Značka Roxa

Vyskúšajte špičkové skialpové lyžiarky Roxa od popredného talianskeho výrobcu. Značka sa zameriava na výrobu touringovej, freeridovej, skialpinistickej, all-mountain a juniorskej lyžiarskej obuvi. S výberom vám radi a ochotne poradíme na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte odkaz na info@najsport.sk.

Značka Roxa

Spoznajte túto špičkovú taliansku značku viac. Prečítajte si o jedinečných technológiách, inováciách a histórií spoločnosti Roxa.

Logo Roxa

O značke Roxa

  • Roxa je rodinná spoločnosť so sídlo v meste Asolo v Taliansku. V tomto podniku sa vyrábajú všetky modely lyžiarok.
  • Začiatkom roku 2000 prebehol rozhodujúci krok značka uzrela svetlo sveta.
  • Roxa sústredila výskum a investície do pokrokového 3D dizajnu, špičkových materiálov, ktoré budú funkčné a mimoriadne ľahké.
  • Pri výrobe najnovších modelov bol použitý po prvý krát softvér CAD Desing a 3D tlač prototypov.
  • Výroba dodnes prebieha v Taliansku, kde sa sústreďujú aj podobné značky.

Kategórie značky Roxa

V ponuke značky Roxa nájdete špičkové lyžiarske a skialpové topánky. Na svoje si prídu nadšenci skialpinizmu, freeridu, freestylu, zjazdového lyžovania a All-mountain série. K dispozícií sú dámske, pánske a detské lyžiarky.

  • Skialpinistické lyžiarky - Majú minimalistický dizajn, dostatočný výkon a hodia sa do všetkých podmienok. Jedná sa o najvýkonnejšiu sériu pre touringové zážitky. Disponujú špičkovou 3 Piece Cabrio technológiou, tvarovateľnou vložkou, uhlíkovou manžetou, uzamykacou prackou, sú úplne vodeoodolne, najvyššie modely nájdete v karbónovom prevedenia a disponujú prepracovaným systémom zapínania - vyberte si ideálne skialpové lyžiarky, ktoré vám sadnú ako uliaté.

Skailpové lyžiarky Roxa

Najnovšie technológie z Talianska

  • 3 Piece Cabrio Design Technology - Táto jedinečná technológia kombinuje 3 dielnu konštrukciu škrupiny, ktorá zaisťuje optimálnu polohu chodila v lyžiarke a progresívnu flexibilitu. Lyžiarky sú mimoriadne všestranné v rôznorodom teréne a v rôznych snehových podmienkach. Okrem toho majú lyžiarky nastaviteľnú tuhosť v ohybe, pohodlnú polyamidovú papučku, ktorá dokonalo tlmí vibrácie.
  • 2 Piece Overlap Design Technology - Najlepšia športová séria lyžiarok, aká bola kedy ponúkaná sa skladá z 2 dielneho plastového dielu novej generácie. Je navrhnutá pre lyžiarov požadujúcich vysoký výkon a pohodlie v jednom. Okrem toho disponuje 3D štruktúrou, kombináciou ultraľahkých materiálov, mimoriadnej pevnosti a ľahkému obúvaniu a vyzúvaniu papučky.

Filtrovať produkty