Značka Black hill outdoor

Slovenská značka Black hill outdoor ® prišla na trh s vysoko kvalitnými nohavicami, lyžiarskými ponožkami, zimné čiapky a mnoho iných kategórií produktov. Vyberte si z množstva produktov z merino vlny, ktoré sa vám hodia na rôzne druhy športov a voľnočasových aktivít. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Značka Black hill outdoor

Všetko to začali "nohavice"

Zakladateľ značky Black hill outdoor ® mal motiváciu nohavice z merino vlny s výnimočnými termoregulačnými vlastnosťami. Inšpiráciou sa stal materiál, ktorý je rokmi overený a doslova nezničiteľný. Na základe veľkého dopytu a nedostatku, či dokonca bez výskytu podobného produktu na trhu, či na Slovensku alebo na zahraničnom trhu, vznikla myšlienka, vytvoriť tento druh produktu samostatne. A tak vznikla slovenská značka Black hill outdoor ®.

Funkčné, trvácne a nadčasové

Keď uviedli prvé nohavice z merino vlny na trh, ktoré boli funkčné, trvácne a nadčasové, začali s testovaním a skúšaním, s čím ochotne pomohli horskí vodcovia. S produktom boli nadmieru spokojní, čo dosvedčujú pozitívne ohlasy a ohromný záujem. Z prvotného modelu outdoorových nohavíc sa po viacerých pokusoch a získaných skúsenostiach začal postupne vyvíjať a vytvárať dokonalý a premyslený systém funkčného oblečenia z merino vlny na športové či voľnočasové aktivity. "Šaty robia človeka" a preto sa snažili o to, aby sa ľudia v ich produktoch cítili pohodlne a ešte aj vyzerali dobre. Vďaka množstvu vlastnostiam merino vlny, oblečenie značky Black hill outdoor ® môžete využívať na aktivity v horách, v ktorých strávite niekoľko dní, ako horolezectvo, turistika, skialpinizmus či lyžovanie, rybačky a aj polovačky. Príjemné bude aj pri cestovaní či pre každodenné nosenie.

Kvalita nad kvantitu

Black hill outdoor ® zameriava svoju produkciu na outdoorové oblečenie, ktoré je výsledkom kvalitného spracovania merino vlny a profesionálneho šitia v spolupráci so slovenskými výrobcami a dodávateľmi. Najväčším znakom značky je využívanie najkvalitnejšej 100% prírodnej ovčej vlny bez syntetických prísad, ktorú získavajú zo špeciálne vyšľachteného druhu oviec merino z Austrálie a Nového Zélandu. Oblečenie Black hill outdoor ® je vyrábané z funkčných tkanín podľa nových technológií. Množstvo materiálov si navrhujú sami a sú na to právom hrdí, pretože ich nevyrábajú len na základe trendov a dizajnu. Ich snahou je dosiahnutie poznania kvality materiálu pri prvom dotyku.

Black hill classic®

Tkanina Black hill classic® hladná a pevná štruktúra, odolná voči mechanickému namáhaniu. Tkanina vysokej kvality je navrhnutá tak, aby spĺňala aj tie najnáročnejšie požiadavky na termoreguláciu. Pri dodržaní optimálneho pomeru chráni pred vetrom, je vysoko odolná voči oderu a nečistote. Vzľad tkaniny s krátkym vlasom sa po opakovanom praní nemení a jej životnosť je dlhá, pričom vysoký telesný komfort zaručuje vysokofukčna tkanina.

Black hill soft®

Tkanina Black hill soft® tkaním vytvorená technológia. Vytvára vzdušnejšiu štruktúru, predstavuje jemnosť a mäkkosť pri dotyku. Pohodlný pocit a voľnosť pri pohybe zabezpečujú jemné elastické proteínové vlákna vysokej kvality. Tkanina s dlhším vlasom je príjemná a prižna zároveň, ale je menej odolná voči vetru.

Black hill double face®

Tkanina Black hill double face® je prémiová dvojvrstvová tkanina s hladkou a pevnou štruktúrou, je odolná voči mechanickému namáhaniu. Konštrukcia tkaniny je skonštruovaná špeciálnou technológiou, pričom jej hustota dotvára komfortný vzhľad. Vrchná vrstva má vrúbkovanú štruktúru, vnútorná vrstva je hladká a mäkká. Aj v tom najväčšom chladne zaručuje dlhodobý pocit tepla vďaka tkaniny, ktorá je poddajná a prispôsobivá. Ideál na oblečenie vrchnej vrstvy je tkanina s vyššou gramážou.

Filtrovať produkty