Expert Point - Bratislava

Špecializovaný predajca značiek Atomic a Salomon v Bratislave. Poskytujeme profesionálne športové poradenstvo a bootfitting. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte e-mail na info@najsport.sk. Navštívte nás v predajni Najšport na Galvaniho 2/A v Bratislave (G2 Park).

Atomic Salomon Bootfitting

Expert Point - Bratislava

Expert Point pod jednou strechou

Expert Point v Bratislave predstavuje autorizovaného predajcu značiek Atomic a Salomon. Nájdete nás v predajni Najšport na Galvaniho 2/A, Bratislava - Ružinov. Neváhajte a objednajte sa už teraz na tel. číslo 0919 066 704 alebo e-mailom info@najsport.sk.

Prémiové produkty od značky Atomic a Salomon.

Top technológia bootfittingu, vytvarujte si lyžiarky na mieru.

Profesionálne športové poradenstvo.

Individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Spoznajte bootfitting - Tepelné tvarovanie lyžiarok

Vyskúšajte pokročilý bootfitting už teraz! Pomôžeme vám odstrániť všetky problémy s lyžiarkami a diskomfortom počas lyžovania.

Individuálne tvarovanie lyžiarok pri pôsobení vysokej teploty.

✓ Špeciálne tepelné tvarovanie dokáže odstrániť bolesti a pocit tlačenia.

✓ Prispôsobíme skelet a vnútornú papuču tvarom vašej nohy.

✓ Celý proces bootfittingu je rýchly, trvá od 15 do 30 minút.

✓ Zistite viac informácií na stránke tvarovanie lyžiarok - bootfitting.

Vyskúšajte prémiové produkty Atomic

Prinášame vám technológiu Revoshock, ktorá lyžiarovi poskytuje dokonalú kontrolu, stabilitu, zrýchlenie a absorbciu nárazov.

Jazdite ako v aute s posilňovačom riadenia Servotec a získajte lepšiu manipuláciu, zatáčanie do obúkov a stabilitu vo vysokých rýchlostiach.

Vyskúšajte modely Redster G (pre priaznivcov rýchlosti), Redster X (užite si každý oblúk rýchlo a hravo), Redster Q / Cloud Q (potešte sa top techológiami od Atomicu).

Vyberte si zo širokej ponuky lyže, lyžiarky, lyžiarske palice, prilby a okuliare. Poobzerajte sa po top modeloch Atomic Redster a Hawx.

Vyberte si prémiové produkty Salomon

Spoznajte technológiu Edge Amplifier, ktorá poskytuje o 30 % vyššiu priľnavosť, reaktivitu, obratnosť a funguje ako dokonalý posilňovač.

✓ Jedinečná technológia C/FX, vďaka prírodnej zložke majú lyže lepší kontakt so snehom a výnimočné tlmiace schopnosti.

Vyskúšajte špičkové modely S/Race GS (pre priaznivcov rýchlosti a veľkých oblúkov), S/Race SL (slalomové lyže, ktoré sú hravé) a série S/PRO (potešte sa špičkovými lyžiarkami).

Doprajte si nové produkty od Salomonu - lyže, lyžiarky, lyžiarske palice, prilby a okuliare.