Značka On Running

Vyberte si kvalitnú bežeckú obuv od švajčiarského výrobcu On Running, ktorý sa pýši jedinečným spracovaním, vysokou kvalitou a pokročilými technológiami, ktoré ocení nejeden bežecký nadšenec. S výberom vám radi a ochotne poradíme na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na e-mail info@najsport.sk.

Značka On Running

Nezabudnite si prečítať náš najnovší článok, kde spoznáte históriu, súčasne napredovanie, technológie a vývoj značky On Running - Spoznajte švajčiarsku špičku v oblasti bežeckej obuvi On Running. Potrebujete poradiť s výberom alebo si len prečítať viac o tejto značke? "Čítajte ďalej" a zistite základné informácie o spoločnosti, technológiách a jej produktoch viac.

Logo On Running

O značke On Running

 • Oliver Bernhard, Dávid Allemann a Caspar Coppetti zakladajú v roku 2010 značku On Running v švajčiarskom meste Zürich.
 • Zakrátko, ešte na začiatku roku 2010 získava značka prestížne ocenenie za inovácie v športe ISPO Brand New Award.
 • Cieľom zakladateľov je urobiť beh oveľa pohodlnejším, atraktívnejším a zábavnejším, ako kedykoľvek predtým.
 • V roku 2011 najmodernejšie technológie potvrdzujú účinnosť technológie On Running. Pod čo sa podpisuje aj Švajčiarsky federálny technologický inštitút v Zürichu. Bežci, ktorý používajú túto obuv majú výrazne nižší laktát v krvi a nižšiu tepovú frekvenciu.
 • V roku 2012 uvádza on running prvú súťažnú bežeckú obuv Cloudracer a zakrátko sa o nich píše v slávnom časopise Wall Street Journal.
 • V roku 2013 sa vedúci tím rozrastá o Martina Hoffmanna a Marca Maurera, ktorí sa pripájajú k tímu On ako CFO a COO. Zároveň sa otvára ústredie v Severnej Amerike v Portlande v štáte Oregon.
 • V roku 2014 vyhráva Majstrovstvá sveta Ironman na Havaji známi bežec Frederi Van Lierde z Belgicka. Titul obhájil v modeli Cloudracer. Ešte v tom istom roku uvádza na trh technológiu On Cloud. Jedná sa o najľahšiu odpruženú bežeckú obuv na svete v roku 2014
 • Roku 2015 obhájila technológia On Cloud druhé zlaté oceniene na ISPO (Získava titul: Najlepšia funkčná obuv). Ešte v tom istom roku sa otvára nová centrálna pobočka v Ázií a spúšťa sa výroba modelu Cloudflyer a Cloudsurfer.
 • V roku 2016 svetlo sveta uzrel model Cloudventure - jedná sa o najľahšiu trailovú bežeckú obuv. 6 rokov po spustení On Running predstavuje spoločnosť svoje vlastné športové oblečenie Performance Running Gear. Predstavuje tiež model Cloudflow, ktorý sa stáva najpohodlnejšou obuvou.
 • V roku 2017 je na svete už 3000 obchodov vo viac ako 50 krajinách sveta. Bežecké tenisky vlastní asi 3 milióny šťastných bežcov. Zároveň pribudol model Cloudflash a Cloudrush s výkonnou podrážkou a jadrom On Running. Na konci roka sa spúšťa výroba nového modelu Cloud X.
 • Od roku 2018 cesta spoločnosti On Running pokračuje a napreduje raketovým tempom. Vyberte si na našom e-shope kvalitné bežecké tenisky a bežecké oblečenie už teraz!

Najlepšie modely bežeckej obuvi On Running

Vyskúšajte tie najlepšie a najpohodlnejšie bežecké tenisky On Running. Pripravili sme si pre vás tie najlepšie modely, poďme si o nich povedať viac:

Cloudflow

Jedná sa o bežeckú obuv, ktorá je vhodná pre pravidelné trénovanie a na preteky. Tieto tenisky sú mimoriadne ľahké, rýchle a kvalitne odpružené. Hodia sa na vysoké rýchlosti a intenzívny tréning. Na výrobu je použitých až 70 % recyklovaných materiálov, čím sa zníži dopad na životné prostredie. Táto obuv má len 238 gramov čím sa radí medzi najľahšie bežecké topánky na svete. Cloudflow využíva jedinečnú technológiu CloudTec. Disponuje nízkym profilom so stredným tlmením vibrácií. Taktiež tu nájdete technológie ako Speedboard, Helion či technológiu rýchleho šnúrovania, ktorá urýchľuje bežcovi obývanie a vyzúvanie topánky.

On Running Cloudflow

Cloudstratus

Je kvalitná a odolná teniska, ktorá poskytuje maximálne možné tlmenie počas behu. Okrem toho poskytuje oveľa viac tlmenia, vysoký výkon aktivity a dynamiky. Táto obuv sa ideálne hodí pre dlhé vzdialenosti, maratóny a je navrhnutá na beh po asfalte, betóne a dlažbe. Tvrdý povrch poskytuje dobré odpruženie a dynamiku. Na zvršku tejto obuvi bol použitý recyklovaný polyester. Technológie ako Helion a CloudTec sú aj v tomto modely samozrejmosťou. Využíva technológiu Speedboard, ktorá zabezpečuje ešte lepší pocit s tlmenia vibrácií. Veľkou výhodu je že pre túto topánku bolo použitých až 20% obnoviteľných zdrojov.

On Running Cloudstratus

Cloud X Shift

Štýlové voľnočasové topánky, ktoré sú mimoriadne pohodlné a inšpirované modelmi z 90. rokoch. Cieľom Cloud X je poskytnúť vám nový pohodlný strih zvršku vhodný na celodenné používanie. Tiež sa hodia na krátky beh. Disponujú nostalgickými farbami a sú výrazným doplnkom vo vašom šatníku. Samozréjmosťou je technológia Cloudtec a Helion. Využívajú inteligentný Speedboard pre dokonalé tlmenie nárazov. Pri výrobe tejto obuvi bolo použitých až 20 % obnoviteľných zdrojov

On Running Cloud X Shift

Najlepšie modely bežeckého oblečenia On Running

Vyberte si z nášho širokého portfólia špičkové oblečenie pre beh. V našej ponuke nájdete prémiové produkty od švajčiarského výrobcu On Running. Doprajte si už teraz nové a pohodlné krátke nohavice, športové tričká, mikiny, ponožky a športové bundy za skvelé ceny.

Filtrovať produkty