Bazárové lyže

Všetky bazárové lyže u nás nájdete v top stave a prvotriedne servisované. V ponuke máme kvalitné dámske, pánske a detské zjazdové, all mountain, freestyle, freeride alebo skialpové lyže. K zakúpeným modelom vám ponúkame bezkonkurenčný zákaznícky servis, ako je nastavenie viazania, dodatočný servis alebo montáž. Pri výbere bazárových lyží vám poradia naši skúsení kolegovia, ktorí majú čo to odjazdené.

Bazárové lyže

Ako si správne vybrať bazárové lyže?

Pri výbere správnych bazárových lyží si dávajte pozor na niekoľko základných pravidiel. Pri výbere sa bezprostredne zamerajte na jazdné vlastnosti lyží, vaše osobné preferencie, skúsenosti, materiál, technológie, parametre, výšku a hmotnosť. Ak si s výberom nebudete vedieť poradiť, naši skúsení kolegovia vám ochotne pomôžu. Kľúčovou vlastnosťou bazárových lyží je dĺžka jazdenia, vlastnosti, miera opotrebenia a až potom vizuálne nedostatky.

Hodnotenie kvality bazárových lyží:

Prvá akosť - Testované a použité lyže, ktoré fungujú bezchybne a sú vo veľmi dobrom estetickom stave. Majú minimálne známky opotrebovania. Sú vo výbornom technickom stave, ale kde tam sa môžu vyskytnúť menšie škrabance. Hrany majú vo výbornom stave. Pri týchto produktoch je vynikajúci pomer kvality a ceny.

Druhá akosť - Používané lyže, ktoré fungujú bezchybne a sú v dobrom estetickom stave. Majú mierne známky opotrebovania, pri ktorých sa môžu vyskytovať jemné škrabance. Sú v zachovalom stave s nie rušivými chybami, ktoré by mohli ovplyvniť ich funkčnosť. Hrany majú v dobrom stave.

Tretia akosť - Používané lyže, ktoré fungujú bezchybne a sú v prijateľnom estetickom stave. Majú viditeľnejšie známky opotrebovania, ktoré však neovplyvňujú ich funkčnosť. 

*Všetky bazárové lyže sú zoservisované a pripravené na aktívne používanie. Pre všetky bazárové produkty platí ročná záruka. V prípade, že máte viac otázok alebo potrebujete doplniť určité informácie, či fotografie nás neváhajte kontaktovať na e-mail: info@najsport.sk.

Filtrovať produkty