Bicykel na mieru od Project One

Rozmýšľali ste už o vlastnom bicykli, ktorý bude vyskladaný na mieru? Project One od spoločnosti Trek je tou správnou voľbou pre vás. Len v Najšporte vám pomôžeme navrhnúť nový a jedinečný bicykel či e-bike presne podľa vašich predstáv, tak poďme sa do toho pustiť!

Bicykel na mieru od Project One
Vysoká kvalita
Vlastný dizajn
Jedinečný bicykel
Individuálna výroba

1. Dohodnutie stretnutia

Dohodneme si termín spoločného online stretnutia, ktoré bude trvať približne jednu hodinu. Na začiatku stretnutia zistíme, aký bicykel alebo elektrobicykel by vyhovoval vašim potrebám a tiež spĺňal vaše predstavy. Následne sa pustíme do skladania vysnívaného prémiového bicykla.

Online stretnutie si s nami môžete dohodnúť prostredníctvom e-mailu info@najsport.sk alebo telefonicky 0919 066 704.

2. Zvolíme vhodný bicykel

Spoločne si prejdeme vaše požiadavky a doladíme voľbu správneho bicykla alebo elektrobicykla. Zistíme, aký materiálmodelová rada vám bude najviac sedieť. Poradíme vám pri výbere ideálnej veľkosti. Okrem týchto parametrov zhodnotíme vhodné komponenty a príslušenstvo pre váš nový bicykel.

3. Vyberieme jedinečný dizajn

Poradíme vám s výberom vhodného dizajnu zo širokej škály grafických návrhov a s výberom vhodnej farby. Okrem toho máte v rámci Project One možnosť pesonalizovať svoj prémiový bicykel ľubovoľným menom, značkou alebo obľúbeným heslom.

4. Úspešne odošleme vašu objednávku

V poslednom kroku vašu objednávku skompletizujeme a zadáme do výroby. Každý kus je jedinečný, bicykle sa vyrábajú na zákazku priamo v USA s výrobu zameranou na kvalitu. Keďže celý proces od výroby po dodanie môže trvať aj 6 týždňov, odporúčame vám dohodnúť si s nami stretnutie čo najskôr.

Čo je Project One

  • Project One od spoločnosti Trek je špeciálny program, vďaka ktorému si môžete navrhnúť bicykel podľa vašich predstáv.
  • Je určený pre každého zanieteného cyklistu, ktorý chce vlastniť jedinečný bicykel alebo elektrobicykel.
  • Tento software vám umožňuje personalizovať bicykel, vybrať grafický dizajn, farbu, logo či súčiastky.
  • S Project One si teraz môžete splniť svoje najtajnejšie túžby a vyskladať si bicykel presne tak, ako chcete.
  • Za všetkým stojí kvalitná a precízna ručná výroba priamo v USA.
  • Cena takého prémiového bicykla začína od 7500 €.
  • Stačí nám napísať, dohodnúť si stretnutie a do šiestich týždňoch jazdíte na svojom novom originálnom bicykli.

FOTOGALÉRIA PROJECT ONE

OTÁZKY A ODPOVEDE

Áno určite, Project One je vhodný pre každého cyklistu a nadšenca cyklistiky, ktorý sa rozhodol vlastniť jedinečný bicykel alebo elektrobicykel navrhnutý podľa jeho požiadaviek. Je jedno či ste rekreačný cyklista alebo profesionál, Project One vám umožní to, po čom sníva každý cyklista.

V ponuke sa nachádzajú tie najlepšie modely od Treku. Nájdete tu širokú škálu cestných, gravelových, horských bicyklov a elektrobicyklov. Nájdete tu značky ako Madone, Emonda, Domane, Domane+, Speed Concept, Supercaliber, Top Fuel, Fuel EX, Rail či Slash.

Špeciálny software Project One ponúka množstvo grafických implementácií. Na výber máte širokú škálu farieb, grafických návrhov, podkladov, komponentov, cyklistického príslušenstva a modelov. Je len na vašej fantázii, ako bude váš budúci bicykel vyzerať.

O hladký chod Project One sa stará množstvo zanietených zamestnancov a návrhárov spoločnosti Trek. Séria Project One Designer Series zahŕňa kolekciu špeciálnych vzorov a farebných kombinácií vytvorených v spolupráci s Gregory Thornom a Micahnom Moranom. Tím dizajnérov vytvoril vzory a jedinečné kombinácie farieb, vďaka ktorým vám pomôžeme pomocou špeciálneho konfigurátora prispôsobiť bicykel podľa vašich predstáv.

Celý proces od zadania do výroby, cez ručnú výrobu na mieru v továrni v USA až po úspešné doručenie trvá v priemere od troch do ôsmych týždňov.

Samozrejme, bicykel či e-bike si môžete personalizovať napríklad svojim menom, krátkym citátom, tímovou značkou, hashtagom alebo čímkoľvek vás napadne. Myslite však na to, že dĺžka textu môže byť maximálne 20 znakov vrátanie medzier.

Pokiaľ ide o kvalitu bicyklov, Project One sa drží prísneho štandardu, ktorý garantuje vlastnými výsledkami. Každý bicykel je navrhnutý a vyrobený s dôrazom na detaily. Každý jeden bicykel je ručne konštruovaný,  zostavovaný kúsok po kúsku a maľovaný tými najlepšími grafikmi. Heslom Project One je: "kvalitné veci si vyžadujú čas a pozoruhodné talent".

V prvom rade si dohodneme spoločný termín stretnutia, kde zistíme čo od Project One očakávate. Stretnutie bude prebiehať online, pričom je potrebná rezervácia prostredníctvom e-mailu info@najsport.sk alebo telefonicky 0919 066 704. Počas konzultácie vám pomôžeme s výberom vhodného bicykla, grafiky, farby, personalizácie a so všetkými ďalšími krokmi. Všetky kroky si môžete pozrieť tu.