Lyžiarske doplnky

V našej ponuke nájdete lyžiarske doplnky ako sú pásky na lyže, starostlivosť o servis sklznice a hrán, vosky, ortopedické pomôcky, vysúšače a ohrevné vložky v top cenách a kvalite. S výberom vám poradíme offline a online na tel. čísle 0919 066 704 alebo na info@najsport.sk.

Bike Fest je tu! Zľavy na bicykle a elektrobicykle, viac info nájdete tu

Akcia platí ešte:
dní
hodín
minút
sekúnd
Lyžiarske doplnky

Príďte si vybrať do jednej z našich predajni špičkové lyžiarske doplnky, ktoré splnia všetky vaše požiadavky. Objavte kvalitné a rokmi overené značkové produkty, ktoré vás prekvapia svojou kvalitou. Vyberte si ideálne ortopedické pomôcky, pásky na lyže, servis sklznice a hrán, vosky, vysúšače a ohrevné vložky od overených výrobcov, ako Rossignol, Atomic, Fischer, Sidas, Thermic, Holmenkol a iné. Poďme sa pozrieť na to, aké doplnky pre zimnú výstroj u nás nájdete a na čo sa používa.

Aké lyžiarske doplnky u nás nájdete? 

  • Ortopedické pomôcky využijete pri lyžovaní, skialpinizme, snowboardingu, bežkovaní či turistike. Slúžia na podporu chodila, zvýšenie komfortu a odstránenie zdravotných prekážok pri športovaní. Najčastejšie sa stretávame s odtláčaním, tŕpnutím, haluxami chodidiel v lyžiarkach a topánkach pri športovej aktivite. Vyberte si ideálne športové vložky na vaše chodidlo (nízka, stredná a vysoká klemba) od značky Sidas a Thermic. Vykonávajte svoj obľúbený šport bez nepriemneho pocitu a vyskúšajte tiež bootfitting, alebo si prečítajte viac o tejto problematike v našom blogu - Ako upraviť lyžiarky na mieru.

Ortopedické vložky

  • Pásky na lyže slúžia na pohodlnú, bezpečnú a efektívnu prepravu lyží, bežeckých lyží a skialpových lyží. Vďaka týmto páskam budú lyže držať pevne a pohromade na svojom mieste. Navyše pásky chránia vašu zimnú výstroj pred poškodením. Na našom e-shope ich nájdete v rôznych šírkach, dĺžkach a farebných prevedeniach. Pre bezpečné uchytenie lyží je potrebne používať dve pásky.

Pásky na lyže

  • Servis sklznice a hrán je dôležitou činnosťou pred každou lyžovačkou. Dobré nabrúsené hrany a navoskovaná sklznica prispievajú k lepšiemu zážitku s lyžovania, ovplyvňujú kvalitu zjazdového lyžovania.

Servis sklznice a servis hrán

  • Vosky sú určené na udržanie jazdných vlastnosti sklznice a zlepšenie sklzu lyže, snowboardu, skialpinistickej lyže alebo bežiek. Na výber sú univerzálne tekuté alebo tuhé vosky pre každý typ sklznice, alebo špeciálne stúpacie vosky, ktoré využijú najmä bežkári. Tie sa už vyberajú podľa vonkajšej teploty a teploty snehu, aby nedochádzalo k lepeniu snehu na spodok sklznice.

vosky

  • Vysúšače a ohrevné vložky slúžia na slušenie mokrých alebo vlhkých lyžiarok a topánok po športovej aktivite. Väčšina vysúšačov disponuje špeciálnou funkciou, ktorá vďaka UV svetlu odstraňuje baktérie a tým aj prebytočný pach z vašich topánok. V našej ponuke tiež nájdete špeciálne ohrevné vložky, ktoré zvyšujú komfort, pohodlie a transport tepla počas lyžovačky. Taktiež udržujú nohu v ideálnej teplote, čo ocenia najmä ženy. Všetky naše produkty sú plne dobíjateľné s batériami.

Vysúšače a ohrevné vložky

Bike Fest je tu! Zľavy na bicykle a elektrobicykle, viac info nájdete tu

Akcia platí ešte:
dní
hodín
minút
sekúnd

Filtrovať produkty