Požičovňa cyklovozíkov

Požičajte si praktický cyklovozík či cyklistický vozík v najlepšej požičovni na Slovensku. Našu požičovňu cyklovozíkov teraz nájdete na Bajkalská 2/B v Bratislave. Na výber máte niekoľko druhov cyklovozíkov pre vaše deti. Pokiaľ potrebujete poradiť, tak neváhajte a zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Požičovňa cyklovozíkov

CENNÍK POŽIČOVNE CYKLOVOZÍKOV

PODMIENKY POŽIČANIA

Základné podmienky požičania

  • Platný doklad totožnosti, akceptujeme občiansky preukaz alebo pas.

  • Platbu za požičovňu je potrebné uhradiť len v hotovosti alebo platobnou kartou.

  • Záloha za požičovňu platí podľa aktuálneho cenníka v hotovosti alebo platobnou kartou.

  • Cyklovozík je určený výhradne na prepravu detí, podľa hmotnostného a vekového limitu. Nie je možné prepravovať napr. psy, mačky, iné zvieratá, materiál a ťažké bremená. Za porušenie týchto pravidiel hrozí zmluvná pokuta alebo bezodkladná náhrada škody.

Rezervácia cyklovozíka

Aký cyklovozík si prajete rezervovať?
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov

POŽIČOVŇA CYKLISTICKÝCH VOZÍKOV V BRATISLAVE

Využite jedinečnú možnosť a požičajte si bezpečný a kvalitný cyklovozík pre deti. Konečne sa nemusíte obmedzovať a môžete jednoducho vyraziť na cyklovýlet spolu s deťmi. Uvažujete nad kúpou cyklovozíka? Čo tak najprv ho vyskúšať, či vám bude naozaj vyhovovať. V našej pestrej ponuke nájdete niekoľko modelov cyklovozíkov od renomovaných výrobcov za priaznivé ceny. V prípade že si sa vám cyklistický vozík zapáči, môžete kúpiť úplne nový model alebo jazdený v našej predajni. Požičovňu vozíkov na bicykel nájdete v predajni Najšport v Bratislave na Galvaniho 2/A (Ružinov G2 Park). V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0919 066 704 alebo e-mailom info@najsport.sk.