Bazárové bicykle, elektrobicykle a kolobežky

Len u nás nájdete správny bazárový bicykel, kolobežku či elektrobicykel, ktorý sa Vám bude páčiť a dokonalo Vám sadne. Všetky produkty nájdete na našom e-shope. Okrem klasického bazárového predaja bicyklov a príslušenstva sa zaoberáme aj výkupom, výmenou a komisionálnym predajom.

Široký výber bicyklov a príslušenstva
Najvyššia kvalita za najnižšie ceny
Možnosť odkúpenia alebo výmeny
Ochotný a odborný personál
VŠETKO O KÚPE BAZÁROVÉHO BICYKLA

VŠETKO O KÚPE BAZÁROVÉHO BICYKLA

Príďte si vybrať do jedného z najlepších bazárov bicyklov a elektrobicyklov na Slovensku. Okrem najnovších produktov u nás nájdete množstvo modelov jazdených bicyklov pre deti a dospelých. Na trhu pôsobíme od roku 2012 a vyhoveli sem požiadavkám mnohých zákazníkov. Náš ochotný a odborný personál Vám poradí pri výbere nového alebo bazárového bicykla a cyklistického príslušenstva.

>> KOMPLETNÝ ZOZNAM BAZÁROVÝCH BICYKLOV <<

VŠETKO O VÝKUPE VÁŠHO BICYKLA

Vykúpime Váš bicykel či elektrobicykel rýchlo, pohodlne a bez čakania. Peniaze dostanete v hotovosti. Váš bicykel môžete po telefonickej dohode doniesť na predajňu alebo ho vyzdvihneme u Vás doma. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky na +421 919 066 704 alebo nám pošlite ponuku bicykla aj s fotkou na e-mail info@najlyze.sk.

>> VÝMENA A VÝKUP <<

VŠETKO O VÝKUPE VÁŠHO BICYKLA

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Je všetko vyservisované?

Všetky naše bazárové bicykle a príslušenstvo prešli servisom, sú pripravené a v 100 % stave. Všetky dodatočné úpravy nastaví náš skúsený servisný technik podľa Vašich požiadaviek.

Čo potrebujeme pri výkupe?

Najlepšie bude ak máte od bicykla doklad o kúpe, teda bloček, faktúru alebo záručný list. Táto podmienka platí predovšetkým pri bicykloch, ktorých hodnota je vyššia ako 600 €. Je to dôležité aj pre Vás, pretože výkupná cena bude vyššia a pomôže to aj nám, aby sa predišlo odkúpeniu kradnutého tovaru.

Aká je záruka?

Štandardne poskytujeme ročnú, teda 12 mesačnú záruku na celý bazárový sortiment vrátane bicyklov a cyklistického príslušenstva. Na úmyselné poškodený alebo nadmerne opotrebovaný tovar sa záruka nevzťahuje.

V akom stave je bazárový tovar?

Celý bazárový sortiment je vo výbornom a zachovalom stave, prešiel servisom a je pripravený vyraziť von. Na výber máte množstvo bicyklov a príslušenstva za skvelé ceny.

Aké sú výhody nášho bazáru?

Len u nás máte možnosť si vybrať zo širokého množstva bazárových bicyklov a príslušenstva za skvelé ceny. Bazárový bicykel si môžete vyskúšať a až potom kúpiť, vždy sa snažíme vyjsť v ústrety zákazníkovi. Okrem toho ponúkame výkup bicyklov v hotovosti.

Kde nájdem všetky produkty?

Všetky bazárové produkty aj s cenami nájdete pohodlne na stránke bazáru Najšport.sk. Prípadne navštívte našu predajňu na Galvaniho 2/A v Bratislave a vyberte si bicykel alebo cyklistické príslušenstvo za skvelé ceny.

KDE NÁJDETE NÁŠ BAZÁR

Ružinov - Galvaniho 2/A

Informácie a objednávky: (Galvaniho 2/A, Bratislava) Tel.: +421 919 066 704, Servis bicyklov, e-bicyklov: (Galvaniho 2/A, Bratislava) Tel.: +421 919 066 703, Požičovňa a bazár: (Bagarova 20, Bratislava) Tel.: +421 919 066 705
Pondelok: 10:00 - 17:00
Utorok: 10:00 - 19:00
Streda: 10:00 - 19:00
Štvrtok: 10:00 - 19:00
Piatok: 10:00 - 19:00
Sobota: ZATVORENÉ
Nedeľa: ZATVORENÉ

+421 919 066 704

info@najsport.sk

Dúbravka - Bagarova 20

Pobočka v Dúbravke je momentálne zatvorená, tešíme sa na Vás opäť na jeseň 2020.

Info Bagarova 20: +421 919 066 705

info@najsport.sk

Predĺžená záruka na vybraný tovar

Predĺžená záruka na vybraný tovar

Úpravy lyžiarok na mieru

Úpravy lyžiarok na mieru

Servis lyží a snowboardov

Servis lyží a snowboardov

Top modely lyží na vyskúšanie

Top modely lyží na vyskúšanie