Bazárové lyže, lyžiarky, snowboardy a bežky

Vyberte si správne bazárové lyže, lyžiarky, snowboard či bežky v Bratislave. Príďte si vybrať do jedného z najlepších bazárov na Slovensku.

Široký výber zimného sortimentu
Najvyššia kvalita za najnižšie ceny
Možnosť odkúpenia alebo výmeny
Ochotný a odborný personál
VIAC NEŽ LEN BAZÁR

VIAC NEŽ LEN BAZÁR

V našej ponuke nájdete minimálne jazdené modely lyží, lyžiarok, snowboardov, obuvi či bežiek od renomovaných svetových výrobcov ako je Rossignol, Atomic, Fischer, Elan, Stöckli, Head a podobne. Kompletná ponuka bazárového sortimentu zahŕňa lyže, lyžiarky a príslušenstvo pre deti aj dospelých. Všetky produkty sú minimálne jazdené, v dobrom stave, prešli servisom a sú pripravené na používanie. Okrem štandardného bazárového predaja ponúkame možnosť komisionálneho predaja, výkup prípadne výmenu tovaru.

MOŽNOSŤ VÝMENY ALEBO VÝKUPU

 • Rýchlo, pohodlne a bez problémov Vám vymeníme požičaný alebo zakúpený bazárový tovar za iný.
 • Prineste svoju starú lyžiarsku výstroj a my ju od Vás vykúpime v hotovosti alebo ponúkneme protihodnotu. V prípade, že by ste od nás na výmenu brali novú lyžiarsku výstroj pre seba alebo pre deti, poskytneme Vám lepšiu výkupnú cenu alebo zľavu na novú výbavu.

 • Vykupujeme nové aj jazdené lyže, lyžiarky, snowboardy, snowboardovú obuv, lyžiarske palice a prilby. Vykupujeme len výstroj ktorá nie je poškodená a značne opotrebená. Rovnako nesmie byť staršia ako 5 rokov. Toto pravidlo neplatí pre detskú výstroj a letný sortiment. Pre viac informácií prejdite na stránku výmena a výkup.

 • >> VÝMENA A VÝKUP <<

BENEFITY POŽIČOVNE

 • Všetok tovar bol dôsledne skontrolovaný a prešiel servisom.

 • Servis na všetkých lyžiach je zadarmo.

 • Záruka na použitý tovar je 12 mesiacov.

 • V hlavnej zimnej sezóne sme otvorení 7 dní v týždni.

 • Bez zľavy alebo bonusu od nás neodídete.

 • Pri kúpe lyží alebo lyžiarok Vám zadarmo nastavíme viazanie.

 • Možnosť požičania tovaru pred samotnou kúpou.

 • Lyžiarky aj snowboardové topánky prešli hygienickým ošetrením.

 • Pokiaľ si u nás kúpite lyže alebo lyžiarky a svoj výber neskôr po vyskúšaní prehodnotíte, vymeníme Vám ich po odpočítaní minimálnej ceny požičovne alebo servisného poplatku (platí v rámci jednej sezóny).

 • Vymeňte staré za nové a získajte zľavu za staršiu lyžiarskú výbavu, ktorú od Vás vykúpime (platí pre detské a dospelé lyže a lyžiarky).

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Potrebujete rezerváciu vopred?

Lyže, snowboardy či bežky nie je potrebné vopred rezervovať. Počas celej sezóny je na sklade dostatok produktov a široký výber z množstva značiek. Stačí prísť kedykoľvek na predajňu a vybrať si. Sklad priebežne dopĺňame preto sa nemusíte báť že tovar bude vypredaný.

Je všetko vyservisované?

Všetky lyže, snowboardy a bežky sú pripravené a v 100 % stave. Prešli servisom, hrany sú nabrúsené a sklznica je navoskovaná. Viazanie Vám nastavíme na mieru podľa Vašich požiadaviek. Budeme potrebovať informácie o váhe, výške, veľkosti skeletu lyžiarky a skúsenosti lyžiara.

Aké sú výhody nášho bazáru?

Už nemusíte kupovať všetko o číslo väčšie. Vaše deti budú konečne spokojné že im výstroj dokonalo sedí. Vyberte si správnu veľkosť lyží a lyžiarskych topánok a keď Vám deti behom sezóny vyrastú, zadarmo Vám ich vymeníme za väčšie. Vždy sa snažíme vyjsť v ústrety, aby bol zákazník spokojný.

Aká je záruka?

Štandardne poskytujeme ročnú, teda 12 mesačnú záruku na celý bazárový sortiment vrátane lyží, lyžiarok, snowboardov, bežiek. Na úmyselné poškodený alebo nadmerne opotrebovaný tovar sa záruka nevzťahuje.

V akom stave je bazárový tovar?

Celý bazárový sortiment je vo výbornom a zachovalom stave, prešiel servisom a je pripravený vyraziť na sneh. Na výber máte množstvo tovaru za skvelé ceny.

Kde nájdem cenník bazáru?

Momentálne pripravujeme novú verziu internetového predaja bazárového sortimentu, ktorý bude rýchlejší a spoľahlivejší. Nebudete musieť navštevovať našu predajňu, ale nakúpite z pohodlia domova. Aktuálne je možné si bazárový tovar zakúpiť iba na kamenných predajniach.

Kde nájdete náš bazár

Ružinov - Galvaniho 2/A

Informácie a objednávky: (Galvaniho 2/A, Bratislava) Tel.: +421 919 066 704, Servis bicyklov, e-bicyklov: (Galvaniho 2/A, Bratislava) Tel.: +421 919 066 703, Požičovňa a bazár: (Bagarova 20, Bratislava) Tel.: +421 919 066 705
Pondelok: 10:00 - 17:00
Utorok: 10:00 - 19:00
Streda: 10:00 - 19:00
Štvrtok: 10:00 - 19:00
Piatok: 10:00 - 19:00
Sobota: ZATVORENÉ
Nedeľa: ZATVORENÉ

+421 919 066 704

info@najsport.sk

Dúbravka - Bagarova 20

Pobočka v Dúbravke je momentálne zatvorená, tešíme sa na Vás opäť na jeseň 2020.

Info Bagarova 20: +421 919 066 705

info@najsport.sk

Predĺžená záruka na vybraný tovar

Predĺžená záruka na vybraný tovar

Úpravy lyžiarok na mieru

Úpravy lyžiarok na mieru

Servis lyží a snowboardov

Servis lyží a snowboardov

Top modely lyží na vyskúšanie

Top modely lyží na vyskúšanie