Skialpové palice

Pri výbere správnych skialpových palíc musíme zohľadniť viaceré kritéria. V prvom rade sú ideálnou voľbou špeciálne teleskopické palice vyrobené z rôznych materiálov, ako je hliník, kompozit alebo karbón. Takéto palice musia disponovať možnosťou nastavenia pre výšľap a zjazd. Vyberte si z našej ponuky svetoznámych výrobcov, napríklad Atomic alebo Dynafit. Pokiaľ chcete odborne poradiť, zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Extra zľava 5% s kódom MAROS5

V e-shope aj v predajni. Viac o akcii >>

Countdown

Výhodou sú aj špeciálne rukoväte, ktoré sú osadené o špeciálne predĺžené penové úchyty, ktoré využijete na strmom kopci a pri traverzovaní. Skialpové palice tiež disponujú o čosi väčším tanierikom než na aký sme zvyknutí z lyžovania. Väčšia veľkosť je vhodná pri výstupoch po neupravenom snehu, čerstvom prašane, nakoľko pomáhajú pri lepšom odraze a stabilite v teréne.

Zaujímavou funkciou, ktorou disponujú skialpové palice (určité modely, napríklad skiapové palice Atomic BCT Touring SQS W Mint Sorbet) je SQS (Safe Quick Release System), ktorý okamžite uvoľní pútko, ktoré je pod napätím, aby sa predišlo zraneniam.

Vyberte si najlepšie skialpové palice

S výberom najvhodnejšieho vybavenia si nechajte poradiť našim odborným tímom pracovníkov, alebo si prečítajte článok - ako si vybrať skialpové palice.

Extra zľava 5% s kódom MAROS5

V e-shope aj v predajni. Viac o akcii >>

Countdown

Filtrovať produkty