Značka Hummel

Svetová dánska značka Hummel sa venuje produktcií športového oblečenia a obuvi. U nás nájdete rôzne kategórie produktov, ako napríklad funkčné tričká a funkčné nohavice. Ak by ste mali otázky alebo potrebovali odbornú radu, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Značka Hummel

Vznik značky Hummel

Hummel, založená v roku 1923, je dánska značka obuvi a športového oblečenia s hlbokými koreňmi vo futbale a hádzanej. Hummel je jednou z najstarších a najoddanejších značiek tímových športov v tomto odvetví a ich ikonické "šípky" vždy fungovali ako symbol toho, že radi robíme veci trochu inak – vždy s nádychom a (veľkým) charakterom. Značka Hummel predstavuje hodnoty, ktoré uplatňujú pre početné sponzorstvá po celom svete.

Všetko, čo sa v hummel koná, začína a končí športom. To platí aj pre ich rôzne módne podznačky: hummel Sport Style, hummel Hive, ako aj naše mnohé spolupráce. Naša obľúbená kolekcia pre deti je zameraná aj na športové oblečenie – navrhnuté a vyrobené pre aktívnu hru a pohyb.

hummel-znacka-logo

Charakteristika značky Hummel

V hummel sú odhodlaní „ZMENIŤ SVET PROSTREDNÍCTVOM ŠPORTU“. Čím lepšie sú v riadení a rozvoji Hummel ako biznisu, tým viac zdrojov môžu vyčleniť na vytváranie pozitívnych zmien.

Šport je pre značku Hummel viac ako fyzická aktivita. V priebehu rokov sme podporili viacero projektov, tímov, športových klubov a významných osobností zameraných na zmenu sveta prostredníctvom športu; vždy s nádejou "stavať mosty" a pomáhať pripravovať cestu k lepším zajtrajškom.  Milujú tých vášnivých a statočných ľudí, ktorí sa neboja kráčať cestou  k úspechu. Nakoniec sú hrdí na to, že šport používajú ako spôsob, ako zmeniť svet k lepšiemu a urobiť zo sveta tolerantnejšie miesto pre život nás všetkých.

HUMMEL_JERSEY

V našej ponuke nájdete športové oblečenie, ktoré vám dodá štýl, no najmä splní všetky požiadavky. Prispôsobí sa vášmu telu, nebude vás obmedzovať pri športovaní či nosení vo voľnom čase. Presvedčte sa sami, aké kvalitné produkty značka Hummel produkuje.

hummel-first-compression-baselyer-shorts

Filtrovať produkty