Bazárové lyže, lyžiarky, snowboardy a bežky

Vyberte si ideálne bazárové lyže, lyžiarky, snowboard, bežky alebo skialpy. Príďte si vybrať do jedného z najlepších a najväčších bazárov na Slovensku v Bratislave na ulici Bajkalská 2/B. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk a my vám radi a ochotne poradíme.

Bazárové lyže, lyžiarky, snowboardy a bežky
Široký výber zimného sortimentu
Najvyššia kvalita za super ceny
Možnosť odkúpenia či výmeny
Radi a odborne poradíme

Viac než len bazár lyží

V našej novej pestrej ponuke nájdete kvalitné bazárové alebo testované modely lyží, lyžiarok, snowboardov, bežiek a skialpov od renomovaných svetových výrobcov, ako je Atomic, Rossignol, Fischer, Elan, Stöckli, Head, Dynafit, K2, Salomon, Blizzard a Völkl. V našom novootvorenom bazáre na ulici Galvaniho 2/A alebo na Bagarovej 20 v Bratislave si môžete vyskúšať a zakúpiť produkty pre deti, juniorov aj dospelých. Všetky produkty sú minimálne testované a v dobrom technickom stave. Navyše výstroj prešla odborným servisom, je skontrolovaná a pripravená na aktívne používanie. Okrem štandardného predaja máte možnosť výkupu alebo burzy lyží, ktorá si získava čoraz väčšiu obľúbenosť v lyžiarskej komunite. Zakúpenú výstroj vám nastavíme podľa vašich osobitných požiadaviek.

Benefity bazáru

 • Pohodlne, rýchlo a bez problémov si vyberiete lyžiarsku, snowboardovu, bežkársku alebo skialp výstroj za skvelé ceny.
 • Bazárový tovar bol dôsledne skontrolovaný, ošetrený a prešiel odborným servisom (kontrola, hygienické ošetrenie, brúsenie a voskovanie).
 • Pri kúpe lyží alebo lyžiarok vám zadarmo a na počkanie nastavíme viazanie presne podľa vašich požiadaviek.
 • Vyberte si už teraz a nečakajte zbytočne v preplnenom bazáre v lyžiarskom stredisku.
 • Využite možnosť vykúpenia alebo výmeny vašej staršej lyžiarskej, snowboardovej, bežkárskej alebo skialpovej výbavy.
 • Viac informácií o podmienkach výkupu a výmeny lyží nájdete na tomto odkaze.

Bazár lyží

 • Využite túto jedinečnú službu a zastavte sa v našom novootvorenom bazáre Najšport na Galvaniho 2/A v Bratislave.
 • Zastavte sa u nás a vyskúšajte si lyže, snowboardy, bežky alebo skialpy.
 • Všetky bazárové lyže sú zoservisované a pripravené na aktívne používanie.
 • Pre všetky bazárové produkty platí ročná záruka.

HODNOTENIE KVALITY BAZÁROVÝCH LYŽÍ

 • Prvá akosť - Testované a použité lyže, ktoré fungujú bezchybne a sú vo veľmi dobrom estetickom stave. Majú minimálne známky opotrebovania. Sú vo výbornom technickom stave, ale kde tam sa môžu vyskytnúť menšie škrabance. Hrany majú vo výbornom stave. Pri týchto produktoch je vynikajúci pomer kvality a ceny.
 • Druhá akosť - Používané lyže, ktoré fungujú bezchybne a sú v dobrom estetickom stave. Majú mierne známky opotrebovania, pri ktorých sa môžu vyskytovať jemné škrabance. Sú v zachovalom stave s nie rušivými chybami, ktoré by mohli ovplyvniť ich funkčnosť. Hrany majú v dobrom stave.
 • Tretia akosť - Používané lyže, ktoré fungujú bezchybne a sú v prijateľnom estetickom stave. Majú viditeľnejšie známky opotrebovania, ktoré však neovplyvňujú ich funkčnosť.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Lyže, snowboardy či bežky nie je potrebné vopred rezervovať. Počas celej sezóny je na sklade dostatok produktov a široký výber z množstva značiek. Stačí prísť kedykoľvek na predajňu a vybrať si. Sklad priebežne dopĺňame preto sa nemusíte báť že tovar bude vypredaný.

Všetky lyže, snowboardy a bežky sú pripravené a v 100 % stave. Prešli servisom, hrany sú nabrúsené a sklznica je navoskovaná. Viazanie Vám nastavíme na mieru podľa Vašich požiadaviek. Budeme potrebovať informácie o váhe, výške, veľkosti skeletu lyžiarky a skúsenosti lyžiara.

Už nemusíte kupovať všetko o číslo väčšie. Vaše deti budú konečne spokojné že im výstroj dokonalo sedí. Vyberte si správnu veľkosť lyží a lyžiarskych topánok a keď Vám deti behom sezóny vyrastú, zadarmo Vám ich vymeníme za väčšie. Vždy sa snažíme vyjsť v ústrety, aby bol zákazník spokojný.

Štandardne poskytujeme ročnú, teda 12 mesačnú záruku na celý bazárový sortiment vrátane lyží, lyžiarok, snowboardov, bežiek. Na úmyselné poškodený alebo nadmerne opotrebovaný tovar sa záruka nevzťahuje.

Celý bazárový sortiment je vo výbornom a zachovalom stave, prešiel servisom a je pripravený vyraziť na sneh. Na výber máte množstvo tovaru za skvelé ceny.

Momentálne pripravujeme novú verziu internetového predaja bazárového sortimentu, ktorý bude rýchlejší a spoľahlivejší. Nebudete musieť navštevovať našu predajňu, ale nakúpite z pohodlia domova. Aktuálne je možné si bazárový tovar zakúpiť iba na kamenných predajniach.