Bazárové bicykle, elektrobicykle a kolobežky

Len u nás nájdete správny bazárový bicykel, kolobežku či elektrobicykel, ktorý sa vám bude páčiť a dokonalo vám sadne. Všetky produkty nájdete na našom e-shope. Okrem klasického bazárového predaja bicyklov a príslušenstva sa zaoberáme aj výkupom, výmenou a komisionálnym predajom.

Bazárové bicykle, elektrobicykle a kolobežky
Široký výber bicyklov
Výborný pomer cena kvalita
Odkúpenie alebo výmena
Ochotný a odborný personál

VŠETKO O KÚPE BAZÁROVÉHO BICYKLA

Príďte si vybrať do jedného z najlepších bazárov bicyklov a elektrobicyklov na Slovensku. Okrem najnovších produktov u nás nájdete množstvo modelov jazdených bicyklov pre deti a dospelých. Na trhu pôsobíme od roku 2012 a vyhoveli sme požiadavkám mnohých zákazníkov. Náš ochotný a odborný personál vám poradí pri výbere nového alebo bazárového bicykla a cyklistického príslušenstva.

KOMPLETNÝ ZOZNAM BAZÁROVÝCH BICYKLOV

VŠETKO O VÝKUPE VÁŠHO BICYKLA

Vykúpime Váš bicykel či elektrobicykel rýchlo, pohodlne a bez čakania. Peniaze dostanete v hotovosti. Váš bicykel môžete po telefonickej dohode priniesť na predajňu alebo ho vyzdvihneme u Vás doma. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky na 0919 066 704 alebo nám pošlite ponuku bicykla aj s fotkou na info@najlyze.sk.

VÝMENA A VÝKUP

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Všetky naše bazárové bicykle a príslušenstvo prešli servisom, sú pripravené a v 100 % stave. Všetky dodatočné úpravy nastaví náš skúsený servisný technik podľa Vašich požiadaviek.

Najlepšie bude ak máte od bicykla doklad o kúpe, teda bloček, faktúru alebo záručný list. Táto podmienka platí predovšetkým pri bicykloch, ktorých hodnota je vyššia ako 600 €. Je to dôležité aj pre Vás, pretože výkupná cena bude vyššia a pomôže to aj nám, aby sa predišlo odkúpeniu kradnutého tovaru.

Štandardne poskytujeme ročnú, teda 12 mesačnú záruku na celý bazárový sortiment vrátane bicyklov a cyklistického príslušenstva. Na úmyselné poškodený alebo nadmerne opotrebovaný tovar sa záruka nevzťahuje.

Celý bazárový sortiment je vo výbornom a zachovalom stave, prešiel servisom a je pripravený vyraziť von. Na výber máte množstvo bicyklov a príslušenstva za skvelé ceny.

Len u nás máte možnosť si vybrať zo širokého množstva bazárových bicyklov a príslušenstva za skvelé ceny. Bazárový bicykel si môžete vyskúšať a až potom kúpiť, vždy sa snažíme vyjsť v ústrety zákazníkovi. Okrem toho ponúkame výkup bicyklov v hotovosti.

Všetky bazárové produkty aj s cenami nájdete pohodlne na stránke bazáru Najšport.sk. Prípadne navštívte našu predajňu na Galvaniho 2/A v Bratislave a vyberte si bicykel alebo cyklistické príslušenstvo za skvelé ceny.