Crussis

Spoznajte kvalitného českého výrobcu elektrobicyklov. Značka Crussis sa teší vysokej obľube nielen u našich susedov, ale aj na Slovensku. Od roku 2013 sa zaoberajú výrobou, produkciou elektrobicyklov, kolobežiek, doplnkov a oblečenia. S výberom vám radi a ochotne poradíme online aj offline. Neváhajte a zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nás neváhate kontaktovať prostredníctvom e-mailu na info@najsport.sk.

Crussis

Značka pôsobí na trhu od roku 2013 čo je necelých 10 rokov. Od svojho vstupu na trh s elektrobicyklami Crussis sa zameriava okrem tejto hlavnej kategórie produktov aj kolobežkám, oblečeniu, doplnkov a rozširovaniu predajných miest. Cieľom značky je byť čo najviac sebestačný a zároveň šetrný k životnému prostrediu. To bolo hnacím motorom spoločnosti, aby v roku 2012 začala s vývojom a vstupom na trh s elektrocyklistikou. Chcete vedieť o značke Crussis viac? Prečítajte si náš najnovší článok - Spoznajte elektrobicykle Crussis a pozrite si aktuálnu ponuku na rok 2023.

logo-crussis

Crussis od histórie po súčasnosť

 • Prvá kolekcia elektrobicyklov bola predstavená už v apríli 2013 na svetoznámom veľtrhu For Bikes.
 • O necelý rok neskôr bolo možné prvé elektrobicykle nakúpiť takmer na každom cykloobchode v Českej republike.
 • Za niekoľko rokov sa spoločnosť prepracovala na popredného producenta elektrobicyklov pod českou vlajkou.
 • O 2 roky neskôr firma otvára novú výrobnú linku, ktorá schopná ročne vyrobiť až 8000 kusov elektrobicyklov.
 • V roku 2015 bolo v ponuke už viac ako 35 modelov e-bikov vo všetkých produktových kategóriach. Ešte v ten istý rok sa rozbehla výroba kolobežiek.
 • V roku 2016 predbehla výroba kolobežiek výrobu elektrobicyklov a produkcia sa rozrástla do 8 európskych krajín a USA. V americkom meste Las Vegas sa značka zúčastnila na obrovskom veľtrhu bicyklov a e-bikov, ktorý je známi široko ďaleko.
 • V roku 2017 sa kladol dôraz na novú geometriu rámov a moderné dizajny. Okrem toho dnes zastrešuje značka Crussis aj vlastné cyklistické oblečenie, prilby, tachometre, rukavice a mnoho ďalšieho užitočného cyklistického príslušenstva a doplnkov.
 • V roku 2018 bol predstavený prvý karbónový horských hardtail s e-pohonom, ktorého váha sa pohybovala okolo 21 kg. Taktiež zaznamenali výrazný pokrok vo výrobe celodopružených elektorbicyklov a plne integrovaných batérií do rámov e-bikov.
 • Vedeli ste, že tvárou Crussisu nie je nik iný ako Jaromír Jágr. Táto ikonická športová hokejová legenda z Českej republiky si značku Crussis a elektrocyklistiku ihneď zamilovala. V roku 2019 bola dokonca predstavená limitovaná edícia elektrobicyklov Jagr 68. Okrem toho boli predstavené nové modely elektromotorov od značky Bosch a Bafang v top kvalite a vyhotoveniu.
 • Cieľom značky je expanzií na zahraničné trhy, zdokonaľovanie výroby, projektovania a testovania. Zároveň spolupracovania s kľúčovými značkami, ako Shimano, Sram, Bosch, Bafang, RockShox, SR Suntour a podobne.

Elektrobicykle Crussis

Vyberte si kvalitné a značkové bicykle Crussis od špičkového českého výrobcu. Na výber máte horské, mestské, krosové, trekingové elektrobicykle, praktické oblečenie, cyklistické doplnky a doraz viac obľúbené kolobežky. Poďme sa pozrieť najednotlivé modelové rady a kategórie, ktoré nájdete aj v našom e-shope:

 • Horské elektrobicykle - Vyberte si klasický horský MTB e-bike vo verzií s predným odpružením (hardtail) - E-Atland, E-Fionna, E-Largo, E-Guera alebo v celoodpruženej variante (full suspension) - E-Full. Tak isto máte na výber klasické cross country, XC, enduro aj trailové modely.
 • Mestské elektrobicykle - Doprajte si kvalitný mestský e-bike s ktorým si užijete jazdu mestom. Znížené rámy vám umožnia nasadať a vystupovať z ľahkosťou. 
 • Krosové a trekingo elektrobicykle - Vyberte si so športového variantu trekingového bicykla alebo siahnite po overenej klasike s modelmi E-Cross a E-Cross Lady, Oli Cross.

Elektrobicykel Crussis

Filtrovať produkty