Snehule

Doprajte svojim nohám kvalitné a pohodlné snehule, ktoré vás ochránia pred mrazom a snehom. Svetová značka Moon Boot s dlhou a zaujímavou históriou zaručuje istú spokojnosť. Ak by ste potrebovali poradiť alebo sa chceli niečo spýtať, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Snehule

Chystáte sa do hôr, na prechádzku alebo celkovo do zimného prostredia? Nenechajte sa prekvapiť nízkymi teplotami a vysokým snehom. Kvalitné snehule vám ochránia nohy pred mrazom a udržia v teple, pričom vás neprekvapí ani sneh, ani dážď, ani vietor či čokoľvek, s čím sa môžete v zime stretnúť.

Dámske snehule

Výhodou snehúľ je, že s nimi nadobudnete nádherný štýl, s ktorým sa hravo popasujete aj s menej náročným terénom. Sú navrhnuté tak, aby udržali vašu nohu v suchu a teple, sú mimoriadne zateplené, pričom vás tiež chránia pred prechladnutím, takže sa s nimi nemusíte obávať prejsť sa v zasnežených lesoch či v mrazivom čase. Snehule sú skvelým spoločníkom pri zimnej lyžovačke či pobyte na chate s priateľmi. Taktiež sa hodia do mestských častí, kde si ich obľúbia najmä majiteľky, ktoré chcú nahodiť štýl a nosiť kvalitnú obuv, ktorá zabezpečí teplo a sucho.

Typy snehúľ

Ak ste sa rozhodli pre snehule, odporúčame vám zvážiť miesto, spôsob alebo udalosti, kde by ste si obuli svoje nové snehule. Na základe toho si ľahšie vyberiete tie správne snehule. Tak či onak, odporúčame vám vyčleniť si dostatok času na výber, pripadne sa zastavte u nás na ktorejkoľvek predajni alebo nám zavolajte a spolu nejaké vyberieme. Čo sa týka materíalov, syntetické a textilné materiály sú často doplnené nepremokavou úpravou, pričom netreba zabúdať ani na koženú, pretože aj tá má svoje výhody. Druhy koží, s ktorými sa môžete stretnúť pri výbere snehúľ, lícová, laková, nubuk či zamš. Čo sa týka využitia snehúľ v horách, tam sa väčšmi hodia textilné snehule, pričom koženné sa hodia do mestského prostredia.

Netreba zabúdať na impregnáciu obuvi, hlavne pri snehulách z brúsnej kože. Treba ju krémovať, aby časom nepraskla, pričom samotný krém zvyšuje dokonca aj vodeodolnosť obuvi. Ako sme už viac krát spomínali, snehule vás chránia pred chladom a snehom. Sila izolácie nezávisí iba od materiálu, ale aj na druhu platformy a hrúbke podrážky. Pri kúpe sa treba obzvlášť presvedčiť, či dané snehule majú dostatočný protisklzový povrch, aby ste zbytočne neriskovali šmyknutie niekde na nebezpečnom mieste.

Filtrovať produkty