Gravity

Doprajte si kvalitné snowboardy, viazanie a obuv Gravity za bezkonkurenčnú cenu. Špičkové dizajnové snowboardy vyrobené v Rakúsku vás prekvapia svojím prevedením a jazdnými vlastnosťami. S výberom vám poradíme na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Gravity

Značka Gravity bola založená v roku 2003 so zameraním na snowboarding a všetky aktivity s tým súvisiace. Má takmer 20 ročnú tradíciu vo výrobe osvedčených snowboardov. Závod je orientovaný v Rakúsku a má viac než 40 ročnú tradíciu vo výrobe lyží a snowboarodv. Ide o pomerne novú značku, ktorá však ponúka všetko za dostupnú cenu pre snowboaridstu - snowboardy, obuv na snowboard, viazanie, obal na snowboard, oblečenie a rôzne doplnky.

Logo Gravity

Gravity zaznamenal veľký vývoj v oblastí snowboardových topánok. Ich obuv na snowobard je oveľa funkčnejšia a kvalitnejšia ako doteraz. Na vizuále, grafickom a dizajnovom spracovaní pracujú tímy špičkových odborníkov. Aktuálne je k dispozícií aj nový systém rýchleho obúvania snowboardovej obuvi a sústavne pracuje na vývoji nových tipov viazaní. Značka sa tiež nebráni napredovaniu, zavádzaniu nových technológií v oblasti snowboardingu. V hod príde aj univerzálna ponuka náhradných dielov od snowborodov, cez topánky, až po viazanie. Taktiež aj v našej ponuke nájdete kvalitné náhradné diely a príslušenstvo. V neposlednom rade sa začala spoločnosť venovať aj obalom pre snowboardy a praktickým snowboardovým batohom, ktoré ocenia nielen nadšenci tohto športu.

Filtrovať produkty