Testovacie centrum lyží

Testujte najnovšie modely lyží v sezóne 2022/2023. Zistite aká značka, prípadne aký typ lyže vám najviac vyhovuje a čo sa vám páči. Vždy testujte aktuálne modely lyží od svetových výrobcov. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte e-mail na info@najsport.sk a my vám radi a ochotne poradíme.

Testovacie centrum lyží
Garancia 100 % spokojnosti
Široký výber testovacích lyží
Najnovšie modely lyží 2022/23
Otestujte a až potom kupujte

Testujte najnovšie lyže

Využite garanciu najvyššej spokojnosti vďaka testovaciemu centru lyží priamo v Bratislave. Testujte najnovšie modely lyží v sezóne 2022/23. Len v našom testovacom centre si môžete otestovať nové lyže značiek Atomic, Salomon, Rossignol, Fischer, Stöckli, Völkl, Blizzard či Dynafit. Výhodou je, že jazdíte vždy na najnovších modeloch lyží. Pokiaľ vám nové lyže z nejakého dôvodu nesadli, vieme ich po odpočítaní amortizácie bez problémov vymeniť za iné. Náš odborný športový personál vám pri výbere lyží ochotne poradí a zohľadní vaše individuálne požiadavky.

Podmienky testovania lyží

  • Vybrať si môžete z našej ponuky lyží najnovšej modelovej rady pre rok 2022/23.

  • K testovacím lyžiam vám nastavíme viazanie, stačí si iba priniesť vlastné lyžiarky.

  • Lyže si jednoducho zakúpite a pokiaľ vám nevyhovujú vieme vám ich vymeniť za iné po odpočítaní amortizácie.

  • Po odpočítaní amortizácie vám vieme peniaze vrátiť späť aj v podobe dobitia kreditu na darčekovú kartu.

  • Testovanie na celý rok znamená, že zaplatíte testovanie na rok a následne ak sa rozhodnete lyže odkúpiť, doplatíte len 50 % z ceny lyží.

  • Ponúkame vám zvýhodnené odkúpenie do 3 mesiacov od dátumu zakúpenia.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Štandardne testovacie lyže nie sú poistené proti krádeži alebo poškodeniu. Práve preto je potrebné s nimi zaobchádzať šetrne a dávať pozor na to, kde ho necháte položený. Zatiaľ sa nám nestalo, že by sa testovacie lyže zlomil alebo vážne poškodil.

Testovacie lyže nie je potrebné vopred rezervovať. Počas celej sezóny je na sklade dostatok produktov a široký výber z množstva značiek. Stačí prísť na predajňu keď to bude aktuálne, napríklad pár dní predtým kedy chcete testovať. Sklad sa snažíme priebežne dopĺňať, preto sa nemusíte báť, že bude vypredaný.

Áno, testovacie lyže sú pripravené vyraziť na svah. Prešli servisom od výroby, takže nie je potrebný ďalší zásah. Viazanie Vám nastavíme na mieru podľa vlastných lyžiarok a požiadaviek. Budeme potrebovať informácie o váhe, výške, veľkosti skeletu lyžiarky a skúsenosti lyžiara.