Značka G3

Vyberte si špičkovú skialpinistickú alebo splitboardovú výstroj od kanadského výrobcu G3 (Genuine Guide Gear). S výberom vhodnej výbavy vám poradíme online alebo offline v naších predajniach. Neváhajte a kontaktujte nás na tel. čísle 0919 066 704 alebo e-mailom na info@najsport.sk.

Značka G3

O značke G3 (Genuine Guide Gear)

 • Značka G3 sídli v kanadskom Vancouveri. Ide o špecializované výrobcu športového vybavenia pre skialpinizmus, lyžovanie, snowboarding a splitboarding.
 • V roku 1995 spoločnosť predstavila prelomovú lavínovú sondu.
 • Genuine Guide Gear sa zameriava na výrobu inovatnívného, spoľahlivého a odolného vybavenia pre všetky zimné horské športy. 
 • Značka neustále hľadá a vyvíja nové produkty. Zamestnáva tím špičkových lyžiarov, inovátorov a testerov.
 • Viac sa o G3 dozviete v našom najnovšom blogovom článku - Spoznajte značku G3.

Logo G3

Kategórie a top produkty G3

Skialpinistické lyže G3

Vyberte si kvalitné a precízne spracované skialpové lyže G3. Práve lyže inšpirujú výrobcov G3 k vývoju nových produktov, spájanie s komunitov a trávenie voľného času aktívnym pohybom. V našej ponuke nájdete rôzne modely, medzi najznámejšie patrí:

 • FINDr - Sú moderné skialpové lyže, ktoré sú optimalizované pre presnosť na tvrdých a zmenšaných snehových podmienkach. Nájdete ich v 11-tich rôznych verziách: 86, 86 Swift, 86 Factory Seconds, 86 Swift FS, 94, 94 Swift, 94 FLX, 102, 102 Swift, 102 Factory Seconds, 102 Swift FS.
 • SLAYr - Tieto freeridové lyže kombinujú ľahkosť, hravosť a výkon v zjazde. Sú super ľahké a zábavné bez ohľadu na úroveň lyžiara. Hodia sa na dlhé trate vo vzdialených lokalitách, na prašane a v zjazde cez dynamický terén. Nájdete ich v dvoch prevedeniach 114 a 114 Swift.
 • SEEKr - Sú charakteristické skialpové backcountry lyže do all-mountain terénu. Stabilné a hravé lyže, ktoré sú vhodné do premenlivých podmienok. Udržujú stabilitu a poskytnú vám dokonalú istotu v rýchlosti. Nájdete ich v prevedení 100, 100 Swift, 100 Factory Seconds, 110, 110 Swift a 110 Swift FS.
 • ROAMr - Mimoriadne ľahké skialpinistické lyže (vďaka jadru z Paulownie) sú vhodné pre lyžiarov, ktorý jazdia All-mountain, pretože sa hodia do terénu aj na zjazdovku. Tieto lyže sú ideálne pre jazdcov, ktorý trávia približne 70 % času v lyžiarskom stredisku a 30 % času mimo. Nájdete ich v prevedení 100, 100 Swift, 100 Factory Seconds, 108, 108 Factory Seconds.

Skialpové lyže G3

Splitboardy G3

 • AXLE - Tento progresívny tvar splitboardu je vytvorený do premenlivých podmienok. Hravý, stabilný a rýchly splitboard vďaka technológií Carbon Fiber Matrix a kombinácií topoľové drevo a paulownia. Nájdete ich v prevedení AXLE, AXLE Swift, AXLE Factory Seconds, AXLE Swift FS.
 • SCAPEGOAT - Je veľmi ľahká celokarbonová konštrukcia (dve vrstvy uhlíkových vlákien taxiálne uložené)s PU sidewalom. Splitboard je vyrobený z topoľového dreva a paulownie, ktorý poskytujú nízku hmotnosť a primeraný flex. Hodia sa do hlbokého snehu a poskytujú rýchlu odozvu na strmom stúpaní a prudkých zjazdoch. Nájdete ich u nás v prevedení Scapegoat a Scapegoat Swift

Splitboard G3

Filtrovať produkty