Expert Point - Bratislava

Špecializovaný predajca značiek Atomic a Salomon v Bratislave. Poskytujeme profesionálne športové poradenstvo a bootfitting - lyžiarky na mieru. Zavolajte nám na tel. číslo +421 220 924 810 alebo nám napíšte e-mail na info@najsport.sk. Nájdete nás v predajni Najšport na Bajkalská 2/B v Bratislave.

Atomic Salomon Bootfitting

Expert Point - Bratislava

Najšport Expert Point - Pod jednou strechou

Expert Point v Bratislave predstavuje autorizovaného predajcu značiek Atomic a Salomon. Exkluzívne nás nájdete v predajni Najšport na Bajkalskej 2/B, Bratislava. Neváhajte a informujte sa už teraz na tel. čísle +421 220 924 810 a e-maile info@najsport.sk.

Prémiové produkty lyží, lyžiarok, bežiek, prilieb a okuliarov od značky Atomic a Salomon.

Top technológia bootfittingu, vytvarujeme vám lyžiarky na mieru.

Profesionálne športové poradenstvo a top technológie na trhu.

Individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Spoznajte bootfitting - Tepelné tvarovanie lyžiarok

Vyskúšajte pokročilý bootfitting už teraz! Pomôžeme vám odstrániť všetky problémy s lyžiarkami a diskomfortom počas lyžovania.

Individuálne tvarovanie lyžiarok pri pôsobení vysokej teploty.

✓ Špeciálne tepelné tvarovanie dokáže odstrániť bolesti a pocit tlačenia.

✓ Prispôsobíme skelet a vnútornú papuču tvarom vašej nohy.

✓ Celý proces bootfittingu je rýchly, trvá od 15 do 30 minút.

✓ Zistite viac informácií na stránke: Tvarovanie lyžiarok - Bootfitting.

Vyskúšajte prémiové produkty Atomic

Prinášame vám technológiu Revoshock, ktorá lyžiarovi poskytuje dokonalú kontrolu, stabilitu, zrýchlenie a absorbciu nárazov.

Jazdite ako v aute s posilňovačom riadenia Servotec a získajte lepšiu manipuláciu, zatáčanie do obúkov a stabilitu vo vysokých rýchlostiach.

Vyskúšajte modely Redster G (pre priaznivcov rýchlosti), Redster X (užite si každý oblúk rýchlo a hravo), Redster Q a Cloud Q (potešte sa top techológiami od Atomicu).

Doprajte si kvalitné bežky na skate i klasiku Redster S9 a C9. Pre priaznivcov lyžovania tu máme kvalitné prilby a okuliare Atomic Savor.

Vyberte si zo širokej ponuky lyže, lyžiarky, lyžiarske palice, prilby a okuliare. Poobzerajte sa po top modeloch Atomic Redster a Hawx.

Vyberte si prémiové produkty Salomon

Spoznajte technológiu Edge Amplifier, ktorá poskytuje o 30 % vyššiu priľnavosť, reaktivitu, obratnosť a funguje ako dokonalý posilňovač.

✓ Jedinečná technológia C/FX, vďaka prírodnej zložke majú lyže lepší kontakt so snehom a výnimočné tlmiace schopnosti.

Vyskúšajte špičkové modely S/Race GS (pre priaznivcov rýchlosti a veľkých oblúkov), S/Race SL (slalomové lyže, ktoré sú hravé) a série S/PRO (potešte sa špičkovými lyžiarkami).

Doprajte si nové produkty od Salomonu - lyže, lyžiarky, lyžiarske palice, prilby a okuliare.

> >