), Trail (špeciálna séria pre all-mountain jazdcov s vysokou mierou pohodlia, funkčnosti a odolnosti v zjazde).

Cyklistické bundy Assos

Cyklistické rukavice

Cyklistické rukavice Assos sú neodmysliteľnou súčasťou vášho cyklistickej výbavy. Tieto modelové rukavice sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a ochranu v akomkoľvek prostredí.

Cyklistické rukavice Assos

Ďalšie cyklodoplnky Assos

V našej pestrej ponuke produktov Assos nájdete aj ďalšie cyklistické vychytávky, ako napríklad cyklistické ponožky, návleky na ruky, návleky na nohy, čiapky či nákrčníky.

Filtrovať produkty