Skialpové palice

Pri výbere správnych skialpových palíc musíme zohľadniť viaceré kritéria. V prvom rade sú ideálnou voľbou špeciálne teleskopické palice vyrobené z rôznych materiálov, ako je hliník, kompozit alebo karbón. Takéto palice musia disponovať možnosťou nastavenia pre výšľap a zjazd. Vyberte si z našej ponuky svetoznámych výrobcov, napríklad Atomic. Pokiaľ chcete odborne poradiť alebo nemáte čas hľadať nový bicykel, zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Skialpové palice

Výhodou sú aj špeciálne rukoväte, ktoré sú osadené o špeciálne predĺžené penové úchyty, ktoré využijete na stromom kopci a pri traverzovaní. Skialpinistické palice tiež disponujú o čosi väčším tanierikom na aký sme zvyknutý z lyžovania. Väčšia veľkosť je vhodná pri výstupoch po neupravenom snehu, čerstvom prašane, nakoľko pomáhajú pri lepšom odraze a stabilite v teréne.

Zaujímavou funkciou, ktorou disponujú skialpové palice (určité modely, napríklad Skiapové palice Atomic BCT Touring SQS W Mint Sorbet) je SQS (Safe Quick Release System), ktorý okamžite uvoľní pútko, ktoré je pod napätím, aby sa predišlo zraneniam.

Vyberte si najlepšie skialpové palice

Filtrovať produkty