Testovacie centrum lyží

Najlyže sú teraz Najšport! Otestujte najnovšie modely lyží v sezóne 2021. Zistite aká značka, prípadne aký typ lyže Vám najviac vyhovuje a čo sa Vám páči. Vždy testujte aktuálne modely lyží od svetových výrobcov.

Široký výber testovacích lyží
Otestujte a až potom kupujte
Najnovšie modely 2019/2020
Ochotný a odborný personál
TESTUJTE NAJNOVŠIE LYŽE

TESTUJTE NAJNOVŠIE LYŽE

V rámci našej požičovne lyží sme pre Vás pripravili jedinečnú možnosť testovania lyží vrátane najnovších modelov na rok 2020/2021. Len v našom testovacom centre si môžete požičať lyže svetových značiek ako je Atomic, Stöckli, Fischer, Elan, Völkl, Blizzard a podobne. Kúpte si nové lyže, jazdite na aktuálnych modeloch, otestujte ich, a ak Vám nevyhovujú vymeníme Vám ich za iné. Náš odborný personál Vám ochotne poradí pri výbere a zohľadní Vaše preferencie a nároky.

BENEFITY TESTOVANIA LYŽÍ

  • Najlyže sú teraz Najšport!

  • K testovacím lyžiam Vám nastavíme viazanie podľa požiadaviek, stačí si iba priniesť vlastné lyžiarky.

  • V našej ponuke už nájdete najnovšie modelové rady pre rok 2020/2021.

  • Testovanie na celý rok znamená, že zaplatíte testovanie na rok a následne ak sa rozhodnete lyže odkúpiť, doplatíte len 50 % z ceny lyží.

  • Ponúkame vám zvýhodnené odkúpenie do 3 mesiacov od dátumu zakúpenia.

  • Výhodou je, že jazdíte stále na aktuálnych modeloch a zistite, ktoré lyže vám najviac vyhovujú.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Sú lyže poistené?

Štandardne testovacie lyže nie sú poistené proti krádeži alebo poškodeniu. Práve preto je potrebné s nimi zaobchádzať šetrne a dávať pozor na to, kde ho necháte položený. Zatiaľ sa nám nestalo, že by sa testovacie lyže zlomil alebo vážne poškodil.

Potrebujete rezerváciu vopred?

Testovacie lyže nie je potrebné vopred rezervovať. Počas celej sezóny je na sklade dostatok produktov a široký výber z množstva značiek. Stačí prísť na predajňu keď to bude aktuálne, napríklad pár dní predtým kedy chcete testovať. Sklad sa snažíme priebežne dopĺňať, preto sa nemusíte báť, že bude vypredaný.

Sú lyže pripravené?

Áno, testovacie lyže sú pripravené vyraziť na svah. Prešli servisom od výroby, takže nie je potrebný ďalší zásah. Viazanie Vám nastavíme na mieru podľa vlastných lyžiarok a požiadaviek. Budeme potrebovať informácie o váhe, výške, veľkosti skeletu lyžiarky a skúsenosti lyžiara.