Značka Pomoca

Vyberte si špičkové švajčiarske skialpové pásy Pomoca, ktoré patria medzi najlepšie na trhu a pýšia sa dlhoročnou tradíciou výroby. S výberom vám radi a ochotne poradíme online aj offline. Stačí keď nám zavoláte na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk, tešíme sa na vašu návštevu.

Značka Pomoca

"Čítajte ďalej" a zistíte viac informácií o značke Pomoca. Spoznajte jej históriu, moderné technológie, výrobný proces, kategórie produktov a množstvo užitočných informácií. Potrebujete poradiť ohľadom výberu skialp pásov? Prečítajte si náš najnovší blog - Ako vybrať ideálne skialpové pásy.

Logo Pomoca

O značke Pomoca

 • Značka Pomoca bola založená v roku 1933 a od tej doby je popredným svetovým výrobcom skialpových pásov najvyššej kvality.
 • Vyberte si špičkové skialpové pásy Pomoca vhodné pre preteky, freeride, touring alebo univerzálne používanie.

Rozdelenie skialpových pásov Pomoca

Race

 • Race - Predstavuje najlepšiu voľbu pre pretekanie. Disponuje klasickým pripojením Top Fix Race, ktorý je špeicálne navrhnutý pre pretekárov. Ideálne kombinuj moderné kože Race, ktoré používa Švajčiarsky národný skialpinistický tím. Majú silnú 3,5 mm povrchovú úpravu.
 • Race Pro 2.0 - Sa hodia pre pretekárov a športovcov Svetového pohára s mimoriadnou kĺzavosťou. Majú 3,5 mm hrubú vrstvu.
 • Race Pro 2.0 Sellaronda - Predstavujeme vám užšiuverziu Race Pro, ideálna pre preteky na svahoch, najmä na rovinatých alebo miernych zjazdoch, ktoré vám umožňujú kĺzať sa po hranách. Disponuje technológiami SSL, Ever Dry a Glide Pro.
 • Race Pro 2.0 Vertical - predstavuje vám najľahšie Pomoca pásy + podložka je v yrobená s najľahšou mebránou a je vyvynutá pre extrémne rýchle vertikálne výšľapy.
 • Race Pro Grip - V strmých a zľadovatených podmienkach môže dobrá priľnavosť znamenať rozdiel medzi tým či sa umiestnite na pódiových miestach alebo nie. Odolné prevedenie Race Pro Grip predstavuje dokonalú rovnováhu medzi skvelým sklzom a úchopom. Predstavujeme vám technológie - SSL, Grip, Ever Dry, Glide Pro.

Pretekárska séria Pomoca Race

Climb

 • Climb 2.0 - Je klasický a rokmi overený skin vyvinuté pre každého skialpinistu, ktorý preveruje univerzálny štýl. Ľahký a presný dizajn vám pomôže dosiahnuť akýkoľvek cieľ. Vyskúšajte systém pripojenia Ready2Climb. Hmotnosť pásov je 206 g a disponujú technológiou SSL light, Grip a Ever Dry 3.0
 • Climb Pro S-Glide - Tieto pásy disponujú najlepšou zmesou, ktorá zabezpečí dokonalý sklz. Je vhodná pre skialpinistov, ktorý presne vedia čo chcú od profesionálov po tých, ktorí preferujú niekoľkodňové túry. Hmotnosť je 224 g, sú osadené systémom Ready2Climb a top technológiami (SLS Light, Grip, Glide a Ever Dry).
 • Climb Pro Mohair - Predstavujeme vám 100 % mohérové pásy pre obzvlášť chladné snehové podmienky. Doplňuje ich systém Ready2Climb, hmotnosť iba 224 g a technológie SLS, Grip a Ever Dry.

Univerzálna séria Pomoca Climb

Free

 • Free 2.0 - Mimoriadne ľahké, výkonné, presne a priľnavé. Ich hmotnosť je 238 g a disponujú technológiou SLS, Grip a Ever Dry.
 • Free Pro 2.0 - Tieto pásy sú vyvinuté špeciálne pre freeriderov. Nedopustí žiadne kompromisy, je ultraľahký, má výbornú priľnavosť a veľmi dobrú sklznosť. Má iba 216 g. Technológie (Grip, Ever Dry, Glide Pro a SSUL Ultra light) a systém upínania Ready2Climb.

Freeridová séria Pomoca Free

Filtrovať produkty